Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i ja sutra konacno na zasluzeni odmor. Taman sam tu za Rogers kup.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Nek radi sta hoce. Sto se mene tice moze i u penziju da ode sutra. Shvatam ja da je svima krivo sto mozda nece osvojiti onoliko GS-ova koliko je mogao, ali verujem da ce njemu ipak biti najvise. Jednostavno je takav, ljudi nisu u stanju da menjaju te, rekao bih urodjene osobine. Posvecenost. Tu osim samog coveka ulogu igra i nacionalnost, tj. mentalitet naroda iz kojeg dolazi i najblize okruzenje, porodica, prijatelji. Mislim da mi kao nacija svakako nismo u vrhu kada se prica o posvecenosti, bilo kojem poslu. Novak je svakako mnogo ispred prosecnog Srbina u tom pogledu, ali to nije najveci stepen, koji imaju Federer i Nadal. Ja ga potpuno razumem. Jeste, nerviracu se opet oko svakog bitnog meca, ali to dodje i prodje. Generalno je odavno uradio mnogo vise nego sto bi meni bilo dovoljno da me kupi za ceo zivot. Verujem da je slicna situacija i sa ostalim navijacima. E sad, super bi bilo uzeti taj RG, jos par slamova.. ali bilo bi lepo na to gledati kao dodatni bonus na jednu vec veliku karijeru, a ne kao na nesto sto se mora uraditi. Samo neka nam je zdrav i srecan, ja od njega ne mogu nista vise da trazim.

      Lepo se provedite, Olja i Maxx-a.
      Last edited by p4p1; 24-07-13, 02:21.

      Comment


      • Valjda narodu dosadno, pa udario, a po kome će, neg po svom, sebi bliskom.
        Opleteš po Novaku "konstruktivnu kritiku", udariš pridiku, lepo se isprazniš, pa ti valjda bude lakše.
        Priuštio čovek sebi odmor, usred leta kad mu vreme nije.
        Zaustavio seljaka nasred seoske džade i oteo mu traktor.
        Malo mu bilo, već tog istog seljaka prinudio da ga vožnji pouči.
        Zamajavo čoveka, tero ga u priču, vreme mu oduzeo, mogla mu letina propasti.
        Spičio potom pravo na Jadran.
        Ko da dosad nije naučio da je more slano, negoli mora svake godine iznova proveriti.
        Izvalio se na jahti.
        Za čije pare???
        A di je tu porez???
        Napiso knjigu!!!
        De ćeš ti jado, knjige pisati!
        Ko će to muko jedna kupovati, pored onolikih bestselera naših visokoumnih estradnih poslenika.
        S ponedeljka, već skoro dve godine, samo njega gledamo na vrhu belosvetske liste.
        Dojadio i Bogu i narodu.
        Ne moš ga maknuti, cementiro, korenje pustio.
        I tu se pisanjem bavi, nekakve istorije teniske, i veli da nije ni do pola stigo.
        Osvojene peharčine mož mačku o rep okačiti.
        Viš mega-giga-ultra popularnog Škota kako on radi.
        Svaki njegov pehar ko tri Novakova vrede.
        Za dvaestinu godina ima da ga stigne, pa nek vidi gde će i šta će.
        A slabo i vedžba.
        Umesto narodu da udovolji i da se satre ko pre dve godine, on mozak na pašu.
        I šta ima on da odlučuje gde, šta i kako.
        Valjda su mu tu poklonici da ga poduče i usmere.
        Ovako neposlušan i svojeglav neće daleko stići.
        A meni budali, nit znam zašto, ni radi čega, al baš ovakav paše.
        sigpic

        Comment


        • Hahahahah, ovdje se jedino može dobro nasmijati, a ništa pametno ne može se pročitati. Da li vi uopšte pročitate svoj komentar prije nego ga objavite, očito da ne, da ga pročitate ne bi ste valjali ovoliko gluposti. Da li ste vi pojedinci uopšte normalni. Neki kažu može odmah u penziju, neki odustao je od tenisa, nije on više nizašta i slične gluposti. Alo ljudi, čovjek je ima odličnu sezonu iza sebe, titula na AO, konačno Monte-Carlo, Dubai, plufinale RG i finale W, ljudi pa on je uvijek u završnicama turnira, konstantan je. Istina je da je imao nekoliko loših rezultata kada je ispadao malo ranije, ali to nije ništa strašno, sezona nije još ni blizu kraja, sada dolazi beton, Novakova omiljena podloga. Ne znam zašto svi pričate samo o US Openu, šta i ako ga ne osvoji, šta će onda da bude? Zašto ste svi zapeli za to što čovjek piše knjigu, zar to nije pozitivan stvar, nije to neki roma, to je knjiga koja govori o njemu i njegovom putu do vrha. Smeta vam što je čovjek otišao na odmor dok neki i dalje igraju. Pa šta, zar je trebao da igra iz dana u dan, da gubi energiju pred završetak sezone. Pa treba mu malo odmora, da napuni baterije, da se pripremi za završnicu. Dajte ohladite malo!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            A meni budali, nit znam zašto, ni radi čega, al baš ovakav paše.
            Ja ne znam što sad ti tako pričaš al ajde eto, meni se, budali, više sviđao (što ne znači da ga ne volim i dalje) ali više mi se sviđao kad je bio poznat po zastrašujićim izjavama kao ova u mom potpisu , ali to se, druže moj, ne viđa još od AO-a, nego posle drugog seta dišemo na škrge, a zašto?? E, pa izgleda o tome ne sme da se priča...
            Neka ga, zna on najbolje kako treba, neću ja pametovati. Al da mi je žao, žao mi je, kako god da okrenem.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Hahahahah, ovdje se jedino može dobro nasmijati, a ništa pametno ne može se pročitati. Da li vi uopšte pročitate svoj komentar prije nego ga objavite, očito da ne, da ga pročitate ne bi ste valjali ovoliko gluposti. Da li ste vi pojedinci uopšte normalni. Neki kažu može odmah u penziju, neki odustao je od tenisa, nije on više nizašta i slične gluposti.
              Alal ti. Vidi se da si sve procitao i u potpunosti shvatio svaki ispisani tekst. Svaka cast.

