Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=478.msg49162#msg49162 date=1233667752]
    [quote author=mr.gold link=topic=478.msg48679#msg48679 date=1233508240]
    Odlucio sam da vise ne navijam za Djokovica, iz vise razloga.
    1. Pocelo je opasno da me nervira njegovo predavanje meceva, povrede i ostale fore. Da li to radi namerno ili ne, to me ne interesuje, cinjenica je da me nervira.
    2. Pare su ga opile, i time je pokazao da nije pravi i istinski sampion. Ne grize da pobedi i nema onaj instikt pravog sampiona, recimo Dzordana, koji je osvojio 5 titula i igrao jos jednu celu sezonu da osvoji i sedmu. Ili Federer koji uvek igra maximalno.
    3. Ono sto me je najvise iznerviralo (razocaralo, odbilo od njega), je sraman podatak da upraznjava jogu. Srbin a sektas. Volina.

    Sto se mene tice, za mene vise ne postoji. Da ga vidim ne bi mu se ni javio.
    Cekamo novog Srbina sampiona a do tada navijam za J.J.

    [/quote]
    slazem se,koji igrac medju prvi 10,je predao 10puta i vise meceve,radi iscrpljenosti...da je kraj sezone rekao bi umorio se,ali drugi turnir u godini,ovo je prelili casu :-[

    nole,nole... ???

    Jel ovo neka sala Malo mi je cudno da ti to napises?!
    [/quote]
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=478.msg49162#msg49162 date=1233667752]
      [quote author=mr.gold link=topic=478.msg48679#msg48679 date=1233508240]
      Odlucio sam da vise ne navijam za Djokovica, iz vise razloga.
      1. Pocelo je opasno da me nervira njegovo predavanje meceva, povrede i ostale fore. Da li to radi namerno ili ne, to me ne interesuje, cinjenica je da me nervira.
      2. Pare su ga opile, i time je pokazao da nije pravi i istinski sampion. Ne grize da pobedi i nema onaj instikt pravog sampiona, recimo Dzordana, koji je osvojio 5 titula i igrao jos jednu celu sezonu da osvoji i sedmu. Ili Federer koji uvek igra maximalno.
      3. Ono sto me je najvise iznerviralo (razocaralo, odbilo od njega), je sraman podatak da upraznjava jogu. Srbin a sektas. Volina.

      Sto se mene tice, za mene vise ne postoji. Da ga vidim ne bi mu se ni javio.
      Cekamo novog Srbina sampiona a do tada navijam za J.J.

      [/quote]

      Jel ovo neka sala Malo mi je cudno da ti to napises?!
      [/quote]

      Ziva istina.
      Dead man walking ...

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Mislim da Novak ne folira i da je iscrpljenost opravdana.... Rekao bih da ima neki oblik astme. Tako je bar celu stvar razumela profesorka sa mog faxa, pulmolog, i to pomenula pre neki dan na vezbama....

        Comment


        • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Ispade Nole.......

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Da kakve sad veze ima njegova devojka sa njegovim porazima?
                      Sta kao ako je ona u publici on ne moze da pobedi.Verovatno ima tremu da li ce se pokazati uzivo pred ribom u pravom svetlu pa mu od straha i sline zelje ruka zadrhti.Ma daj,od toga nema nista.Nije Nole takav tremaros.A to za sujeverje da mu je riba baksuz necu ni da komentarisem.
                      Nemoj Biljana bezveze da okrivljujes njegovu ribu kad je problem u njemu.
                      Od pocetka sezone ne moze da se sastavi sa reketom (mozda ga i ovaj novi reket koji koristi od ove sezone zeza).Porazi od Gulbisa,Nieminena,Rodika i Tsonge su rezultat njegove lose forme.
                      Kao sto je rekao patriota i ja mislim da treba da menja trenera.Vajda mu je dosta pomogao ali od Vajde Nole vise nema neke koristi.
                      Treba mu novi trener koji ce mu vratiti samopouzdanje i psihicku stabilnost i koji ce ga malo vise fokusirati na tenis a ne na neke sporedne stvari kojim se Nole stalno bavi.Znaci maksimalna posvecenost tenisu,povratiti psihicku sigurnost i doci ce i bolji rezultati.

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        i ja se slazem za promenu trenera ali cini mi se da ce to biti malo teze izvodljivo zato sto su novak i vajda postali dobri prijatelji i glupo bi se osecao kad bi ga ispi*karao...
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            ovde se minusi ne dele po kvalitetu postova vec je to sve planski osmisljeno

                            elem,fali mu psiha koju je imao ranije,recimo pre 2 godine a fali mu i vatra...
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Mozda bi pravi trener za Novaka bio Brad Gilbert, mislim da bi bili dobar tandem. Cini se stvarno da nema sigurnosti i samopouzdanja u nekim trenucima. Jednostavno je prepustio Tsongi da ga reseta nije nametao svoj ritam i svoju igru. Bice to dobro vratice se Nole u formu.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Pare.
                                Seronji su pare udarile u glavu. A i nije pravi sampion, i tu nema zbora. Kao sto ni Ana i Jelena vise nikada nista nece osvojiti. Cim su osetile ... nema tu vise sporta.
                                Vreme ce pokazati da li sam u pravu, ali spreman sam da potpisem ovu izjavu.

                                Djokovic se bacio na biznis, unovcio zaradjeno i boli ga dupe.
                                U stanju je da na pola meca kaze sebi: e, boli me ... da igram ovo dalje. Do sada je palo 250 iljada, dosta je.
                                Tako ga ja dozivljavam.

                                A i njega i onu Vardaskicu ne mogu da smislim od kada su se deklarisali da upraznjavaju meditaciju i jogu.
                                Srbi a sektasi. Sramota.
                                Toliko me boli ... za njih da ne mogu dovoljno recima da objasnim.

                                Danas sam od srca navijao za Zoa Filfreda
                                A srce mi je bilo puno kada je Djokovic pokusao u taj breku da lobuje Vilfreda a ovaj ga je smecovao nazad u finale AO, kada je jos bio normalan.

                                Ko jebe picku

                                Comment

                                Working...
                                X