Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ja i dalje ne verujem da se ovo desilo . Xaxaxa .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • E bogami, desilo se! Mnogo bezobrazno
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Zena je stvarno bezobrazna... Pa nikada ovo ne bih uradio. Novak je svesno bacio to ovoj maloj. A ova matora se bacila i boli je dupe. Jedva joj je vratila. Morala je da plati za majicu devojka -.-. Debil od zene.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Nisam ja kriva časna reč...
          Same vesti i fotke stižu... pun mail i društvene mreže... i onda kažem sebi, ajd da podelim to sa vama...
          Znam, Nole sam salje fotke... A stvarno hvala sto si to rekla sebi...

          Comment




          • Zaista ima predivnih poena! Ovaj prvi je fantastican ali samo prvi od mnogih fantasticnih u protekloj sezoni. Nadamo se da ce Novak odigrati mnogo dobrih poena i u 2013-toj godini .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • "Naša kosačica"...
              U pesmi za dečicu..

              Comment


              • Na jednom "vidjenijim" forumu postoji tema tako skrojena da na njoj opstaju samo oni koji pljuju po Novaku. Tamo procitam ovo, napisao Srdja Popovic, koji je daleko od anonimusa..

                Po cenu da se ne složimo, u ovo svrstavam i ponašanje Novaka Đokovića i medije koji prate njegove nastupe i donose naslove kako je Novak Đoković pokorio Njujork, zavladao Kinom, da je on teniski vladar sveta. Tako to shvata i publika, ne samo mediji, a to se onda prenosi i na njegovo shvatanje sopstvene uloge i ponašanje na terenu. On se stalno ponaša kao čovek koji će osvetiti sve naše poraze, on se u pobedi ne raduje, on osvetnički likuje. Nije jasno kakve veze Nadal i Federer mogu imati sa našim neprijateljima i kako ono što se dešava na zelenoj travici, tamo gde obuku one bele dresove, trčkaraju k’o zečići i prebacuju loptu, kako to može imati veze sa ikakvom osvetom i sa ikakvom našom pobedom?
                Ozbiljno sam ubedjen da ovakvi likovi mrze Novaka zato sto je nebrojano puta bolji u onome sto radi od onoga sto oni rade. Samo tako mi ima smisla ova iskrivljena percepcija da on osvetnicki likuje jer se osvetio za srpske poraze (ejj) i zato sto misli da je pobedom nad Nadalom Srbija najmocnija zemlja na svetu (ejjj).

                Zizek je rekao, sa cim se slazem "Nema gorih ljudi od onih koji sve gledaju kroz politiku". Ali ima i onih koji izgledaju kao da gledaju sve kroz politiku, a zapravo su samo uzasno tupavi.
                Last edited by Big Nole; 04-12-12, 00:14.

                Comment


                • To su ljudi koji nisu osetili car pobede, oni ne mogu da razumeju taj nacin radovanja... Ne treba trositi vise reci na tu temu...

                  Comment


                  • Ne treba obracati paznju na takve likove.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment



                      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment



                        • Koktel endorfina i adrenalina
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Jedva cekam novu sezonu... Uzbudjen sam . Nadam se da cemo se radovati jos mnogim pobedama naseg sampiona!
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment

                              Working...
                              X