Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada je 8-7 u finalima slemova. Skrenuo je sa Lendlovskog puta, to je vrlo bitno. U plusu je i na njemu je da taj plus konstantno raste. IDEMO
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Kako je sada sve laganica sada kada je jos jedna titula kao svet teska u njegovim a pomalo i nasim rukama.
      Ajde sada malo ozbiljno. Ja mislim da je primer bila situacija Mari u SF a Stan u F da bi bilo sve identicno. Napatio bi se Novak u tom finalu kao i u petak.
      Danas se Novaku nekako i to poklopilo. Imao laksi mec u finalu, mec koji je trazio od njega da daje manje nego protiv Stana. Otud i po malo nas utisak kako je Novak danas bio sveziji. Vidi se takodje i Borisova uloga (Top Gear uloga ). @Ni je u pravu kada je napisao da je Beker znao iz nicega da raspizzz protivnika i da ga vec tada skoro upola destabilizuje... danas smo mozda videli nesto slicno. Naravno jos Novak uci te "tricks and tips" i ne moze to bas tako lako i odma da proradi, treba malo menjac da se razradi. Primetna je i ona krilatica znojim se i trudim se, koliko mi treba.
      Medjutim, mec protiv Stena je briga koju Novak i tim moraju da nagaze, da bi resili tu brigu u nastupajucim danima. Moraju nesto jer mi je preveliko kockanje da se oslanjas na mentalnu snagu... i sve sto smo videli u petak. Nema potrebe rizikovati i nista ne menjati. Jasno je da vise nema sanse da se Novak i Stan sastaju pre SF (event. kolo ranije) bilo cega, pa prema tome nisam za improvizaciju nego da se fino i tada odigra koliko je moguce konforan mec.

      Necu da tupim sta bi trebao da radi jer ovde ima extra znalaca i extra u pero dobrih ljudi tako da sve je jasno
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • AIR, kakvo je trenutno stanje na listi (tj bice od sutra ujutru) vrlo lako moze Stanko da mu "uleti" u 1/4. Ne verujem da do RG Vavac moze da se vrati u top 4.... ali polako. Samo neka je u top 12 da ne moze u 4-tom kolu da mu "nalece"
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp Barid Bel Medar View Post
          AIR, kakvo je trenutno stanje na listi (tj bice od sutra ujutru)
          Sandu unisti mi koncepciju hahahaa
          Nisam razmisljao o ovam "od sutra", meni danas dan jos traje i ne zelim da se zavrsi sutra - to ne postoji
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Evo vam ga!
            Lazne patriote, dvolicni fanovi, evo vam ga!
            Skeptici, pesimisti, realisti sa potpuno iskrivljenim okvirima tog istog pravca koji velicaju, evo vam ga!
            Strucnjaci, eksperti, genijalci, evo vam ga!

            Jinxeri, polusvete i ostali evo vam ga!
            Citajuci danas postove nikolebg i navrasa pre svega shvatio sam koliko smo zapravo mali i bedni ali ipak sposobni da zakljucujemo, osudjujemo i omalovazavamo.
            Prskaj bre Nole, prskaj po svima!
            Ajde ne drobi
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • problem je sto neko pozitivnu krituku shvata kao omalovazavanje. ja prvi navijam za srbskoga sina novaka djokovica(mozda je decko shvatio da sam ja protiv njega), nekad ne mogu da iskontrolisem emocije i uvek napisem ono sto zaista mislim. nekad to bude mozda i prestrogo ali uvek pod izlivom emocija.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp Barid Bel Medar View Post
                AIR, kakvo je trenutno stanje na listi (tj bice od sutra ujutru) vrlo lako moze Stanko da mu "uleti" u 1/4. Ne verujem da do RG Vavac moze da se vrati u top 4.... ali polako. Samo neka je u top 12 da ne moze u 4-tom kolu da mu "nalece"
                Mislim da ce biti 9, imas razloga za brigu
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Mislim da ce biti 9, imas razloga za brigu
                  Ne moze njemu 9 nosilac da dodje u 4om kolu. Mogu samo od 13-16. Od 9-12 idu po defaultu na 5-8.
                  A i do RG predvidjam da ce Vavac biti u top 8 jer sem titule na MC slabo sta brani.
                  Last edited by Sandugp; 01-02-15, 22:08.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mislila sam na QF 9/13
                    No nema on mnogo toga da brani cini se da je rano ispadao sa IW i M tako da ..i verujem da ce popraviti ranking za sljaku.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Dugo nisam imao seansu sa ovom stranicom <3 <3 <3 <3 <3

                      http://en.wikipedia.org/wiki/ATP_World_Tour_records
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by nikola_bg View Post
                        problem je sto neko pozitivnu krituku shvata kao omalovazavanje. ja prvi navijam za srbskoga sina novaka djokovica(mozda je decko shvatio da sam ja protiv njega), nekad ne mogu da iskontrolisem emocije i uvek napisem ono sto zaista mislim. nekad to bude mozda i prestrogo ali uvek pod izlivom emocija.
                        Ma ne smeta to meni, navikao sam, postovi slicne/identicne sadrzine stancaju se na kilo cim neko pomene Novakovu opremu u negativnom kontekstu, ali sam u konkretnoj skrabotini i licno spomenut pa sam osecao potrebu da bacim par reci inace se odavno ne obazirem na takve stvari
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • NI,
                          ipak se cini se moje razmisljanje da je SF bilo mentalno ubijanje protivnika i da ce verovatno tako biti u F pokazalo kao dosta tacno, ne naravno 100%. Nole je i Stana i Mareja ubio u pojam. Ovo je po meni definitivno taktika BB. Da li je dobra ili losa vreme ce pokazati. Mozda ne treba suditi samo po AO.

