Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Umnogome zavisi i od prethodnih ženskih mečeva.
    Znam, kontam da se oni nece zavrsiti pre 4 ni u jednom paralelnom univerzumu, ali reko' da proverim i sa drugima...

    A valjda ce se naci neki dobar mec da se prekrati vreme ako ne pocne tad.

    Comment


    • Odličan tajming Vanja.

      Novak u LA 4.marta World No. 1 Novak Djokovic, Pete Sampras, Mardy Fish and Bryan Brothers To Play Los Angeles Tennis Challenge on March 4

      “I am very excited about playing professional tennis in Los Angeles for the first time on March 4 at the LA Tennis Challenge,” Djokovic said. “To be playing against my good friend Mardy Fish, and partnering with my childhood tennis Idol, Pete Sampras, against the No. 1 doubles team in the world will be an amazing experience. In addition, to be able to help raise valuable funds for so many wonderful charities in the process will certainly make being at the newly refurbished Pauley Pavilion, the place to be Monday night, March 4th!”
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • Dobar mec, Radek je probao svasta, nije bilo ritma, pa je opsti utisak nesto slabiji... BH malo manjkao danas, FH odlican, sve bolji, a rekao bih da je i servis postao izvestan faktor sigurnosti.

        Comment


        • Dobar, nego šta da je dobar meč. Ne slažem se da nije bilo ritma, naprotiv.
          U prva dva seta taman koliko treba, brejkovi u pravo vreme da se setovi privedu kraju, uz jednu malu sreću u prvom setu i onu mrežu.
          U trećem posle 15 min igre u prvom gemu na Čehov servis i nekoliko neiskorišćenih brejk lopti, kao i u trećem gemu, mali pad koncetracije je doprineo rezultatu 7:5.
          Seris je bio odličan, malo manje ulazio prvi, ali uvek kada je trebalo nije imao problema, FH besprekoran. Štepanek je bio maksimalno agresivan, pokušavao svašta, ali pasing proradio taman na vreme.
          Statistika sve u svemu odlična http://www.australianopen.com/en_AU/...10/1301ms.html, čak i poeni osvojeni na mreži.
          Last edited by miloolja; 18-01-13, 08:36. Reason: slovo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ko je sledeci protivnik

            Comment


            • Pobednik Vavrinka-Kveri
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mislim na ritam u toku poena. Rade je krenuo sa S&V u 95% poena tek pred kraj 2. seta, a na Novakov servis je i dalje pokusavao da napravi stetu miksovanjem. NI je lepo to srocio, i ja sam stekao utisak da su one zezancije Stepaneka u 70% slucajeva bile takticki napravljene, a pre svega jer Novak do pred kraj meca nije reagovao... Takodje, slabe i meke lopte nisu isle u korist nekom jacem ritmu.

                Ali cinjenica je da je uspevao da odrzi koncentraciju u bitnim poenima na kraju setova. Gledao sam ES stream sa britanskim komentatorima, posle je i Mats dosao. Na pocetku drugog seta su komentarisali taj iznenadni brejk i jasan nedostatak pracenja zapocete strategije kod Radeta, sto je posledica (bar tako kazu) tog znanja da se set blizi kraju i skretanja misli na tu stranu. Tako da, nisu najbolji tad stvarno najbolji, nego ostali popuste, a oni ugrabe priliku bez razmisljanja.

                Sledeci Stanislas ili Samuel...

                Comment


                • Lepo je kad te tvoj bioloski sat probudi na vreme, skuvas kafu i odgledas zabavan mec Novaka i Lepotana.
                  Budjenje na vreme, brejkovi na vreme, na posao na vreme
                  Cak ni dosadna kisa ne moze pokvariti lepotu ovakvog dana.
                  Spoiler
                  trinajeste,trinajeste Noak pobedijooo
                  sigpic

                  Comment


                  • Moja percepcija je bila malko drugačija, ali suštinski ista, ne vidim razliku.
                    Najbolji i jesu zato najbolji, a meni je delovao sasvim ubedljivo, bez obzira na povremenu predstavu komedijaša, koji je opet izvukao maksimum iz sebe.
                    Novakov maksimum u karijeri još nismo videli, rekao je na kraju Mats.

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Stepanek jbt mene je strah kad mu sliku vidim,kad ga vidim preko ekrana takodje,mene je njega strah! hahha koliko ga ja samo mrzim,uh jbt! zato mi je ova pobjeda toliko slatka.. ko secer slatka..toliko prija,ko rajsko vino


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Svi prenose šta je Novak rekao za Lensa Djokovic slams Lance Armstrong: ‘He should suffer for his lies’
                        Btw, kažu da njegov intervju Opri nije rekao ništa novo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka
                          Kakvi BHi Stana, poezija
                          Bunovan nam shminka u pogresnu baru zabacuje.
                          Tema za pracenje uzivo je nesto nize
                          Last edited by pecaros; 18-01-13, 07:58.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma nema veze, nek znamo da ta lepota od BH neće još dugo (boga mi i onaj FH beše odličan).
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Svi prenose šta je Novak rekao za Lensa Djokovic slams Lance Armstrong: ‘He should suffer for his lies’
                              Btw, kažu da njegov intervju Opri nije rekao ništa novo.
                              Bio sam skeptican sa celom tom pricom, misleci da je posredi neki balkanski mentalitet njegovih bivsih timskih kolega, da u vreme kad je neko postavio pitanje legalnosti oni pokusavaju da se eksponiraju takvim izjavama i slicno. Medjutim, ako je i sam priznao, to je to, tu vise nema sta. Steta je sto je toliko ljudi videlo u njemu energiju za zivotom, nakon operacija, koje zapravo nije bilo. Sa te strane, Novak je u pravu, kao sto je u pravu za rezim, u 3 meseca 4-5 vecih takmicnja, previse je...

                              Comment


                              • @Sminka bi da nam Stan uđe u glavu sa njegovim BH
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X