Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ali ipak je Novak uradio nesto sto nisu Rozer ili Rafa uradili

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Sto pre, to bolje...



      To sto je odigrao vise meceva mesec dana pre kraja sezone je samo odlican pokazatelj koliko je bolja igra koju sad prikazuje, koliko manje napreze telo, sto je i ideja u krajnjoj liniji. Aziju je propustio jer je preopteretio telo do nje, sto ove godine nije slucaj i nema naznake umora i loseg fizickog stanja.
      Dobro nisam se ja bavio razlozima tj uzrocima , ja sam konstatovao da je propustio prosle godine, a da je ove igra, to samo znaci da je ove godine u vise meceva nego prosle sakupio (za sada) manje bodova nego prosle. A to je za sada dovoljan ekvivalent... E sada kada se sezona kompletira moci cemo da sabiramo utiske i da je poredimo sa nekom drugom , ali porediti sezonu u kojoj igrac uzme jedan slem i tri (za sada ) mastersa sa sezonom od 3 slema i pet mastersa je u najmanju ruku, tj najblaze receno smesno
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Dobro nisam se ja bavio razlozima tj uzrocima , ja sam konstatovao da je propustio prosle godine, a da je ove igra, to samo znaci da je ove godine u vise meceva nego prosle sakupio (za sada) manje bodova nego prosle. A to je za sada dovoljan ekvivalent... E sada kada se sezona kompletira moci cemo da sabiramo utiske i da je poredimo sa nekom drugom , ali porediti sezonu u kojoj igrac uzme jedan slem i tri (za sada ) mastersa sa sezonom od 3 slema i pet mastersa je u najmanju ruku, tj najblaze receno smesno
        Prošla sezona predstavlja najviši mogući standard.. Ne znam koliko je dobro upoređivati ovu sezonu sa prošlom( a opet i treba)..
        Sezona 2012g. je za Novaka uspešna, iako ima izgubljenih finala, ali je to dokaz njegove konstantnosti na visokom nivou..

        Ovde lepo piše:

        http://en.wikipedia.org/wiki/2012_No..._tennis_season

        Comment


        • Nova reklamica:
          http://www.kurir-info.rs/dokovic-sni...-clanak-460568

          Comment


          • Originally posted by Torima View Post

            ma
            nebi nimi bili baš ofolko lepi dobri i pametni
            da drugi okolo nas nisu baš tolko ružni glupi i zli
            pa
            slaba konkuremcija
            upaneš uoči

            a
            štos tiče oglasne table
            esvido
            i šta kažu
            kaće kupuc kronpir i ugalj
            a




            lutajući reporter tuta bugarin
            nežno šapće sneguljici
            dok patuljci ruju
            u rudnici

            Comment


            • ma te sam se povrtne kulture ove godine slabo nagledo, kažu suša, ja gledam gde je ta šuša...

              a ovi će ti fladan ma jes vido kad je ovaj bijo lep, upisan, gledam vidim neverujem al i nije nešto mu se prčin sprčko
              fangla vidim ispred, kad u fangli krompir al bez kupusa
              tako da upravo da ti reknem, pojeo je on taj kupus, a i ona je i to bez rebara onako klot

              Comment


              • kaka te rakija, rano je za to, tek će to posle
                nego sam pobenavio od onog krompira bez kupusa, al mali je lep kao slika...

                ma garant je ona tamo u snegu zametnula taj kamen, neeeeema moj prijatelju šance da ona zakiseli kupus na terasu

                eeee nemože to tamo u Dembeliji, komšije se bune, čudo može čovek zbog kupusa i zatvor da dobije...
                a nije da nije, oseća se ako nije dobro pritisnut kamenom

                Comment


                • Originally posted by Torima View Post
                  kaka te rakija, rano je za to, tek će to posle ...

                  pa totikam
                  kojoš sad uovo doba peče rakiu
                  zato bi trebalo da noak preskoči bazela
                  jar
                  ščim će narod disproslavi prvo mesto
                  nemaš ščim sem možbit
                  plaširata subotička rakia





                  передвижных репортер тута бугарин
                  нежно шепчет Белоснежки
                  и карлики роют
                  в рудниках

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Prošla sezona predstavlja najviši mogući standard.. Ne znam koliko je dobro upoređivati ovu sezonu sa prošlom( a opet i treba)..
                      Sezona 2012g. je za Novaka uspešna, iako ima izgubljenih finala, ali je to dokaz njegove konstantnosti na visokom nivou..

