Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ovo nije bilo... Malo smo izgubili redosled, ali tako objavljuju...

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Super baka!!!

      http://www.rts.rs/page/magazine/ci/s...%B2%D0%B5.html

      Hvala Ti Novače što postojiš i što si takav kakav si!

      Comment


      • Nole, samo cu te jednu stvar zamoliti. Nemoj, Boga ti, da otezes kao u Australiji, treba i trku da gledam posle tvog meca... Eto, nista vise...

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          NOvak gostuje u game,set and mats po prvi put.Ovo mora nesto da znaci :-)))
          mora..osvaja Roland Garros :P
          HEAT

          Comment


          • Društvo, kakve su prognoze što se tiče kiše?
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Nije bas najsjajnije..

              http://www.weather2umbrella.com/sr/v.../1/768039/1/3h

              Comment


              • Originally posted by jagodica View Post
                Društvo, kakve su prognoze što se tiče kiše?
                Ja mislim da ce sutra da se odigra bez problema
                HEAT

                Comment


                • Bice Nole brzi od kise...onako,cisto zbog Vanje.

                  Comment


                  • Najavljuje se velika kisa sjutra, a bice i vjetra. U tako teskim uslovima Novak nema sanse, ne moze on probiti Nadala. Odlaganje za ponedeljak znaci i laganu pobjedu Spanca, Novak ga nikad u ponedeljak nije pobijedio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Najavljuje se velika kisa sjutra, a bice i vjetra. U tako teskim uslovima Novak nema sanse, ne moze on probiti Nadala. Odlaganje za ponedeljak znaci i laganu pobjedu Spanca, Novak ga nikad u ponedeljak nije pobijedio.
                      U takvim uslovima se odlaze mec

                      p. s. Postoji li bilo kakva sansa da se sjutra odigra mec?
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • znaci nista dobro sto se vremena tice ne ocekujemo Vladane,a sta je bilo prosle godine na US kad se igralo u ponedeljak

                        Comment


                        • Eto još jedne stvari koju Novak može da prevaziđe, a sada je pravi trenutak za to, da pobedi u ponedeljak.
                          Izgubio je do sada dva puta?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Najavljuje se velika kisa sjutra, a bice i vjetra. U tako teskim uslovima Novak nema sanse, ne moze on probiti Nadala. Odlaganje za ponedeljak znaci i laganu pobjedu Spanca, Novak ga nikad u ponedeljak nije pobijedio.
                            Jeste 12. septembra 2011.

                            Prognoze su rzalicite ali svi kazu kisa. Pitanje je kad pocinje i koliko ce jaka da bude.

                            Comment









                            • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=617119


                              Čini mi se da sam se tog ponedeljka 11.9. prošle godine radovala, ali ko velim nema Vladan potreba da toliko baš baca čini i dovodi me u zabludu.
                              Last edited by miloolja; 09-06-12, 22:03.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Najavljuje se velika kisa sjutra, a bice i vjetra. U tako teskim uslovima Novak nema sanse, ne moze on probiti Nadala. Odlaganje za ponedeljak znaci i laganu pobjedu Spanca, Novak ga nikad u ponedeljak nije pobijedio.
                                Sada sam 100% uveren da Nole dobija.

                                Vladan:
                                Troll level - GOAT
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X