Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema, ne moze, ne ide to od traga... Nema te sile da kosmicka pravda zanemari foliranje... I pauziranje meca, i namerno skretanje koncentracije i sta sve ne...

    Tako bre, kralju, idemo!

    Comment


    • Kapa dole za naseg majstora, vidi se da ga jos proganjaju razno razni demoni po glavi, porazi u tesnim mecevima ali pokazao je po ko zna koji put da kada glava nije tu veliko srce jeste. Igru zaista ne bih komentarisao, previse je tu nervoze bilo, ogroman teret je nosio Novak pred ovaj mec na sebi ali je uz dosta zapinjanja uspeo i ovu prepreku da prevazidje. Sta god uradio u finalu danas me je po ko zna koji put podsetio zbog cega navijam za njega. Bravo majstore i cestitke svim pravim navijacima.

      Comment


      • Nije bilo nervoze, usao je po sistemu - lako cemo... Kao protiv Nadala na RG-u... Ponela ga misao o povredi, nadam se da mu se to vise nece dogadjati... Nervoza je bila kad je izgubio brejk u cetvrtom, a gubljenje brejka je opet bilo ocekivanje da ce DelFol stati, obzirom na to kako je odservirao i ocajno odigrao taj gem tesko da niko drugi to nije pomislio...

        Comment


        • Само тако!!! Идемо мајсторе још само 1 меч!!!

          Comment


          • i meni zamalo da strada tv. Svaka mu cast veliki sampion, idemo do kraja bre , i onda odmor mesec dana od nerviranja kontam da je i vama potreban

            Comment


            • Hocu da vidim demonstraciju sile u finalu BRE !!!!!!
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Bravo majstore, pokazao si najbolji udarac kada je bilo najpotrebnije .

                Onakva BH paralela se retko onako vidja, ali to mogu samo majstori da izvedu

                Jos jedna prepreka je ostala, Jerzy ili Smarej. Verovatno ce to biti Andy ali ajde da sacekamo i to drugo SF pa cemo videti. Mogao je kao i uvek da zavrsi ovo mnogo ranije ali ne bi bio Novak kada bi brzo zavrsavao svoje meceve . Mora da poradi na zavrsnici meceva da mu se ne bi ovo vise desavalo.

                Ajmo Nole jos jedan mec, 3 seta, 18 gema..

                Comment


                • Novace, Novace.... glava me boli, samo da znas

                  Srecno u finalu

                  Comment


                  • Tataratira...

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Tataratira...
                      Drugariiii..... SATATARAAAA

                      Jedino je pobeda važna sve ostalo je nebitno

                      Comment


                      • Originally posted by Torima View Post
                        Drugariiii..... SATATARAAAA


                        Comment


                        • Cestitke, velika pobjeda!

                          Comment


                          • Odavno se nisam ovako nervirao. Sve sto je Sandugp pisao, takav sam bio i ja.. jos kad pomislim da ste pricali da je igrao lose protiv Berdycha. Ovo je bilo bas jedno ocajno, ocajno izdanje. Sve sto je mogao, promasio je.. stvarno ne znam kako je na kraju i dobio mec. Na srecu se Delpo skroz raspao u onom kljucnom TB-u, inace bi se tesko radovali na kraju. Doziveo sam da Novak odigra mec kao neki najodvratniji server, nesto sto najvise mrzim u tenisu, a da onamo gde je inace najbolji, bude kriminalan.
                            Ne bih se slozio sa nekima da je mec bio kvalitetan, ni Delpo nije igrao svoj najbolji tenis, mozda se cinilo tako, ali ja sam ubedjen da je Delpo igrao svoj najbolji tenis, da bi bez problema izasao na kraj sa ovakvim Novakom. Mec je bio fantastican u pogledu drame, intenzivnosti.. ali po samom kvalitetu igre, to nikako ne moze da bude. Bilo bi mnogo lepo ako ta drama izostane u finalnom mecu, dosta je ova za jedan turnir.
                            Sto se povrede tice i uopste stvari slicnim tome, to me ne dotice ni 1%. Briga me da li se Delpo folira ili ne, da li je Radwanska gledala Lisicki u oci ili ne itd.. Inace, o Delpu mislim sve najbolje, kao o teniseru i kao coveku.

                            Na kraju, pronalazim jednu dobru stvaru u svemu ovome, igrao je katastrofalno i pobedio, gore od ovoga ne moze i nadam se da je ispucao u aut sve sto je mogao, siguran sam da ce protiv Murraya (verovatno) biti druga prica.. drugi covek na terenu. Jos jednom smo mogli da vidimo kako veliki igraci pobedjuju i kad igraju lose. Tako da se iskreno nadam da ce nam Nole sacuvati ono malo zivaca sto nam je ostalo u finalu, pravo je vreme za novi GS.

                            Comment


                            • Hvala Shminka.
                              Ja sam toliko emotivno istrošena da još nisam počela da se radujem..
                              Ako treba da izgubi u nedelju neka to bude u tri seta, još jedan ovakav meč za mene je previše..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Cestitke, velika pobjeda!
                                Cek, pa kome cestitas, pa ti si nas...

                                Comment

                                Working...
                                X