                      Ovde lepo piše:

                      http://en.wikipedia.org/wiki/2012_No..._tennis_season
                      Naravno da je uspesna , to niko ne spori. Cak je najuspesnija u odnosu na konkurenciju.
                      Federer je po titulama vrlo slican (ako ne i isti) - mislim na vaznost trofeja, tj i on u ovoj godini ima GS ali losije rezultate na slemovima od Novaka, tri mastersa ali takodje losije rezultate na mastersima od Novaka, ima jednu 500-ticu vise tj ima dve a Nole jednu, ima srebro sa OI i tu je jedino bolji od Novaka, ali zato Novak ima vise pobeda u ovoj godini.
                      Marej takodje ima jedan GS ali takodje losije rezultate u 2012 od Novaka na slemovima, nema niti jedan masters i tu je podbacio, ali zato ima Olimpijadu. Vrlo ocigledno da je Novak i nad njim u prednosti.
                      Nadala ne bih mnogo komentarisao samo zato sto je posle W-a sve propustio, do tada je i on bio odlican, ali ne moze da se poredi sa ostalima samo zbog te povrede. Kao i ostala trojica jedan GS (lepo su podelili) ali losiji od Novaka na slemovima (gadno ga pokopava onaj rani poraz na W-u i totalno ne-igranje na US. Ono sto je igrao na mastersima odigrao je korektno (za njega) osvojio dva na sljaci (nandzarastoj) a na ostalima manje vise osrednji rezultati.
                      Ostali nisu ni vredni komentarisanja....
                      Sve u svemu (za sada) Novak najkonstantniji i samim tim i najuspesniji teniser i u ovoj godini . Ako bi gledali samo trofeje onda je Fed u blagoj prednosti ali ako se gleda kompletan ucinak tj i domet na turnirima koje nisu osvajali onda je Novak u ociglednoj prednosti.
                      Ako se uzmu u obzir sadasnji Novakovi standardi sezona moze da se okarakterise kao jako dobra (da je u pitanju Novak od pre dve-tri godine ovo bi bila odlicna - fenomenalna sezona). Mada sacekajmo da se odigra i ovo jos sto je preostalo a jos su dva bitna turnira u opticaju pa da vidimo da li iz jako dobre moze da preraste u odlicnu sezonu.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Naravno da je uspesna , to niko ne spori. Cak je najuspesnija u odnosu na konkurenciju.
                        Federer je po titulama vrlo slican (ako ne i isti) - mislim na vaznost trofeja, tj i on u ovoj godini ima GS ali losije rezultate na slemovima od Novaka, tri mastersa ali takodje losije rezultate na mastersima od Novaka, ima jednu 500-ticu vise tj ima dve a Nole jednu, ima srebro sa OI i tu je jedino bolji od Novaka, ali zato Novak ima vise pobeda u ovoj godini.
                        Marej takodje ima jedan GS ali takodje losije rezultate u 2012 od Novaka na slemovima, nema niti jedan masters i tu je podbacio, ali zato ima Olimpijadu. Vrlo ocigledno da je Novak i nad njim u prednosti.
                        Nadala ne bih mnogo komentarisao samo zato sto je posle W-a sve propustio, do tada je i on bio odlican, ali ne moze da se poredi sa ostalima samo zbog te povrede. Kao i ostala trojica jedan GS (lepo su podelili) ali losiji od Novaka na slemovima (gadno ga pokopava onaj rani poraz na W-u i totalno ne-igranje na US. Ono sto je igrao na mastersima odigrao je korektno (za njega) osvojio dva na sljaci (nandzarastoj) a na ostalima manje vise osrednji rezultati.
                        Ostali nisu ni vredni komentarisanja....
                        Sve u svemu (za sada) Novak najkonstantniji i samim tim i najuspesniji teniser i u ovoj godini . Ako bi gledali samo trofeje onda je Fed u blagoj prednosti ali ako se gleda kompletan ucinak tj i domet na turnirima koje nisu osvajali onda je Novak u ociglednoj prednosti.
                        Ako se uzmu u obzir sadasnji Novakovi standardi sezona moze da se okarakterise kao jako dobra (da je u pitanju Novak od pre dve-tri godine ovo bi bila odlicna - fenomenalna sezona). Mada sacekajmo da se odigra i ovo jos sto je preostalo a jos su dva bitna turnira u opticaju pa da vidimo da li iz jako dobre moze da preraste u odlicnu sezonu.
                        Slažem se(kako generalno za tvoje upise, tako i za poslednji)..
                        Iako sam po prirodi životni optimista i nosim se mišlju da uvek može bolje, ovaj put kada mislim o dosadašnjem delu sezone, a kao neko ko proživljava sve Novakove pobede i poraze kao ludjak, onda ipak mislim da je sezona jako , jako dobra..
                        Moglo je i da bude drugačije u MC( privatni razlozi).. Ili u Rimu( zbog jedne sudijske greške ode sve u majčinu).. Ili RG(drugi prekid).. O travi nrki drugi put.. I NY..
                        Možda bi ličila na 2011g. , ali šta bi bilo od tenisa?! Bukvalno bi se nazvao "Novak Tour".. A to ne bi bilo dobro.. Iako želim da osvoji svaki turnir!
                        Uzdravlje

