Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čeh stvarno servira ko besan, ali po teroiji verovatnoće i to valjda mora da stane malo, bar u nekom delu meča.
    Novak mnogo više treba da brine o šansama koje ne koristi.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Torima View Post
      Tačno tako, koliko on bude Tomici dozvolio, toliko će se Tomica i razmahati.
      Kontrola igre je jedan on najjačih faktora kod Novaka, čim kontrolu igre izgubi zbog mušica u glavi, eto problema.
      Tomica nije profil igrača koji može uticati na Novakovu kontrolu.
      Slazem se, a Has je veceras to i te kako mogao i u pojedinim trenutcima mu je i polazilo za reketom... Has je za Berdiha izmislio tenis, jer je jedno petnaest puta kompletiniji igrac i veoma zajeban na travi - ume da zakomplikuje poen opasno i da vrhunskim promenama ritma koji su obicno bili praceni naglom agresivnoscu totalno izbaci Novaka iz poena..... Ali Berdih ima ono sto Has nikada nije - SIROVU BRDJANSKU SNAGU. Servis i forhend kojim ako ga krenu moze veliku stetu da napravi. E zato Novak mora odlicno da riternira i da igra duboko, a onda je Tomica ugasio ...
      E d naravno, zaboravih ... Berdihovi servisi zaista izgledaju zastrasujuce portiv drugih igraca, ali videcete da to nece biti toliko strasno protiv Novaka prekosutra ... Ume on i te kako da ih ukroti ...
      Last edited by Sandugp; 01-07-13, 22:34.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Čeh stvarno servira ko besan, ali po teroiji verovatnoće i to valjda mora da stane malo, bar u nekom delu meča.
        Novak mnogo više treba da brine o šansama koje ne koristi.
        Ja se uopste ne plasim Berdihovog servisa vec igra nakon riterna ,tu mnogo skripi.Igra nakon servisa kod Berdiha je ono sto zabrinjava ,jedino ono sto me na neki nacin tesi je da Novak zna sta treba uraditi da se neutralise Berdihova igra .

        Comment


        • Nole do meca sa Hasom servirao kao lud,danas po meni ispod prosjeka,stao...Berdo servira kao lud,valjda ga stane protiv Novaka

          Salu na stranu,bice zeznuto al ipak mislim da Berdih pred Novakom skida gace tako da ce mu se igra raspasti kao uvijek do sada
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by juventus View Post
            Ja se uopste ne plasim Berdihovog servisa vec igra nakon riterna ,tu mnogo skripi.Igra nakon servisa kod Berdiha je ono sto zabrinjava ,jedino ono sto me na neki nacin tesi je da Novak zna sta treba uraditi da se neutralise Berdihova igra .
            Dok je igrao defanzivno... pre toga ništa nije škripalo u njegovoj igri.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Bicu sad antiklimatican, ali obicno posle brutalne dominacije sledi osrednja partija... Ne u facu, samo molim vas, gadjate gde god drugde hocete, nabavio sam neke stitnike...

                Ozbiljno, mislim da nece biti tako brutalan protiv Haasa, nisam gledao mec, ali citam hvalospeve gde god zavirim... Svejedno, iovako mislim da bi mu dobro doslo da se namuci, posto protiv Berdycha, Tomica, DelPa ili Ferrera toga nece biti...

                Told ya...

                Sreca pa je Haas dobro zapamtio sta je bilo u Parizu i bas lose usao u mec. Posle prvog seta, nekako mi nije delovalo kao da ist vise moze. Mada sam treci propustio, ali ne cudi me ispustanje na servis za mec. Rekoh vec, posle brutalnosti ide malo slabije. Sad bi, ako je suditi po prethodnim mecevima, trebalo da ide jedna dobra, fina partija, protiv Ferrera ce sigurno uci opusten, ali finale... To se jos ne zna...

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jeco bre nisam dezodorans stavioooo, kuukuuuuu al zdibua

                  Comment


                  • Tomasov servis je danas izgledao mocno, ali Tomik i dobar return, ne idu bas zajedno. ali njegove( Bernardove )junk lopte mi deluju opasnije po Novaka, od Berdovih bombi,kada koju mora i da promasi, kao i sa svakim udaracaem,ako ga krene, to je to.Verujem da zna Novak kako ceUostalom 1/4 W je ,ne mozemo ocekivati setnju.
                    Da je odservrao za mec na 5 3 , pretpostavljam bili bismo zadovoljniji generalno, ustvari ,rekoh vec na W temi, ja jesam.Nije savrsena partija ali prosla gotovo bezbolno, jos kad ne bi bilo onakvih interakcija sa publikom.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Flex

                      Comment


                      • A u boksu je stalno, pored Ševčenkovih juniora i onaj Anin bivši dečko, Noletov drug?

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni je i dalje cudno da Novak neigra na CC-u a Ferer i Delpo igraju a igraju mec kad i on...

                            Nema veze. Bitno je da on prodje. Nije bitan teren bitan je mec i bitno je da Novak udje u taj mec 100 posto fokusiran samo na to sto sledi a to je Tomas Berdih.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • I meni je to totalno glupa odluka, pogotova zato što je to realno najzanimljiviji meč četvrtfinala, nadam se da to neće predstavljati neki veliki problem, pošto je Berdih 3 od svoja 4 meča igrao upravo na tom terenu. Ali opet to je Berdih i ne bi trebalo da predstavlja neki veliki problem Noletu, ali čitam da je i on davao neke ozjave tipa "već sam ga pobjeđivao na travi, znam šta treba da radim da bi došao do pobjede"
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Oj Tomice
                                bleda lica
                                nece valjat
                                tebi jedinica

                                tvoju kozu
                                ko i zecu
                                odrace Nole
                                i na kecu.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X