Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novace hvala ti za sve, svaka ti cast na 4. mestu (znam da si zeleo i zasluzio vise) ali ovoga puta neki drugi teniseri su stvarno bili bolji i zasluzili su te medalje. Kad se setim 2006e(od kada tebe pratim) ne bih ni sanjao da ce se 4 mesto na olimpijadi smatrati tvojim neuspehom. Napunio si i prelio sve kredite i moram opet da kazem da stvarno i da zaredjas poraze do kraja karijere neces mi skinuti osmeh sa lica kada se setim tvoje karijere.
    A najezim se kada shvatim da ima jos dosta godina da te gledamo na najvisem nivou.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Sutrašnje izdanje Blica

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kako Novak vec sutra igra,pa on ce biti sav mrtav na terenu.Zar nije trebao u sredu?A ovo za privatne probleme Gencicka malo hoce da se proslavi,NOvak ima uvek problema zbog oca i strica to nije nista novo.Ovo vam kaze ,,decko iz kafica'' :-))))

        Comment


        • Novak i Ana potvrdili učešće u Hopman Kupu u Pertu od 29.12.-05.01.

          Steve Ayles, Event Director, said: “I’m very pleased to announce that world No. 2 and current holder of two of the four Grand Slam titles, Novak Djokovic, will return to Perth for 2013, partnering world No. 12 Ana Ivanovic. Novak loves this event – he’s coming back for the third time in the past five years – and he’s very excited about the new venue and getting the best possible preparation for the Australian Open.”
          http://www.itftennis.com/about/news/...opman-cup.aspx
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novak training in Toronto on court 10 via @rogerscupto
            Last edited by MiljanVR; 07-08-12, 22:56.
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Jelena Genčić:

              Za Novaka sam rekla da je neshvatljivo da dve-tri nedelje pre Olimpijade ode na more! Kada se pripremao za London, razni stručnjaci su govorili da je u najboljoj formi u životu. Na osnovu čega? Na osnovu jednog meča, protiv slabijeg protivnika? Ali, opet sam potajno mislila da će se izdići iznad problema, jer znam koliko je želeo zlatnu medalju - tvrdi Jelena.

              Novakov prvi trener se čudi i kako to da se Đoković više umara od rivala.

              - Nije to lako, stalno biti na putu i vući kofere po celom svetu. Ali, čitam novine i vidim da Novak kaže: “Ipak idem u Toronto“. Šta znači to „ipak“? Poznajući ga, mislim da shvata situaciju u kojoj se nalazi i da mora nešto da menja ukoliko želi da se uskoro vrati u stari kolosek. Ja bih se zabrinula, on stalno govori umoran sam, umoran. Trebalo bi otkriti zašto je to tako, da li je stvar organska ili ga umara nešto van tenisa. Shvatam koliko je želeo odličje i da je sve tome u ovoj sezoni podredio i stvarno mi je žao što nije uspeo u tome - kaže ugledni teniski stručnjak.
              Neće ga ovaj slabiji rezultat pokolebati, naprotiv, trgnuće ga da bude još bolji nego što je bio. Ma, kakvi! Kriza nije čudna, dešava se svim vrhunskim sportistima, pa setite se šta je bilo Federeru, pa gde je sada. Ili povreda Šarapove, a onda je ove godine osvojila svoj prvi Rolan Garos - poručila je Jelena Genčić.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jelena Genčić:
                Jedino je u pravu ovo za more sto je rekla.NIkako nije smeo da ode na more,to ga je vise umorilo i odvuklo od tenisa nego sto mu je znacilo.Ovo za privatne probleme niko ne moze da nam tvrdi,ali da je u krizi i da je odsutan to jeste.Gubi svaki set na 7-5 i u bitnim mecevima mu servis nestane a i agresivna igra.Sve je to neki strah,nerovoza i manjak samopouzdanja

                Comment




                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jako sam iznenadjen Jeleninim intervjuom.

                    Iznosi odredjene sumnje i zapazanja koja mogu, a ne moraju, biti tacne.

                    Nesto ga muci izvan tenisa (To je trac.)

                    Nije trebao ici na more. (Novak mora da se odmara. Cak ako je i pogrijesio sa morem nije smak svijeta. Greske se desavaju.)

                    Tim ga nije pripremio. (To je provjereni tim, ali moguce da i najbolji tim pogrijesi.)

                    U svakom slucaju je trebala svoje sumnje iznijeti privatno Novaku, a ne javno preko novina.

                    Nesto to nije jasno!
                    Last edited by NI; 08-08-12, 10:17.

                    Comment


                    • Slažem se sa tobom.
                      Čudna njena reakcija, bar je nisam takvu očekivala, bez obzira u kakvom su odnosu.
                      Treba malo oduzeti na novinarski senzacionalizam, ali u svakom slučaju previše kritički za štampu.
                      A onda nagli zaokret na kraju... u stilu i drugi su imali krize, pa se vraćali. Čudno da nije cela kritika u tom tonu, kao sam kraj, ali ko će ga znati.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • @NI

                        Novinari ce danas napisati bilo sta da prodaju primjerak;)
                        Koliko sam ja skontao, nije ona u nekom bliskom kontaktu s njim. Vidi na TVu isto sto vidimo i mi
                        Nije Novak lik koji moze sakriti emocije. Sve se vidi!

                        Comment


                        • Pilić je danas dao odličan intervju za Blic (štampano izdanje), odličan u smislu da se slažem sa svim što je rekao.

                          Po meni, ove sezone nema onu šestu brzinu iz prošle godine. Ako igrač sa najboljim riternom u četri bitna meča, ne napravi brejk, onda nešto nije u redu. Imao je par puta 6:5 i nije završavao set u svoju korist, a malo je i slabije servirao.
                          Ali sada ide na beton, gde može mnogo toga da popravi.
                          Kada izađe na netu postaviću.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            @NI

                            Novinari ce danas napisati bilo sta da prodaju primjerak;)
                            Koliko sam ja skontao, nije ona u nekom bliskom kontaktu s njim. Vidi na TVu isto sto vidimo i mi
                            Nije Novak lik koji moze sakriti emocije. Sve se vidi!
                            Novinari kao novinari, ali nije ni Jelena od jucer. Tu mi je nesto sumnjivo, ali necu da spekulisem.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Pilić:
                            Po meni, ove sezone nema onu šestu brzinu iz prošle godine. Ako igrač sa najboljim riternom u četri bitna meča, ne napravi brejk, onda nešto nije u redu. Imao je par puta 6:5 i nije završavao set u svoju korist, a malo je i slabije servirao.
                            Ali sada ide na beton, gde može mnogo toga da popravi.
                            Nema sestu brzinu, to je jasno. Zanima me sto jos Pilic kaze. (Nije mi doduse jasno koja su to cetiri meca.) Ja mislim sljedece:

                            1.
                            I bez seste brzine je Novak najbolji na svijetu. Ali ne uvjerljivo najbolji nego prvi medju jednakim.

                            2.
                            Razozi da je Novak bez seste su psiholoske naravi. Preopteretio je sebe.

                            3.
                            Ako igra onako kako je igrao protiv Marija na Olimpijadi, Djokovic ce dobiti 50% njihovih medjusobnih meceva na travi, 70% na hardu i 85% na zemlji.
                            Last edited by NI; 08-08-12, 21:14.

                            Comment

                            Working...
                            X