Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    Hahahah vidim ovde se fino društvo okupilo, iskusno što se doza alkohola i situacija za preživljavanje tiče E moj Nole vidi šta si napravio od nas!
    sta cemo kad smo navikli na kidanje zivaca mora sa necim da se covek malo smiri

    Comment


    • Originally posted by TheZIX90 View Post
      E brate moj da ti znas da sam ja isterao devojku iz sobe kada je bilo polufinale Rima 2011 Djokovic-Marej.Letela je naglavacke,pa ti vidi :-))))Posle sam i brata isterao :-)))
      Tako je i mene mama nekada davno izbacila iz dnevnog boravka. Okupile se neke zene starije i mladje, taj brejk Ljovisne i ja napolje...

      Comment


      • Originally posted by tantuz View Post
        Tako je i mene mama nekada davno izbacila iz dnevnog boravka. Okupile se neke zene starije i mladje, taj brejk Ljovisne i ja napolje...
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          E brate moj da ti znas da sam ja isterao devojku iz sobe kada je bilo polufinale Rima 2011 Djokovic-Marej.Letela je naglavacke,pa ti vidi :-))))Posle sam i brata isterao :-)))
          Jao,a ja sam kad je bilo finale AO isterala iz sobe muza sa sve decom,tolko su me nervirali sa svojim komentarima
          Od tada najvise volim da gledam sama,ako je mec napet onda to moje gledanje izgleda ko da sam bila u teretani sto od skakakanja,setanja po sobi,preletanja s jednog mesta na drugo,a tome sta sve izgovorim bolje da ne pisemA kad je bas bas napeto bukvalno stanem ispred televizora,dobro je ostao citav dosad
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Jao,a ja sam kad je bilo finale AO isterala iz sobe muza sa sve decom,tolko su me nervirali sa svojim komentarima
            Od tada najvise volim da gledam sama,ako je mec napet onda to moje gledanje izgleda ko da sam bila u teretani sto od skakakanja,setanja po sobi,preletanja s jednog mesta na drugo,a tome sta sve izgovorim bolje da ne pisemA kad je bas bas napeto bukvalno stanem ispred televizora,dobro je ostao citav dosad
            ako je plazma, bolje nemoj ga kad je Novak u pitanju

            joj boze nadam se da ovo Novak ne cita ove nase komentare

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              ako je plazma, bolje nemoj ga kad je Novak u pitanju

              joj boze nadam se da ovo Novak ne cita ove nase komentare
              Dosad nisam,al ako Nole nastavi s ovakvim mecevima more biti da nastrada ko plazma keks
              A Novak bolje da cita,jer ce cuka da mi preskace,ko atleticari prepone
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • I ŠTA SAD JA DA KAEM !!!!!

                Kad počnu, te navijači Novaka su ovaki, te onaki.... sve sam psiho i pijanac

                Kad počne ludilo vamo na ostatku foruma, nikog više nećemo da pravdamo i branimo

                Ja sam mislio da ste vi navijači modernih svatanja,ccccc, ali vi ste samo spremni da budete navijači jednog malog Noleta.

                Što se ne ugledate na gospodu, cool tipovi, bez trunke očaja, nema kukanja....

                Sve ću ja vas po kratkom postupku

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  A pomalo smo i psihosi, sve nam nešto smetaju ljudi i drage osobe u "kritičnim" situacijama.
                  E moj Nole vidi šta si napravio od nas!
                  Vala bas Posle 1. seta sam otisao da gledam sam u 2. sobu, inace bi pobio ove moje ukucane

                  Comment


                  • Originally posted by Torima View Post
                    I ŠTA SAD JA DA KAEM !!!!!

                    Kad počnu, te navijači Novaka su ovaki, te onaki.... sve sam psiho i pijanac

                    Kad počne ludilo vamo na ostatku foruma, nikog više nećemo da pravdamo i branimo

                    Ja sam mislio da ste vi navijači modernih svatanja,ccccc, ali vi ste samo spremni da budete navijači jednog malog Noleta.

                    Što se ne ugledate na gospodu, cool tipovi, bez trunke očaja, nema kukanja....

                    Sve ću ja vas po kratkom postupku
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by Torima View Post
                      I ŠTA SAD JA DA KAEM !!!!!

