Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole
    Idemo bre!!!
    This is what I live for,this is what I fight for. I'll leave my heart out there tomorrow. #NeverGiveUp #Wimbledon #NoleFam
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Dobre izjave daje Novak pred finale.. Ohrabrujuće deluju(i deluje)..

      Ovo oko patika ne razumem? Mnogo se prave "pametni Englezi".. Stara poslovica puna istine..

      Comment



      • Pravo da vam kažem... do nekih ovih večernjih sati nisam mnogo razmišljala o sutrašnjem finalu, pogotovu što sam i ja posle jučerašnjeg polufinala (pošto sam oprala kosu hladnom vodom.. pa mora neko ) rekla sebi.. šta uradi u nedelju uradi, odlično je i ovo.. finale Vimbldona... eheeej! finale Wimbledona.. dovoljno mi je bilo danas teško i mnogo ću hladnije glave prići tom meču... no to je sigurno bilo zbog mokre kose i hladne vode, malo zbog emotivne ispražnjenosti, malo zbog mog latentnog nezadovoljstva igrom, malo zbog razmaženosti... tek posle današnjeg provedenog vremena uz računar i uz tekstove o sutrašnjem finalu, u meni se dešava nešto što mi se nikako ne dopada...
        ...nije mi uopšte svejedno i blago me hvata panika!

        Ne volim kada Škot preko Novaka osvaja trofeje, pa još to da se desi na sred engleske trave i teritorije (za moj ukus dovoljno je bilo ono na OI). Mogu samo da zamislim tu euforiju i ludilo koje je već nastalo što od britanskih medija koji elektrišu situaciju, pa do pomahnitalih osvajača Foklandskih ostrva. I više se zbog cele stvari brinem za sebe nego za njega. On šta god sutra da uradi i koliko god da se iznerviram ili malčice naljutim, ako uopšte do te situacije dođe, ostaće zauvek naš šampion velikog srca. A ako je pobedio trojicu sa kojima je do sada imao negativan skor na travi, e može i četvrtog vala, pa nek ..... ide život.
        Ideemooo!
        Last edited by miloolja; 07-07-13, 00:25.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Oljice
          Bez brige, jer će Endi u bitnim trenucima pogađati publiku..
          Vidiš da Noleta čuva ovaj "naš" G4S..
          Ovo oko Prezidentea.. Ebg, mora živ čovek svašta da istrpi..

          Comment


          • Ma naravno da nije svejedno, ni na manjim turnirima nije svejedno da li ces osvojiti turnir. Ali ovo je ipak Wimbledon i mora se koristiti svaka priliak da se osvoji i nadam se da ce Novak sutra ( tj, vec danas ) izaci i dati sve od sebe i videcemo za sta ce to biti dovoljno.

            Comment


            • Danas!!!! Odoh da spavam..kada može Bartoli neposredno pred meč, moram i ja noćas, trebaće mi snaga sutra! Vozdra raja, drž' te se!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Idemo do pobedeeeeeeeeee !

                Jel bilo ovo ..



                Last edited by Lord Aleksoni; 07-07-13, 03:26.

                Comment


                • E danas je veliki dan,veliko finale...Polako se psihicki pripremam,a ko zna mozda cu na kraju morati i fizicki....evo keva me zvala na rucak...reko ne,ne...imam seansu,valja se pripremiti za ludilo koje sledi.....Novace danas bez milosti za domacina...zelim ti jednu sebicnu partiju,nesto slicno kao sa Chardijem...eh puste zelje... Ne svidja mi se sto menja te patike,ali valjda ce uspeti da se zaustavi kad krene da se isteze po nezgodne skotove lopte...Sta reci...srecno druze danas...Danas da si izasao na onu terasu...jes me cuo...

                  Comment


                  • Idemo do pobede jos jednom,pa nek ide zivot!Svaka cast Oljice na komentaru, 100% tacno!!

                    Comment


                    • http://tinypic.com/view.php?pic=2i8d7ih&s=5

                      Comment


                      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Ne vredi...sad se predajem. Jednostavno nemam više snage da verujem....
                          Lepo sam rekla da posle RG-a ne možemo dovoljno da se zagrejemo za još jedan W ni mi ni Novak, osim toga, u tom trenutku, delovalo to je mnogo teže nego danas. Iskreno, na početku turnira nisam ni očekivala da će dogurati do finala.
                          Ali poispadali neki favoriti, došlo do nekih iznenadjenja, a Novak prikazao jako dobru igru na travi (do danas) i eto, opet se probudile neke osnovane nade.... Po ko zna koji put.
                          Ne znam više šta da kažem, strašno sam tužna. A taj utisak da je moglo bolje, da je bilo malo više sreće u nekim momentima... Ne znam. Verovatno je tako sudjeno i to je to.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Nole, želim ti sve najbolje u nastavku sportske karijere, ali moraš nešto da promeniš. Menjaj to pod hitno, znaš isam. Vajda, urazumi se. Ajd, ćao

                            Comment


                            • poverovao sam u 3 setu da moze da se promeni tok meca,ali ne vredi previse glupih odluka kad je bilo najvaznije ali smec

                              Comment


                              • Meni ovaj poraz nije teško pao kao onaj na Roland Garosu..
                                da li sam bila pripremljena ili je nešto drugo ne znam..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X