                        Comment


                        • Evo i mene konačno, čestitam nam još jednu titulu
                          Nedostajali ste mi juče i ovih dana dok sam bila odsutna da zajedno preguramo ovaj ludački meč ali najvažnije je da se dobro završilo po sve nas

                          Za sada sam samo prelistala našu temu i pronašla po nešto u svemu što ste napisali oko nerviranja, beneficija i ostalog. Ono što bih ja dodala je to da nemam ništa protiv ako majstor pobeđuje i na ovakav način iako se godinama pokušavam navići na to, svaki put sve luđe i gore podnosim sve što nam priređuje

                          Probajte uz nešto drugo da pratite meč umesto tableta jeste da zvoni ceo dan danas u glavi al' je lep osećaj i privilegija biti deo Nolefam-a
                          sigpic

                          Comment


                          • Gde ste drugari?

                            Tableta je bila u figurativnom smislu, naravno...dokaz da sam bila na ivici... Daleko sam od njih, valjda... mada ako ovako nastavi ... još nam poručuje da nam je sigurno bilo smešno

                            EDIT: Da.. nisam još otišla na Bali, ako ste slučajno to pomislili. Da sakupim koji dinar, pa onda...
                            Last edited by miloolja; 15-10-12, 23:05.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Znam Olja, ne brini, nego morala sam nešto napisati kao izgovor za uzimanje nečeg malo jačeg

                              Ja za sebe ne mogu baš sa sigurnošću da kažem da sam daleko od njih, a možda bi Miljanče trebao da mu kaže da nas ne proziva svojim izjavama
                              Prvo ona čuvena na USO ''na meč loptu zažmurim i opalim pa gde ode'' a mi svi pred infarktom a sad ovo

                              Ja ti želim da ih što pre skupiš dovoljno i odeš bilo gde
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by milicica View Post
                                jeste da zvoni ceo dan danas u glavi
                                E vala baš



                                Al nije on siroma kriv što se "takav" rodio
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X