Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ma šta da se pamti? Nije on malo dete, napravio nestašluk, pa mora da izvuče pouku iz toga ili mlad i neiskusan teniser. Jednostavno, loš dan, leva noga, boljke iz 2010. i to je to.
    Kad ne ide, ne ide, može da želi i radi šta hoće. Uostalom zna on šta treba da radi.
    A ponavljaće se ovakve situacije i te kako, ali uz malo sreće (u smislu odgovarajućeg protivnika sa druge strane, kao danas), malo podizanja nivoa.. i po tome se velikani prepoznaju...kada baš i ne ide, a on pobedi.
    Samo retko da se ponavljaju.
    Koliko nerealnosti od strane Novakovih navijaca smo danas videli ovde , Olja ti sigurno ovo neces pamtiti, jer ti kao strastvenom navijacu ne odgovaraju ovakve pobede protiv ovakvih protivnika u ovakvim stadijumima turnira , ali da je polufinale , finale , kao na primer prethodne godine protiv Federera, pamtilo bi se itekako. Novak ce ovo pamtiti , veruj mi .... ja mu zrelim da uzme RG i da svi budemo srecni i zadovoljni , ali ako to hoce da uradi on mora mnogo bolje , pametan na greskama uci , a Novak je danas gresio itekako.... ne mislim samo tehnicki vec takticki ponajvise
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Mislim da nisi uopšte razmeo šta sam htela da kažem, kao ni kako sam rekla.
      Ja sam inače ovde poznata kao veoma nerealna.
      Last edited by miloolja; 03-06-12, 20:41.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne samo ti , ima tu jos mnogih ... ali to je manje bitno najbitnije je da je nas Novak prosao dalje
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma kakve pouke, zna on vrlo dobro u cemu je problem, nije prvi put da ovakav izadje na teren. Inace sad malo prelistah live temu, a bolje da nisam Nervirao sam se i ja, oterao vise puta u tri lepe i Djokovica i Sepija i tenis sto ga uopste pratim. Sve je to navijacki, sve je to normalno, ali zaista nema potrebe da se omalovazava i pljuje covek koji nam je doneo toliko radosti i navijackog zadovoljstva. Jeste, igrao je ocajno, bio mrzovoljan, sve mu je smetalo i nije bilo lako gledati kako se muci, ali bas u tim trenucima mu treba dati najvecu podrsku. I da je izgubio od mene bi dobio aplauz. Niko ne treba da bude postedjen kritike, pa ni Novak, ali se ide u krajnost. Lako je biti navijac kada je sve idealno i kada Nole dere sve redom i nize trofeje, ali ne moze uvek biti tako. Nije u dobroj formi, manjka mu i samopouzdanja cini mi se i sada mu je podrska potrebnija nego ikada ne bi li izgurao san koji i mi zajedno sa njim sanjamo i prozivljavamo. Svi mi dobro znamo da on ne moze da sakrije emocije i da sve sto oseca prenosi na teren. Mozda ne bi trebalo, sigurno mu vise steti nego li koristi, ali takav je bio oduvek i to se nece promeniti. Meni se takav stav mnogo vise dopada od robotizovanih i hladnokrvnih crta koje karakterisu vecinu tenisera danasnjice i to je jedan od razloga koji me je opredelio da postanem njegov veliki navijac. Tenis s ljudskim licem by Dezulovic. To je Novak i ne bih voleo da se to ikada promeni.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • http://www.tennischannel.com/video/

            Last edited by miloolja; 03-06-12, 21:06.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sve ste lepo objasnili (ionako sam meč gledao na preskok, što je gore nego ne gledati uopšte)..
              Meni je dobar znak da je Novak verovao i na 0:2.. Ipak je pojasnio zašto je No. 1..
              Godinama je Novaku najteže na RG(od svih GS).. Nekako mu se ponavlja sudbina RF.. Samo što nema ko da pobedi Nadala u njegovom žrebu.. Robine kude si?
              2 dana odmora..
              Pa da vidimo ko će sutra da mu obezbedi izlazak na crtu..

              Comment




              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ova "gornja" slika je opasno dobra
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • a sta cemo sa donjom slikom

                    Comment


                    • ma nju ce vecina ovde do sutra da zaboravi
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post


                        Dobre slike..
                        Gornja: kao da je na nesrećnom "Jose Alvalade"..
                        Donja: glumi Čarli Čaplija..

                        Comment


                        • Ma leti Panchev9, leti... zuuuum...

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment






                          • Jel jos neko vidi slicnost?

                            Comment


                            • necu da preterujem,ali mi je muka da slusam onog Matc-a kad pocne da prica o Novaku "EVO JOS JEDNOG FRUSTRIRAJUCEG POENA,ALI SAM ZNAO DA CE OVAJ MEC ICI U 5 SETOVA"

                              Comment

                              Working...
                              X