Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • https://www.facebook.com/headtennis/app_290744507709270
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • I opet o fanovima i o sjajnim curama iz Argentine Silvini i Lusijani njihovom sajtu NOVAK_FAM http://novakdjokovicfanclub.com/?p=2304,
        fb stranici https://www.facebook.com/NovakDjokovicFanClub
        twitter profilu https://twitter.com/NovakFanClub
        yt http://www.youtube.com/DjokovicNovakFanClub

        Bravo devojke!

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Novak neće biti počasni građanin Podgorice
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Fale tu i sva ona silna tapsanja koja Novak tako cesto upucuje, ali nema veze, neka se to smatra standardnim za njega...

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Fale tu i sva ona silna tapsanja koja Novak tako cesto upucuje, ali nema veze, neka se to smatra standardnim za njega...
                  Noletovo tapsanje protivniku posle dobrog poena je opstepoznato i to rade pravi sportisti kao sto je Nole.
                  Takodje Nole i kad izgubi mec sportski to podnese,cestita protivniku da ne nabrajam dalje sve njegove kvalitete sto se sportskog ponasanja tice a i sire,svesni su toga i oni koji ga omalazavaju*a to rade bas iz razloga,sto su svesni svih Noletovih dobrih osobina i kao sportiste i kao coveka.
                  Sad sam se setila,neko je onomad izjavio posle poraza od Noleta-trebao sam ja da pobedim-ne mogu samo da se setim ko to bese
                  Eeeeeeeeeeeee,sbbkbbnek doticni ostane u ubedjenju da je trebao da pobedi
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Ako napisem na koga sumnjam, dobicu negativnu reputaciju, a bas se trudim da se cuvam od toga u zadnje vreme.

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      Opste je poznato da je mahanje prsticem posledica artitisa, uzrokovanog dugotrajnim pecanjem.
                      Nema tu mesta zamerkama
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Opste je poznato da je mahanje prsticem posledica artitisa, uzrokovanog dugotrajnim pecanjem.
                        Nema tu mesta zamerkama
                        Fala Bogu,ocim ne mase prsticem bice da mu je bolje sprsticiiartititisim
                        @Vanja#66-ne daj Boze da je zadnje vreme
                        Mene licno ne brinu te minus repke,mozda odem i na godisnji,sporcki ce mi dodele
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Čilić: Đoković se i probio zato što je odličan zabavljač
                          Čiliću slično izazivanje pažnje, tvrdi, nikada nije palo na pamet:

                          – Nemam ja ni takav talent.
                          A ovom fali pored talenta za humor, smisao za tenis i još koješta.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa nista on tu lose nije rekao, odvratni novinari po obicaju prave od muve slona, pogledaj njihovu konstrukciju recenica i ton kojim je napisan citav tekst, a pogledaj Marinovu izjavu. ;)
                            Last edited by eM; 29-11-12, 15:04.

                            Comment


                            • Nema Marin pojma, Novak nikad nije prestao sa imitacijama i nadam se nikad nece
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa zna se, novinari...
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X