                      Kad počnu, te navijači Novaka su ovaki, te onaki.... sve sam psiho i pijanac

                      Kad počne ludilo vamo na ostatku foruma, nikog više nećemo da pravdamo i branimo

                      Ja sam mislio da ste vi navijači modernih svatanja,ccccc, ali vi ste samo spremni da budete navijači jednog malog Noleta.

                      Što se ne ugledate na gospodu, cool tipovi, bez trunke očaja, nema kukanja....

                      Sve ću ja vas po kratkom postupku
                      Gos'n Valdorf i Stetler,

                      Mi jesmo navijaci modernih svatanja. Gleda se Nole na elcedeju, ptiberu tj. plazmi, se pije tekucina iz fensi casa (bar u pocetku pijenja), neki ce da imaju ili imaju i ledene televizore envajorment frendli... Gde modernije?

                      Comment


                      • Ja sam jednom skoro prebio starijeg brata mec s Andy-em u 1/2 AO 2012 on se probudio na 5-4 u petom setu i dosao meni u sobu da melje o glupostima.

                        Uglavnom gledam sam njegove meceve kod kuce zatvoren i naravno skacem, setam , jedna fotelja, trosed, pod....

                        Comment


                        • Originally posted by Petra View Post
                          Jao,a ja sam kad je bilo finale AO isterala iz sobe muza sa sve decom,tolko su me nervirali sa svojim komentarima
                          Od tada najvise volim da gledam sama,ako je mec napet onda to moje gledanje izgleda ko da sam bila u teretani sto od skakakanja,setanja po sobi,preletanja s jednog mesta na drugo,a tome sta sve izgovorim bolje da ne pisemA kad je bas bas napeto bukvalno stanem ispred televizora,dobro je ostao citav dosad
                          Ovo videh i moram da prokomentarišem na kratko... ista ja...
                          Ne da ne dozvoljavam da iko priča, ako se neko ne daj Bože zatekne sa mnom u istoj prostoriji dok je na ekranu maloga ekrana Novak, pogotovu za vreme gustih 1/2gfinala i finala, da komentariše, već ni da bude prisutan... stalno neko ima nešto da kaže. Skoro sam se izdrala na zenicu oka moga, desetogodišnjeg bratanca, na koga nikada glas nisam podigla (pet dana sam se trudila da vadim fleke, vodila i kupovala sve što je hteo... grizla me savest )...tako da.. Novak tamo bije bitke, a ja ovamo... zato i ne volim van kuće da ga gledam....
                          ZiX i ja bi se pobili garant.. nekada bih ga i ovako preko ekrana...
                          Last edited by miloolja; 16-10-12, 19:29.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ovo videh na kratko i moram da prokomentarišem na kratko... ista ja...
                            Ne da ne dozvoljavam da iko priča, ako se neko ne daj Bože zatekne sa mnom u istoj prostoriji dok je na ekranu maloga ekrana Novak, pogotovu za vreme gustih 1/2gfinala i finala, da komentariše, već ni da bude prisutan... stalno neko ima nešto da kaže. Skoro sam se izdrala na zenicu oka moga, desetogodišnjeg bratanca, na koga nikada glas nisam podigla (pet dana sam se trudila da vadim fleke, vodila i kupovala sve što je hteo... grizla me savest )...tako da.. Novak tamo bije bitke, a ja ovamo... zato i ne volim van kuće da ga gledam....
                            ZiX i ja bi se pobili garant.. nekada bih ga i ovako preko ekrana...
                            Uf to bi samo prstalo izmedju mene i tebe ;-)))Jel si gledala klip,svima se svidja?

                            Comment


                            • Iznenadni odlazak u prodavnicu u vreme TB, obisao se ceo krug u kraju u vreme TB na USO,neprospavana noc posle istog, ciscenje kuce,cigarete nebrojene..;)
                              Slazem se miloolja, beneficije, a moze i neka egzoticna destinacija
                              Muzika za klip mozda malo energicnija
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Kvarim prosek, ali da kazem i ja koju...

                                Obicno sam faktor smirivanja u kuci... do kraja prvog loseg seta. Posle toga samo cutim, a u glavi sam trener petogodisnjem Novaku koji ga tera da ceo dan pusta loptu da padne pre nego sto je smecuje. Vrlo surov trener...

                                Comment

                                Working...
                                X