Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ste vec krenuli sa fotkama...da se i ja upisem sa kojom zanimljivom...

    When Nadal wins yet another Grand Slam



    When Roger goes to 5 sets against Gilles Simon



    When Roger loses to Djokovic in a US Open Semi Final



    Whenever you read an article that says Murray is favourite for a Slam

    Ubedljivi favorit..

    When you watch Djokovic beat Nadal in a final

    Last edited by draza; 03-06-12, 06:47.

    Comment


    • Dražo,
      da li je policajac na drugom klipčiću iz muzeja voštanih figura?
      I na četvtom klipčiću gospođa sa desne strane gleda onaj Novakov FH killer..

      Svaka čast za rad..

      Comment


      • To su reakcije koje je negde postavio neki Fedov fan... Ove su jedine nama zanimljive, manje-vise.

        Evo, odavde... http://www.perfect-tennis.co.uk/a-da...r-federer-fan/

        Imate u Fedovoj temi poluroman ispisan o tome, ako nekog to zanima...
        Last edited by Vanja #66; 03-06-12, 11:10.

        Comment


        • ''Samo'' pet sati nam je išlo na živce sve i traljava igra našeg Šampiona, veliki broj grešaka i vetar, proklizavanje i odlični Italijan, govor tela i širenje ruku, mrzovoljnost, mama i tata na tribinama, komentatori(ka), drugari forumaši koji lako odustaju - ma jednom rečju sve!!! Ništa nije valjalo i treba zaboraviti ovaj meč što pre ;)

          Kad izvuče ovo danas izguraće do kraja

          Ne znam kako al' znam da hoće, još samo 3















          sigpic

          Comment


          • Dobro je, pao mi je kamen sa srca zamalo da umrem
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Nole samppione,RG mora biti nas,ne zaboravi


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Neću ništa da napišem, još manje da grdim i kudim, dovoljno sam ovde u četiri zida i pomalo na temi
                Živ i zdrav ti nama bio šampionu naš, a mi ako.. kako ko (Kondi je primer)


                Last edited by miloolja; 03-06-12, 17:19.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Pored njega ovakvog, o ovoj pesmici mozemo samo da sanjamo... Panchev, kakvih 30 godina, eto privh infarkta za 5!

                  Aj sto volim devojke koje mi se setaju po zivcima, ali momke?

                  Spoiler
                  Bazinga...


                  Eto mu skole za dalje, sad 2 dana pauze, verujem da ce ih iskoristiti pravilno. Nije ovde bilo fizickog umora, koliko mentalnog...

                  http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...13/1401ms.html

                  Seppi imao jednu kljucnu stavku, Nole ni jednu, a pobedio - jedva... Dobre stvari iz statistike: dobar je bio na mrezi, ali je bio na njoj preretko; procenat osvojenih poena na protivnikov servis: procenat osvojenih poena na njegov drugi servis. Break lopte su lose iskoriscene, to mora da sredi.

                  Ali 77 neiznudjenih... U svaka 2 gema protivniku je poklonio 3 poena, ocaj.
                  Last edited by Vanja #66; 03-06-12, 18:00.

                  Comment


                  • Umalo da omrznem Sepija ni krivog ni duznog Ocajno izdanje, za zaborav. Bas nista nije funkcionisalo, lose se kretao i namestao na udarce, selekcija losa, bez dubine, ogroman broj neiznudjenih... Najvise od svega zabrinjava nedostatak samopouzdanja na BP. Tokom celog meca nije uspeo da u kontinuitetu pritisne Sepija i izbaci ga iz ritma te ja ovaj imao sav komfor da pika svoje i malo je falilo da nam svima priredi neprijatno iznenadjenje. U cetvrtom setu je bas bilo gusto, mogao je tada mec otici i na drugu stranu. Grizao je Sepi maksimalno, osetio da moze do kraja i Novak je u idealnom momentu uzeo brejk, time i set i prakticno prelomio mec. Da se otislo u TB bilo bi bas cupavo. Ne treba ovo uzimati kao bilo kakav parametar, ali razloga za brigu nije da nema. Treba ispraviti sto se moze, slede odlucujuci mecevi sa mnogo ozbiljnijim igracima protiv kojih ovakva izdanja nece biti dovoljna. Gore ne moze to sam siguran i neka to bude jedina pozitvna stvar iz ovog meca
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Umalo da omrznem Sepija ni krivog ni duznog


                      Prva stvar koja je i meni pala napamet nakon meca...