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                Nole objavljuje knjigu pred US Open : Servisom do pobede

                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=735104
                Dobro, sad mu bar ne mozemo prebaciti kako nije posvecen tenisu, u nesto drugacijoj formi doduse ali stvaralacki entuzijazam i dalje je prisutan samo je reket zamenio perom. Nijanse su u pitanju

                Originally posted by proudNolee View Post
                Hahahahah, ovdje se jedino može dobro nasmijati, a ništa pametno ne može se pročitati. Da li vi uopšte pročitate svoj komentar prije nego ga objavite, očito da ne, da ga pročitate ne bi ste valjali ovoliko gluposti. Da li ste vi pojedinci uopšte normalni. Neki kažu može odmah u penziju, neki odustao je od tenisa, nije on više nizašta i slične gluposti.
                Iskuliraj, vruce je Nema potrebe da raspravu spustamo na licni nivo ako stvari vidimo razlicito.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Larisa draga, gde se bas upeca na recenicu koja se u pecaroske slobode ubraja
                  Inace ja sam dobro, koje i tebi zelim.
                  Odmor naravno da je pecanjem zapoceo, ovih dana malo obustavih dok vrucine minu, potom malo petama vetra dati, iz dzungle na asfaltu otputovati.
                  Zabacim poneku u barustinu ovdasnju, zarad zajebancije ili licne reakcije.
                  Razleteo se narod, malo ko tastaturna lupetanja prati, pomislih, valja malo, barustinu uzburkati.
                  Ponekad mi kap casu prelije, misao necija, ulje na vatru mi dolije.
                  Stavovi neki izazvase reakciju, naterase me u skribomansku akciju.
                  Svoje rekoh, povuci necu, u lepoti razlicitosti, nadjimo srecu.
                  Ostaj mi u zdravlju, sa osmehom od uva do uva

                  A sto se tice Novaka, prvo sto sledi je da zaokruzi ono sto niko nikad nije, i tesko da ce.

                  Last edited by pecaros; 24-07-13, 17:57.
                  sigpic

                  Comment


                  • Aman,ko to sad pa kao napada Noleta u negativnom smislu,svasta.Svi ga mi volimo i navijamo za njega,zato nam je i krivo sto sebi dopusta ajd da tako napisem padove,a znamo da moze bolje-MOZE,u suprotno me niko ne moze ubediti,sam nam je to dokazao,prvenstveno sebi.
                    Normalno je da mi njegovi navijaci ocekujemo od njega bolje rezultate sada,vise GS i titula.Stvarno mislim da je sad takvo vreme da strahujemo od meca do meca,ali opet sam njegov vatren navijac i to mi daje pravo da ga kritikujem.
                    Nek vozi traktor,nek se odmara,nek pise knjige,ali nek osvaja i turnire,zar je nenormalno to ocekivati?
                    I ko je bre ovde pominjao njegov novac,ili porez?
                    Daj bre ljudi spustite malo loptu,svako ima pravo na svoje misljenje-sto napisa pecaros -to je lepota razlicitosti.
                    Jos ne mogu da prebolim W,eto ne mogu,cim se setim uhvati me besali ajde proci ce,samo da pocne da osvaja turnire.
                    Da me je strah,jeste,ne znam ni koliko je spreman,sa zebnjom cu cekati svaki njegov mec,eto.
                    Procitam sta napisem,to je neko moje vidjenje,postujem i tudje,ali zaboga pa svi mi volimo Noleta i navijacemo uvek za njega.
                    Kako ce igrati sta ce biti do kraja sezone,ko prezivi,pisace
                    Da ne zaboravim,nisam zaboravila sta je Nole sve dosad uradio na mnogim poljima,da neko ne zameri
                    Ajde bre Nole,dokazi nama koji te eto kritikujemo a volimo da nismo u pravu,bicemo srecni i nek nas onda nasi drugari tvoji navijaci iskritikuju,necemo imati nista protiv-naprotiv
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Đoković: Uticajni su oni koji veruju u nemoguće
                      http://www.b92.net/sport/teme/b92.ph...&nav_id=735982
                      Jelena Ristic ‏@JelenaRisticNDF
                      . @DjokerNole and I are happy to support @NataSupernova children charity by attending the fundraising Love Ball this weekend in MC.
                      Last edited by MiljanVR; 25-07-13, 18:53.
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • And i'm back on court! I made Mark run so much that even his ultra strong hair gel couldn't dry off

                        Iiii evo me ponovo na terenu Mark je toliko puno trcao da mu se cak ni ultra jaki gel za kosu nije osusio

                        Comment


                        • dobro se setio da pocne sa treninzima

                          Comment


                          • Love to see him on court again... IDEMO NOLE <333

                            Comment


                            • Najbitnije je da je on počeo sa treninzima, vremena ima sasvim dovoljno!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment

                              Working...
                              X