Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feeling your love and support! Thank you for all the time you spend waiting for me to watch me play on practice and matches, too. And thank you for wonderful gifts! See you again tomorrow! Wish me luck
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      E, ali nisam vam rekla kako mi je dobro počeo dan, doduše sa minimalno spavanja, što ovih dana i nije ništa neobično....
      Pre nego što sam isključila TV noćas nešto pre 2h, okrenem SK, a tamo počinje finale London WTF. Naravno da nisam isključila moj prozor u svet.
      O jes bejbe....


      nisi jedina koja je odgledala zavrsni turnir u Londonu (mislim po ko zna koi put bil repriza i nikad ne dojadi i nek mi neko kaze suprotno ) ja odspavao 3h,pa reko da vidim sta ima na SK kad ono Nole,pa kazem sebi daj da ga odgledam iako sam gledao snimak a Lara mi je poslala ako se seca onaj zavrsni poen na pm i stoga opet joj saljem zbog toga

      Nisam gledao mec protiv Bardiha,ali sam bio 99.9% da ce biti pobeda (stara musterija)
      Last edited by ledeni 80; 23-01-13, 14:26.

      Comment


      • Ih, zaboraviti.... ;)
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • ali urlik

          Comment


          • Last edited by miloolja; 23-01-13, 21:29.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hahha krene da se rukuje sa sudijom....aaahh cek malo, pa se okrene i nastavi da urla
              Genijalac
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • zvoni cela dvorana
                kako me Nole podceca na 1 lika kad pocne da cepa majicu i neka to radi sto cesce
                Last edited by ledeni 80; 23-01-13, 14:42.

                Comment


                • Hulk Hogan?

                  Last edited by Vanja #66; 23-01-13, 15:13.

                  Comment


                  • Bravo Vanja, iz cuga!
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment




                    • Always a pleasure...

                      Comment


                      • Olja

                        Malo,malo pa nesto ne vidim tvoj video,slike...ne znam zasto...

                        Comment


                        • Gledati Novaka u polufinalu GS postaje dobra navika koja prelazi u rutinu.
                          Cepanje majice posle meca sa Vavrenkom je iskaz erupcije emocija i poruka buducim protivnicima. Najveca prepreka do novog trofeja tim cinom je zvanicno predjena, i do kraja turnira iznenadjenja biti nece. Vavrenkina igra jeste bila iznenadjenje a sam cin na kraju meca ( o kako je to varvarski)pokazuje da na taj faktor niko vise ne moze racunati. Mec sa Berdihom uvodi stvari u normalan tok, a sutrasnje polufinale sa Fererom je samo jos jedan korak do cetvrtog, a treceg uzastopnog trofeja na AO. Gomila stranica istorije tenisa ceka da bude popunjena ostvarenjima Novaka Djokovica, a da ce ih popuniti u to sumnje nema.
                          Teorija koju NI apsolvira o sestoj brzini u igri Novakovoj ima moju saglasnost uz malu opasku da svaki motor kada dostigne odredjeni broj obrtaja trazi veci stepen prenosa, a Novakov motor u sestoj trazi i sedmu brzinu, koju priznali ili ne Novak ima.
                          Last edited by pecaros; 23-01-13, 18:29.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedno tesko pitanje, koga bi vise zeleli u finalu - Endija ili Federera? Ili drugacije receno, sta mislite sa kim bi Novak izasao lakse na kraj? Ili! ko je od njih dvojice veci skalp u ovom trenutku?

                            Ja cu biti iskren - pojma nemam koga bih izabrao.

                            Comment


                            • ja bi volio Federera,nemam pojma...kad bi vec morao da kazem,to bi bio Federer.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Sutra
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X