Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    Kaze Srdja da nije iznenadjenjen da pohvala dolazi od familije gde se mladi narastaji uce prisnom odnosu prema kukastom krstu.
    Svesti tu familiju na jedan incident sa maskenbala je pogresno.

    No vratimo se Novaku. Njegovo prisustvo sinocnoj veceri i nagrada koja je dobio je i te kako potvrda da je on vrhunski ambasador svoje zemlje i sve to po bontonu Zapada.

    Comment


    • Molio bih samo da se ta familija ne pominje vise od konteksta sto imaju licemernu zelju da nagradjuju dobrotvore...

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Moze djelovati sitnicavo ali ne mogu da se uzdrzim da ne pitam sto Srdja Popovic misli o ovome.
        Srdja Zlopogledja je jos uvek u stanju soka


        Kad se povrati nema sumnje da ce analiticki preispitati ceo dogadjaj, a onda su William i Djokovic najebali
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Izvinjavam se što se mešam, ali opet preterujete, po običaju.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • A ko je uopste taj Srdjan i zasto je on bitan? Nije ni prvi ni zadnji koji voli da lupeta gluposti o Novaku.

            Comment


            • Novak is traveling to Necker Island, Sir Richard Branson’s private paradise in the British Virgin Islands and perhaps one of the most idyllic places in the Caribbean.
              Novak will join tennis legend John McEnroe, Mark Philippoussis, Tommy Haas and the world’s greatest doubles team, the Bryan Brothers, to play in Necker Cup Pro-Am tennis event that will see the world’s top tennis players paired with amateur teams.


              http://www.neckercup.com/
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ovo zaboravih.. još malo o nagradi Centrepoint.





                Last edited by miloolja; 10-12-12, 17:24.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  A ko je uopste taj Srdjan i zasto je on bitan? Nije ni prvi ni zadnji koji voli da lupeta gluposti o Novaku.
                  Slazem se, njegovim likom i delom se nisam ni bavio, niti cu, jer me jednostavno ne interesuje, sasvim nesto drugo je po sredi. Ja razumem nasusnu potrebu politicara, raznih analiticara i nazovi intelektualaca da se, poput divljih veprova, kaljuzaju po blatu. To je njihov izbor, ali sam uzasno alergican kada najgori deo drustva u tu svoju kaljugu uvlaci one najbolje, a sportisti su bez ikakve sumnje nesto najbolje sto Srbija ima. Igrajte se sami u tom svom blatu, rovarite njuskama, trazite zir... Sta god i kako god, ali ostavite sportiste na miru. A Srdja se sam napenalio, bilo bi greota ne iskoristiti ovakav zicer Toliko od mene na ovu temu
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...k7VpETOcQIxjvQ

                    Interesantan clanak, s obzirom da se na opstim diskusijama govorilo i o BH, kolege bi poskocile Safin, Nalbandijan Murray
                    Ima jos i prostora za napredak kod slajsa, vise kao prilaznog udarca, ne znam da li ste primetili da je izbacio one cudne pokrete telom koji su poceli negde od WDobro je
                    Kod smasha vazno je kretanje unazad ali i periferni vid.Kretanje se da popraviti;)
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Ne vidim da je ovde iko preterao u pisanju,povodom pisanija Srdje Popovica o Noletu.
                      Jadno,bedno,tuzno.
                      Zar nije taj isti Srdjan Popovic preterao-blaga rec,kad je onako bljutavo pisao?
                      Nije mi jasno da je mogao na takav nacin da opise Noleta.
                      Da li je u pitanju frusracija,bes,ljubomora,mozda to sto se Nole ne stidi svojih korena -sta li vec-to verovatno on sam zna,mada je jasno i nama anonimusima.
                      Sramota!
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...k7VpETOcQIxjvQ

                        Interesantan clanak, s obzirom da se na opstim diskusijama govorilo i o BH, kolege bi poskocile Safin, Nalbandijan Murray
                        Ima jos i prostora za napredak kod slajsa, vise kao prilaznog udarca, ne znam da li ste primetili da je izbacio one cudne pokrete telom koji su poceli negde od WDobro je
                        Kod smasha vazno je kretanje unazad ali i periferni vid.Kretanje se da popraviti;)
                        Nikada nece postojati idealne liste tipa `najbolji ikada`, niti ce svi ukusi biti zadovoljeni. Sira vizura teniske karijere mora biti preduslov za dospevanje na listu najboljih udaraca ili drugih cinilaca u sklopu vrhunskog igraca.
                        Gledajuci domete u karijerama /na stranu simpatije/ Nalbandijan, Izner, Karlovic, Gaske, Davidenko i slicni nemaju mesta u vrhu ovih lista. Neki poput Mareja imaju sanse da buducim rezultatima zavrede visoku poziciju, dok je Novak po meni `betonirao` pozicije na listama u vise segmenata. Moram da napomenem navijacku pristrasnost autora lista koji su ponekad vodjeni idejom stavi bilo koga samo ne `onog`.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nole i Serena ITF šampioni za 2012.



                          Drugu godinu zaredom, Međunarodna teniska federacija, poznatija kao ITF, proglasila je Noleta za najboljeg tenisera godine.

                          Novak je u izboru pobedio glavnog konkurenta Endija Mareja zahvaljujući činjenici da je drugu godinu uzastopno završio na prvom mestu ATP liste, uspešno odbranivši titulu na Otvorenom prvenstvu Australije.

                          “Ponosan sam što sam drugu godinu zaredom proglašen ITF šampionom”, izjavio je Novak, koji je 2011. godine ostvario jednu od najuspešnijih sezona u istoriji tenisa, osvojivši tri od ukupno četiri Gren Slema.

                          Najbolji teniser sveta je naglasio da nije lako ponoviti tako uspešnu sezonu kakva je bila 2011.

                          “Bilo je veoma teško ponoviti takav uspeh, ali je svejedno bila velika satisfakcija osvajanje jednog gren slema, plasman u dva velika finala i osvajanje finalnog Mastersa”, rekao je Novak.

                          Tokom 2012. godine, Novak je osvojio šest titula, među kojima su pored Australijen Opena i Mastersi u Majamiju, Kanadi, Šangaju, zatim Masters kup u Londonu i turnir iz serije 250 u Pekingu.

                          U ženskoj konkurenciji priznanje pripalo je Sereni Vilijams.

                          U konkurenciji dublova, laureti su, deveti put u karijeri, Amerikanci Majk i Bob Brajan, dok su u konkurenciji ženskih parova kao najbolje proglašene Italijanke Sara Erani i Roberta Vinči.
                          ....
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo Nole! ^^

                            Jedva cekam sledecu godinu i nadam se da ce biti uspesan nas sampion .
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Micaela je preslatko dete



                              Micaela Bryan ‏@MicaelaBryan
                              Take a number, ladies.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Novak Djokovic is buying the world’s entire supply of donkey cheese

                                http://sports.yahoo.com/blogs/tennis...iMgnAI4yBe#_=_

                                Comment

                                Working...
                                X