                          Price o glumatanju smatram izmisljotinom. Da je bar zatrazio MTO pa i da imamo oko cega da diskutujemo, ovako jedino sto se moze reci da je mozda glumio da vise pati nego sto je stvarno patio.

                          Po meni je on fizicki patio i imao krizu, sto se nazalost ponovilo kao i u mnogim SF i F na Slemovima u poslednjih neznam ni ja koliko puta. Zasto je to tako ja stvarno neznam, bolest, neadekvatne pripreme, ko zna sta jos po nesto moze da utice. Ali ono sto je mene zadivilo je da je on tako brzo izassao iz te krize. Protiv Nadala (gde su fizicki najzahtevniji mecevi) te krize su trajale mnogo duze i Nadal je to olako pretvarao u dobijeni set. U SF i F to je mnogo krace trajalo, sto me stvarno odusevilo.

                          Po meni Marej moze da zali sto nije u 3 setu napravio dupli brejk i otisao na pauzu, verovatno bi sa duplim brejkom uzeo taj set, a onda ko zna sta bi bilo do kraja meca. Medjutim Novak ispaljuje par sjajnih udaraca i spasava ZIVU GLAVU. Marej verovatno ocekujuci duze trajanje te fizicke krize posle pauze na 2:1 u 3 setu ulazi malo opustenije i krece CUNAMI sa druge strane. On nema pojma sta ga je snaslo jer je posle te pauze osvojio JEDAN GEM. To sto se sam zajebao, a pokusao na drugog svali krivicu, je savrseno njegov problem i moze da udara glavom u zid. Napisao sam da Novak treba da iskoristi njegovu napaljenost i da mu ubaci crva koji ce da ga sagori i da ne zna sta ga je snaslo. Tako je i bilo...

                          U nekoj emisiji o teniskoj 2014 i konkretno MC 2014 kada su pitali Federera kako je reagovao u SF na Novakovu povredu, on je izjavio da mu je u tome pomoglo njegovo visegodisnje iskustvo... Inace kada vec pisemo o Novakovoj fizickoj spremi, Federer ima jednu veliku prednost u mecevima sa Novakom... kada su duzi poeni i budu fizicki, tu se vidi da Federeru treba mnogo malo vremena da dodje sebi, a Novak dise na skrge i treba mu pauza od preko 25 sekundi izmedju poena da bi dosao sebi. Kako to ima sa ostalim igracima osim sa njim, Federer ispali servis posle 15-tak sekundi i ubije ga u pojam, dovoljno da ne vrati servis ili bude kraca lopta koju pretvori u viner, tu je Federer majstor.... i oduvek me to nerviralo... jer navijam za Novaka...

                          Sto se tice prvog servisa mislim da ce on generalno biti super do QF eventualno SF, ali da u SF ili F Slemova nema od toga nista bar ne u bliskoj buducnosti, ali ocekujem da ce se na tome raditi jer ce zahvaljujuci tome dobijati brdo lakih poena na svoj servis i tako vrsiti indirektan pritisak na protivnikov servis. U pocetnim kolima kada igra sa znatno slabijim igracima, manje se trosi i moze da servira koncentrisano i precizno, ali cim je neki fizicki tezi mec i zahtevniji sto se tice taktike itd. ne treba ocekivati nista posebno, bar za sada.

                          Jos jednom NOLE SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            I to 6-0 u poslednjim setovima.

                            Daklem, NI je 'ajdukovac. Kada dođeš u posetu Beogradu, moramo otići na Zvezdinu utakmicu. ;)
                            Super ti slika.

                            Ne mogu trenutno da sročim neku analizu u vezi meča. Nije mi se sviđao Novak kako je stajao fizički danas. Ali Marej je kralj gubitnika (psihe/glave). Tri puta ga Novak dobija u finalu AO na sličan način.
                            Idemo dalje! Ove godine osvajamo sveeeeeee... Samo je nebo granica!

                            čačanin
                            Hvala puno! Živ bio!!!
                            Uvek, živeo.

                            Originally posted by BratBugarin View Post
                            Ne bih rekao. Potpuno je u pravu i po mom mišljenju!
                            +1

                            Originally posted by Navras View Post
                            Ajde ne drobi
                            Uciteljica ;)


                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post
                              Ajde ne drobi
                              To samo Navras ima pravo kad nešto loše o No1etu piše.

                              Comment


                              • Lepo i da se topis dok citas

                                "Djokovic deserves our attention" - Forget Tom Brady and Russell Wilson, top-ranked Serb should garner top headlines
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X