Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za ljubitelje statistike:

    http://www.australianopen.com/en_AU/...res#matchStats
    sigpic

    Comment


    • Legende su stavili po automatizmu da je pao prvu stavku, a nije Novak kriv sto poeni na djus i 30-30 uopste nisu postojali u njegovim servis gemovima
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Smijeso! Kao sto kaze Sandugp nije bilo rezultata 30:30 na Novakov servis.


        Medjutim sami je kriterijum nevjerovatan. Vise od 90% dobijenih poena pri rezultat 30:30 ili izjednacenju. To znaci da izuzetno rijetko das BP i u onim gemovima koji su izjedanaceni. To doduse znaci jos i nesto vaznije. Novak ima cesto vise 90% dobijenih poena pri izjednacenju.

        Oni rade klasicni "data mining". Uporedjuju mustre (patterns) koje se javaljaju u Novakovim mecevima sa konacnim rezultatom bez da vide koliko su mustre smislene.

        Postoji jedan divan primjer za to. Amerikanci umiru od srcanog udara cesce nego Japanci. Australci isto tako, i Englezi. Ali i Japanci koji zive u Americi. Zakljucaka? Engleski jezik je los za srce!
        Last edited by NI; 16-01-13, 22:06.

        Comment


        • Lob;)

          Lepo i lako danas
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Novak sutra po vrućini, od 11, a posle dva ženska meča.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Novak sjutra oko 4 ujutro po nasem vremenu!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • pristojno vreme za gledanje

                Comment


                • Novak stoji odlično za sada..
                  Radeka će da zvekne za 2 sata..

                  Comment


                  • U praskozorje...

                    Baš mi idu na živce
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • taman kad zavrsim sa poslom da odgledam 3 set pa na a mozda do tad i Nole zbrise Ceha pre nego sto ja dodjem

                      Comment


                      • Kad se namestaju budilnici?

                        Meni se javlja velika kazaljka na 6, a mala medj' 4 i 5...

                        Comment


                        • Umnogome zavisi i od prethodnih ženskih mečeva.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni se čini između 5 i 6h..
                            Srećno Novaku u razmontiranju..

                            Comment


                            • Ne verujem baš da će toliko kasno, ali u svakom slučaju igraće po najvećoj vrućini.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Kad se namestaju budilnici?

                                Meni se javlja velika kazaljka na 6, a mala medj' 4 i 5...
                                Oni koji ca bodriti Lepog Radeta (a ima ih) mogu nastaviti sa spavanjem, ruzni snovi ce im se obistiniti po budjenju220px-Novak_Djokovic_Hopman_Cup_2011_(cropped).jpg
                                Last edited by pecaros; 17-01-13, 18:07.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X