Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko mi je da priznam samom sebi ali danas je Novak odigrao ispod ocekivanja i samo zahvaljujuci velikom broju gresaka Tomija prosao dalje.Takticki uzasno lose odigran mec,bude li protiv Berdiha odigrao ovako nazalost nece imati sta da trazi.Ali se nadam da ce takticki bolje pripremiti mec jer ako ne pomeri Berdiha iz komforne zone,igra pasivno ,maltene cekajuci greske pocistice ga Berdih sa terena kao 2010.Gledao sam mec Berdih -Tomik ,Tomas je u strasnoj formi na Wimbledonu i bice cupavo ako se ovako traljavo takticki pripremi mec.Sa danasnjom igrom mogu da kazem da sam zabrinut za ishod tog meca

    Comment


    • Malo si preoštar. Nije baš to tako bilo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Slabo nesto ide na travuljini Novaku.
        Ne odgovara mu podloga
        ma nikako, ne znam kako su ovo uspeli, ali je ovo sporije od od leda

        @Juve

        nemoj tako, igrao je Nole taman da dobije, a što se tiče Tomice, njegova devojka kad vikne: NOLE!!! Tomica se uneredi, nije baš Tomica potencijal toliki.
        Last edited by Torima; 01-07-13, 21:52.

        Comment


        • Prođe i ovo, iskreno pribojavala sam se ovog meča, ali sve na kraju prođe kako treba, prvi set odličan, u nastavku malo drame, ali realno nije bilo za očekivati da će Haas da nastavi cijeli meč sa onako lošom igrom, Noletovi segmenti igre većinom funkcionišu, samo ima mali problem u realizaciji brejk lopti i u današnjem slučaju pri završetku meča, ali ok. ne znam da li bi se složila sa njim da igra bolje nego 2011, mislim da nam je nekako svima ta 2011 bila fascinantna i teško mi je porediti tu godinu sa bilo kojom drugom, ali pobjeda je tu i to je bitno, sada Berdih, nikada lak protivnik, idemo dalje
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Ljudi... To jest neki od vas... Mnogo ste ostri prema Novaku...

            Odigrao je dovoljno dobro i ja sam zadovoljan. Pobediti Tomija 3-0 na travi uopste nije lako ...

            Idemo Noleee... Korak po korak...

            Sledeci je Ceh.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Победи се не гледа у зубе.
              Сад лепо у кревет са Јеленом, сутра има цео дан за одмор и да се припреми за Бердиха. Мора да га победи због Рима!
              Па после на Ферера надам се, овај Делпо ми много сумњив (ћути и дере све редом)..

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Malo si preoštar. Nije baš to tako bilo.
                Ajd kazi sta je sem servisa i riterna funkcionisalo kako valja, a da je dovoljno za naredni mec

                Comment


                • Ma odigrao je koliko je bilo potrebno za pobedu. Samo mora da poradi na ovim zavrsnicama, previse dozvoljava protivnicima da se vrate u mec.

                  Comment


                  • Originally posted by juventus View Post
                    Ajd kazi sta je sem servisa i riterna funkcionisalo kako valja, a da je dovoljno za naredni mec
                    Kad je igrao najslabiji period meča, drugi set, Novak je imao duplo više vinera od Haasa.... jel treba još?

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      Ajd kazi sta je sem servisa i riterna funkcionisalo kako valja, a da je dovoljno za naredni mec
                      Pa igraš onoliko koliko treba. Ne znam šta je toliko loše odigrao, pri tome se ne slažem da je servis na nivou, bar ne onom do sada. Ovo govorim za period do onog famoznog gema na 5:3 u trećem, kada je servirao i morao da završi meč. U tom gemu ništa Has nije uradio, sve je Novak izgrešio što se moglo pogrešiti. Od tada pa do kraja je neka druga priča. Govorim o prva dva seta i o trećem dok nije servirao za meč.

                      Na mreži Has ga je izuzetno teško prolazio, kad god je igrao agresivno, a to je bilo u većem delu meča, Namac nije mogao ništa. Na stranu što je Tomi loše ušao u meč i nije bio na svom nivou, ali nije ni u nekim prethodnim mečevima na W.
                      Uostalom igraš koliko ti protivnik dozvoli, a to je Hasa danas i snašlo. Dovoljno.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Novak ako bude drzao lopticu u igri u narednom kolu kao protiv Hasa veceras i ako ritern bude ovako funkcionisao dobija 1000% .... Nista mu vise za pobedu u 1/4 i ne treba ... Samo mudro Nole ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Tačno tako, koliko on bude Tomici dozvolio, toliko će se Tomica i razmahati.
                          Kontrola igre je jedan on najjačih faktora kod Novaka, čim kontrolu igre izgubi zbog mušica u glavi, eto problema.
                          Tomica nije profil igrača koji može uticati na Novakovu kontrolu.

                          Comment


                          • Originally posted by Torima View Post
                            Kad je igrao najslabiji period meča, drugi set, Novak je imao duplo više vinera od Haasa.... jel treba još?
                            Ajde pucajte,ali jos nisam video nista sto bi mi vratilo optimizam predmec sa Berdihom,vidim da moram malo elaborirati Novakove takticke gluposti tokom meca sa Haasom,nakon odlicnog riterna pod noge u 90% slucaja ne preuzima inicijativu vec ga vraca u poen ,igra ziheraski maltene ceka gresku,u razmenama ne pronalazi uglove vec se napucava sa osnovne a kad god bi starac Haas stigao da se namesti ,Novak bi popio viner.Mozem se tesiti da je igrao koliko trebe ali nemoze se postici tolika transformacija u igri ako se iz meca u mec ne dize forma,ja ovaj mec dozivljavam kao najlosiji ove godine na Wimbledonu i samo se nadam da je to jedan los dan ali ono sto me najvise brine je izbor taktike u toku poena i silovanje sirove snage bez jasnog gem plana.

                            Comment


                            • Ma sve vreme, ove godine pogotovu, samo brinem kako će da uđe u meč i šta može (pu-pu-pu) da iskomplikuje... o protivnicima vrlo malo... sve od njega zavisi...
                              I što manje interakcije sa publikom i ostalim trivijalnim stvarima, kada bi mogao...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ma dobija Novak Tomicu, jeste da je izgubio na travi jedan jedini mec od njega ali to ne treba da plasi uopste. Vidim Vladan tamo u glavnoj temi se nesto plasi Tomicinig servisa ali ako neko moze da ukroti jake servise, onda je to Novak.

                                Comment

                                Working...
                                X