Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U, vidis, nije mi to palo napamet... Ali ima logike... Ma lepo mu ja kazem, uzme Snickers i nema stajanja.

    Comment


    • Poslacemo Noletu cokoladices najlepsim zeljama njegovih navijaca
      Idemoooooo Noleeeeeeeee
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Deljenje Indijanskih slatkih krompira, bogatih secerom i ugljenim hidratima ponekad ima kontraproduktivno delovanje. U prilog ove teorije idu desavanja tokom meca Novaka i Fonjinija. Cim se dograbio krompira i u slast ga smazao, nagli priliv energije doprinosi podizanju nivoa igre Fonjinija, do granica i njemu nepoznatih. Istovremeno Novak gubi energiju, koju mu Fonjini novodobijenim mocima vampirskog karaktera isisava. Srecom po Novaka, dejstvo slatkog krompira je vremenski limitirano i po njegovom prestanku konzument se vraca u normalu.
        Naravoucenije- Indijanski slatki krompir uputnije je deliti u 2. set-u, a ako vec mora u prvom, odmah u pauzi omlatiti 5,6 cokoladica radi ujednacenja energetskog balansa sa protivnikom.

        Imas duha!

        Comment


        • Nisam mogao da gledam nocas mec jer mi je nestalo struje

          Elem , ovo je bas trebalo Novaku na pocetku turnira.Posle laganog prvog seta dobijenog sa posluzenim krompirom Italijanu lagano je prikocio u drugom setu i u zavrsnici seta Fonjini je iskoristio pad u igri Novaka i uzeo brejk i zavrsio set u svoju korist.Ali kad je video Novak da je vrag odneo salu ubacio je u visu brzinu i u stilu zavrsio posao i plasirao se dalje.Sada ce verujem sve ici bolje i da nece imati ovakve oscilacije.

          Comment






          • sigpic

            Comment


            • za evidenciju:
              72. sedmica na tronu

              sustugnut legendarni svedjanin stefan edberg..

              Last edited by cssr; 11-03-13, 20:34.

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                U, vidis, nije mi to palo napamet... Ali ima logike... Ma lepo mu ja kazem, uzme Snickers i nema stajanja.
                I budi sav svoj.... odnosno ne gubi već dobijeno ili ne produžavaj meč bez razloga
                Last edited by miloolja; 11-03-13, 21:17.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  I budi sav svoj.... odnosno ne gubi već dobijeno ili ne produžavaj meč bez razloga
                  nemoj tako Olja svi mi dobro znamo da to Novak nama radi namerno(salim se ) da grickamo nokte u kasne sate ali i znamo da obicno padne u 1 delu igre pitanje kom ali posle kad zapne protivniku nema spasa
                  Last edited by ledeni 80; 11-03-13, 23:01.

                  Comment


                  • Novak uvezbava tajni udarac - dvorucni forhend


                    Pripadnicima korpusa tzv profesija novinar, ukoliko ih je bezidejnost ophrvala, nudim ideju za naslov, koja je apsolutno u saglasju sa njihovom inventivnoscu u majstorskoj raboti izvlacenja iz konteksta.
                    p.s. ideja za naslov nije zasticena autorskim pravima, kopiranje dozvoljeno
                    Last edited by pecaros; 12-03-13, 09:32.
                    sigpic

                    Comment


                    • Za ovo Kusturicu da "krivimo"...

                      Comment


                      • Dvadeseta u nizu.

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ziko,
                          vec pocinjem lagano da ulazim u trans pregledavanja ovog tvog niza moracemo lagano otvoriti sezonu kladjenja sa krajnjom cifrom gde ce stati Nole ,evo ja cu se prvi odvaziti sa prognozom Kvins 2.kolo znaci 55

                          Comment


                          • Sporo je usao u mec a onda sa ma ni pola snage do rutinske pobede,naravno uz pomoc Dimitrova.A sad idemo na pobedu protiv Kverija!!!

                            Last edited by MiljanVR; 13-03-13, 00:17.
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Bravo sampione! A sad protiv Kverija imas motiv vise DRZ NE PUSTAJ .

                              Idemo po pobedu majstore!
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment

                              Working...
                              X