Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja da cestitam nasem sampionu na 12 master tituli da samo da kazem ovo
    Vidi se da ce mu ova titula dosta znaciti u nastavku sezone i da zaboravi onaj bolan poraz na OI za bronzu i samo me zanima ko li je se vise sinoc radovao Novak na odbranjenoj tituli ili oni klinci sto im je Nole poklonio rekete

    Comment


    • Miljance nas najaktivniji Djokofan.
      Samo da ti kazem da si izabrao pravo coveka da ti bude idol. Ponekad je slab, ponekad udara kao devojcica, ponekad je nervozan, ponekad arogantan... ali svakim svojim postupkom pokazuje da je samo obican covek a to je danas najbitnije od svega. Tesko je biti covek.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ja ću nam, samo, svima čestitati titulu verujući da je baš ovaj turnir zalet koji Novak hvata za povratak na mesto koje mu tako dobro stoji
        Nek je nama šampion zdrav i nasmejan, biće ovoga još do kraja sezone












        EDIT: Miljanče portparolče kasni pa moram ja da dodam

        Novak:
        Posle toliko dana čitanja vaših poruka i komentara vreme je da i ja napišem jedan zar ne? Znam da znate kako su mi poslednje nedelje bile teške. I baš mi je falio osećaj osvajanja titule. Imam veliku prazninu u srcu zbog propuštene prilike za Olimpijsku medalju. Sanjao sam o tome dugo i znam koliko bi to radosti donelo mom narodu. Ali sport me je naučio da budem snažan u pobedi i još snažniji u porazu. To je sada već deo mog karaktera. Hvala vam što ste verovali u mene! Želim još da kažem da sam jako ponosan na svoje prijatelje i suigrače iz Olimpijskog tima Srbije. Čestitam našem vaterpolo timu, Andriji i našim devojkama Milici i Ivani na medaljama i zadovoljstvu koje nam donose. Naše vreme tek dolazi. Hvala vam svima! #nemaodustajanja
        Last edited by milicica; 13-08-12, 18:46.
        sigpic

        Comment


        • Opet sve po starom..

          Last edited by Panchev9; 13-08-12, 20:17.

          Comment


          • vreme je da se uzme ovaj titula sto nasem sampionu fali u njegovim vitrinama i da se izjednaci sa Agasijem i Federerom

            Comment


            • Vratice se uskoro on na prvo mesto . Sve se desava sa razlogom. Siguran sam da ce Novak kroz sve probleme koje ima proci kao jak i stabilan covek...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Nole
                E pa društvo nema vremena za odmor ;) Evo me u Sinsinatiju, spreman da igram protiv Sepija sutra. Pre par nedelja sam vam spomenuo da ćemo uskoro lansirati moju zvaničnu aplikaciju za telefone, i najzad je taj dan došao Jako mi je stalo da čujem vaše mišljenje pre nego što je lansiramo u finalnoj verziji. Ipak je ova aplikacija pravljena isključivo zbog vas, da možete da nađete sve o meni na jednom mestu gde god da ste i zbog toga mi je vaš input jako bitan. Prvih 100 koji kliknu na sledeći link http://djoke.rs/mobile imaće priliku da je testiraju i kažu šta misle. Ova verzija je rađena na engleskom i nadam se da vas to neće sprečiti da je koristite i uživate
                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                Comment








                • sigpic

                  Comment


                  • Jedino vredno pomena u mecu protiv Sepija je prolaz u narednu rundu ali odnos prema igri narocito u 1.setu je nedopustiv za igraca njegovog kalibra ,cak je i Visko spomenuo da igra kao da ga je neko puskom naterao da igra ali tu su gledaoci koji su dosli da ga gledaju a sa onakvim odnosom nece dobiti nove vec ce da izritira i one koji mu daju bezrezervnu podrsku,mislim da bi bilo postenije odustati od nekog turnira kad mu se ne igra ili je preumoran,ovako to izgleda kao pravo mucenje na teenu,jeste da je znao da mu Sepi nemoze nista na betonu ali se do vrhunske igre dolazi kroz treniranje u manjim mecevima narocito baznih udaraca u tenisu,ocito i izostajanje kompletnog tima losije utice na celokupan dojam ali se nadam da ce se ovo uskoro drasticno promeniti pred USO gde treba odbraniti titulu i zaleciti neke poraze iz ove godine.

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      Jedino vredno pomena u mecu protiv Sepija je prolaz u narednu rundu ali odnos prema igri narocito u 1.setu je nedopustiv za igraca njegovog kalibra ,cak je i Visko spomenuo da igra kao da ga je neko puskom naterao da igra ali tu su gledaoci koji su dosli da ga gledaju a sa onakvim odnosom nece dobiti nove vec ce da izritira i one koji mu daju bezrezervnu podrsku,mislim da bi bilo postenije odustati od nekog turnira kad mu se ne igra ili je preumoran,ovako to izgleda kao pravo mucenje na teenu,jeste da je znao da mu Sepi nemoze nista na betonu ali se do vrhunske igre dolazi kroz treniranje u manjim mecevima narocito baznih udaraca u tenisu,ocito i izostajanje kompletnog tima losije utice na celokupan dojam ali se nadam da ce se ovo uskoro drasticno promeniti pred USO gde treba odbraniti titulu i zaleciti neke poraze iz ove godine.
                      Juve,

                      U pravu si. I ja sam navijac Novakov. Imam razumijevanje za njegove probleme. Ali ljudi su platili ulaznice da gledaju njegov tenis.

                      Razumijem da mu se nije igralo, ali to je trebao prikriti. Nacin kako je sutno onu lopticu je bio nepristojan. To nije bio stos, ni ljutnja, nego jednostavno gest koji pokazuje da mu se ne igra. I onda se cudi kad ne navijaju za njega.

                      Comment


                      • Idemo dalje, korak po korak, treba nam i ovde titula





                        sigpic

                        Comment


                        • Kako li nisam video ovu reklamu do sad, nije mi jasno Bas je luda, nego ne znam koja cura je u pitanju sto se pojavljuje

                          Comment


                          • To je reklama iz 2008 kraj godine ili 2009 pocetak, nisam bas siguran. Kada je promenio reket, tada je radio ovu reklamu mislim
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment

                            Working...
                            X