                      Comment


                      • Zadesila bi ga slicna sudbina kao Kolsrajbera onomad Melcer je na posebnoj listi
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Apsolutno se slažem da gore od ovoga ne može, možda jedino da je umesto Sepija bio neko bolji, pa taj na kraju pobedio.
                          Rekla sam već, ne samo zaboraviti ovaj meč, nego ga izbrisati, kao da se nikada nije igrao, jer je bilo mnogo loše, mnooogoo.
                          Loš ritam može da potraje u prvoj fazi meča, loše nameštanje, blaga nervoza zbog toga, ali ovde je konstantno bio: loš servis (sa nekim blagim poboljšanjem na mahove), izuzetno loš ritern Novakovo, jedno od, glavnih oružja, bez dubine ceo celcati meč... ma ono još nisam odavno videla ili je bilo previše duboko (aut), a tek ti udarci... mlaki, previše mlaki, pa neki baloni... ma čudo jedno, ali ne ponovilo se... a svako čudo za tri dana.
                          Mene brine nešto drugo, ne toliko forma, udarci (do skoro je to radilo besprekorno)... već to ponekad odsustvo motivacije, kao da mu je sve jedno. A nije mu sve jedno.Da nije morao danas da igra verovatno ne bi ustao iz kreveta, ali mora da igra i kada mu nije baš do toga... mora da traži motiva, da svaki put da svoj maksimum. Iznova. Pa zbog toga i jeste prvi.

                          Najgore smo pregrmeli, po statistici dešavaju se i ovakvi mečevi pogotovu na GS-ovima (mada se ja na ovu nauku pozivam samo kada mi odgovara )....a sada pravac po



                          Nego, ja sam rekla da neću ništa da kažem ... ali ovo je sve u cilju postizanja cilja i podozanja motivacije, a i ovog lepotana gore što mu/nam fali


                          EDIT: Loše sam precrtala, idemo dalje.
                          Last edited by miloolja; 03-06-12, 19:27.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Djkokovica dve stvari najvise za*ebavaju tokom cele ovogodisnje sezone sljake, a to su procenat iskoriscenih brejk lopti i procenat spasenih brejk lopti.
                            Dodajmo tome i jedan od najlosijih "prilaznih udaraca" od top 30 igraca, kada treba da krene napred .
                            Danas je stvarno bio ocajan ali je ipak uspeo da pobedi, a to se racuna najvise . Protiv Conge ili Vvrinke mislim da ce biti lakse jer oni "prosipaju" daleko vise nego sto je to danas Italijan radio .
                            I da, ne slazem se uopste da treba ovo da se zaboravi, ovo treba da se pamti kao nauk jer samo tako moze da se ne ponovi ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ma šta da se pamti? Nije on malo dete, napravio nestašluk, pa mora da izvuče pouku iz toga ili mlad i neiskusan teniser. Jednostavno, loš dan, leva noga, boljke iz 2010. i to je to.
                              Kad ne ide, ne ide, može da želi i radi šta hoće. Uostalom zna on šta treba da radi.
                              A ponavljaće se ovakve situacije i te kako, ali uz malo sreće (u smislu odgovarajućeg protivnika sa druge strane, kao danas), malo podizanja nivoa.. i po tome se velikani prepoznaju...kada baš i ne ide, a on pobedi.
                              Samo retko da se ponavljaju.
                              Last edited by miloolja; 03-06-12, 19:39.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Polako sa preteranim pesimizmon dragi Novakovcipreziveli smo mi predhodnih godina i gore stvari od Novaka i postali jos jaci navijaci,kad sam preziveo Rogerove vezane mec lopte 2x na USO ovo je samo los dan u ofisu naseg sokolanajbitnije, prosao je dalje ,to je GS, nemoze se prosetati do titule bice jos tezih meceva i da se posluzim malo narodnom romi se najvise vesele kisi ,jer ce posle nje doci sunce;)a mi to sunce cekamo u nedelju

                                Comment

                                Working...
                                X