Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prepricaj nam Majo, ne mozemo mi onoliko citat'. Lako je tebi, imas dva fakulteta, mi nemamo ni jedan!
    sigpic

    Comment


    • Prepričaj nam kad se već nudiš. Znam da su se vratili, ali odmor nakon Wimbledona pa sve do sad, toliko nemaju ni profesori po školama.

      Eto, već dvojica traže da prepričaš, u kratkim crtama na akademskom nivou.

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Ja procitala.
        A bolji je od onog s testerom sigurno.
        Evo i ja procitala, hvala! Dopada mi se i ne mogu reci da nema istine u svemu tome, ali ipak....Smatram da se opet sve svodi na isto, da Noleta "ne vole" kao Rafu i Fedexa, da mu prihodi nisu visoki kao njihovi, i sve u svemu nije "ubedljiv" kao teniser ni kao poznata licnost zato sto je Srbin i ponosan na svoje poreklo.
        Ja apsolutno ne mogu da se slozim sa tim misljenjem.
        Smatram da njegovi prihodi jos uvek nisu toliko visoki zato sto su Rafa i Fedex ipak mnogo duze na vrhu ovog biznisa, ali Nole moze da ih dostigne. Isto to mislim sto se njihovih legija fanova tice.....
        Dugo su bili sami na vrhu, podelili lovu i "prijatelje" i odjednom,stupa na scenu jedan momak zvani Nole i pocinje da im pokazuje zube....I da, sa punim pravom, otima svoj zasluzeni deo kolaca.....
        Treba ljudima, navijacina,medijima,sponzorima, njima, nama, svima, vrmena da se naviknemo
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Ma daj, tekst je obicni, politicki obojen, WC papir Toliko toga je pogresno i krivo postavljeno da nema svrhe ni komentarisati.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Dobro je da nisu napisali da lansira rakete na gomilu raketa, ili da ih gadja bazukom u dvoristu iza gajbe.

            Comment



            • Malo kuglanja
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Znala sam...

                Londonski masakr motornom testerom! :-)
                A sad se malo zapitajte gde su Vajda i Smiljan već par nedelja?
                Kluzo reče...proradila testera.
                sta vam je ljudi on to onom za OTO odakle njemu motorna ;x
                a u drugoj sobi Cavic sece kupace
                Zalosno je sto se ovako sprdate s covekom ,pola vas ovde ne razlikuje motornu testeru sa obicnom testerom , ko bi jos smeo da unese motornu testeru pored toliko obezbedjenja ,,,,postoje i male rucne testere,,stolarske ili slicno , naravno da je Vlado mislio na to
                Testerom sam rezao rekete,a ti ode i odnese dete!
                Vlade Divac mora da da ostavku. Samo zato sto se rodio visok, sto je znao da se gura sa onima iz Bronxa i ponekad da ubaci koji kos, ne znaci da zna da upravlja sportskim organizacijama ...
                Sutra u Belorusiji počinje 30 svetsko prvenstvo sekača. Srbija već ima formiranu reprezentaciju koja se ozbiljno pripremala, ali verujem da bi se našlo mesto i za jedno takvo pojačanje.
                a dok je sjekao neka čudna svjetlost mu je izbijala iz glave tačnije između očiju i oko ušiju i malo je lebdio iznad tla. sjekao je sjekao pa zaspao a onda ga je divac nježno uzeo za ruku našto je nole rekao: "izvini".
                Šta se ovi čude odakle Noletu testera u olimpijskom selu.
                j***š selo bez testere!!
                Ja sam cuo da je to uradio na cirkular ... a posle poraza je cak u Londonu pogodio dnevnicu da iscijepa 10 metara drva da izbaci sve frustracije iz sebe ...
                Ipak je br. 1 Chak Noris, jer on reketom sece testeru!
                A nisam vam rekao kada sam otisao kod vaterpolista u sobu posle polufinala...
                Gledam i neveruem...
                Oni sve grickalicama za nokte seku jedan drugom gacice od muke!!!
                Da nisam poneo iglu i konac nikad mi nebi videli bronzu...
                A šta mislite čime se Đokovići greju zimi?
                Tiiiiimbeeeeeeer!!!!!!!

                Comment


                • Procitala tekst novinarke,jos malo pa ko iz Haskog tribunala da je pisan
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Originally posted by Borderka View Post
                    Znala sam...
                    Ta nemas frke, niko normalan nije poverovao u ovu budalastinu nemoj da se sekiras
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • jel zna nekoliko koliko Novak naplacuje po kubiku, stizu drva a poskupeli sekaci ?

                      Comment


                      • Meni covjek uzeo 5 eura po metru za seganje, Nole radi za 2 i po
                        sigpic

                        Comment


                        • Može mi netko ukratko samo reći o čemu se radi pošto ne razumijem ćirilicu. Vidim da je dosta komično svima, a dobro bi mi došlo malo smijeha
                          "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                          Comment


                          • Pod hitno nauciti cirilicu
                            Pa ti znaci ne citas ni Zikine postove

                            http://www.klix.ba/sport/tenis/djoko...otro/120822061

                            Comment




                            • A ..bem ti život.
                              "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Pod hitno nauciti cirilicu
                                Pa ti znaci ne citas ni Zikine postove

                                http://www.klix.ba/sport/tenis/djoko...otro/120822061
                                Ne , ali ne namjerno.
                                Last edited by Clint_Eastwood; 22-08-12, 23:03.
                                "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                                Comment

                                Working...
                                X