Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocu i ja takve patike, jel neko zna gde mogu da se nabave?

    Comment


    • Originally posted by dbugarinovic View Post
      Hocu i ja takve patike, jel neko zna gde mogu da se nabave?
      http://www.adidas.com/tennis/com/pro...roduct/G43383/
      http://www.tennis-warehouse.com/adid...AS-AMB6WB.html

      Eto tu imaš razne modele, a Noletov model se zove adidas Barricade 6.0.Problem je još ,,samo" boja.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Evo vam moj novi video,sledeci ce biti tek za koji mesec,a highlightse cu da radim:-)

        Comment


        • Novak Djokovic battles young tennis fan during practice (Australian Open 2012)

          The girl's mom challenged Nole and he accepted. One time the mom said to Sasha, the girl, "Nole should give you his trophy!". And the girl said "I already got trophies."




          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Postoje dve teme za AO, jedna u kojoj se uzivo prate i komentarisu mecevi, druga za diskusije o prethodnim i buducim mecevima, kao i za analize istih... Kad pocnu mecevi druga se zakljucava, a prva otkljucava, obrnuto kad se dnevni program zavrsi. To je teorija, smislili su nov sistem, rekao bih da je dobar...
            Hvala Vanja
            videla sam i sama kasnije da ih ima dve my double fault

            anyways ajdeeeeeeeeee Noleeeeeee we got date tonight
            ooups morning date
            Last edited by alfavita; 18-01-12, 16:13. Reason: timezone
            I don't give a damn how it's supposed to be
            That might work for you, it don't work for me
            You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


            ~ Nolerules ~

            Comment


            • Nole je rutinski pobedio Hiralda sa 6:3 6:2 6:1 i u trećem kolu igra protiv Nikolasa Maua, sa kojim se sastao jedini put još 2006. i pobedio sa 2:0.
              Šampion je počeo,čini mi se opet malo obazrivo, servis ga je malo nervirao, ali onaj okovratnik još više (u dva navrata pomislila sam da će pocepati majcu), ali sve je to brzo došlo na svoje.
              Pitam se kada će Hjuit da ispadne, pa da taj večernji termin prepusti i nekom drugom, a može i u četvrtom kolu slobodno.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Najjace mi ovo ''Pitam se kad ce Hjuit da ispadne'' hahahaha . Zar nema sansi da se to ne dogodi ?

                Comment


                • Nole se opet zabavljao realno,stvaaaarno ne znam kakvo chudo moze da se isprijechi a da opet ne osvoji AO!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Porešno si shvatio. Ne dovodim u pitanje ispadanje Ozzie, već njegovo konstantno igranje u večernjim terminima, kao domaćina, naravno.
                    Ali šampion igra večernju u 4. svakako.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Porešno si shvatio. Ne dovodim u pitanje ispadanje Ozzie, već njegovo konstantno igranje u večernjim terminima, kao domaćina, naravno.
                      Ali šampion igra večernju u 4. svakako.

                      elem , meni je odavno jasno da Novak sve sto radi u svojoj karijeri mora da odradi na najtezi nacin i da za njega 100% vazi ~preko trnja do zvezda~
                      Danasnji mec je bio sasvim dobar i sve je funkcionisalo ok iako mu vrucina bas tesko pada organizatori kao i uvek samo Fedalu i domacim igracima izlaze u susret sto nije nimalo fer ali na zalost mi smo se vec i na to navikli . Nemojte sada neki da mi pominjete conspiracy theory kada je ovo istina . Uostalom ja sam stari conspirator pa mi nece ''neverne tome'' uopste nauditi
                      Ma bice sve ok ima Nole sve da ih ''posatire'' iz inata bas
                      miloolja avatar ti je odlican
                      Last edited by alfavita; 19-01-12, 16:11. Reason: bas necu da kazem
                      I don't give a damn how it's supposed to be
                      That might work for you, it don't work for me
                      You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


                      ~ Nolerules ~

                      Comment


                      • Originally posted by alfavita View Post

                        Danasnji mec je bio sasvim dobar i sve je funkcionisalo ok iako mu vrucina bas tesko pada
                        Ma neka ga stavljaju na bilo kojem terminu,vrucina sada njemu uopste ne smeta,to ranije dok je imao problema sa alergijom i kad jos uvek nije bio toliko fizicki cvrst,sad je to ok,nemas zbog cega da brines ;)
                        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                        Comment


                        • Djokovic press conference

                          Originally posted by alfavita View Post
                          miloolja avatar ti je odlican
                          Fotka je fantastična.






                          Kao i ove. Vredi ih ponoviti

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Gledajuce ove tenisere (iz kategorije zvane od 0-6 gemova po mecu), mogu samo da im zavidim obzirom da imaju priliku da odigraju najtezi moguci trening mec kada je Novak na suprotnoj strani mreze.
                            Jos samo kada Novaka prebace u "Sprsko jutro", pa da se i organizam gledalaca ne buni. ;)

                            Comment


                            • Kad bi trebao da Noletu počne meč trećeg kola?Na Rod Laver areni se igraju tri meča za redom, a prvi počinje u 11am po njihovom tj. oko 1 noću po našem.Sledeći termin za odigravanje mečeva na toj areni je 7pm, što bi kod nas bilo 9 ujutru a ti mečevi su na rasporedu odmah posle Noleta.Verovatno bi Nole mogao barem oko pola 7 ili 7 sati da krene, mada kako igra mogli bi da ga stave i u pola 8 po našem vremenu.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • nole oko 4 ujutru, ali sve zavisi od duzine trajanja 2 zenska meca pre njegovog ..... ako se oba zavrse u dva seta (da im damo oko 1,5h po mecu) to je onda oko 4, mada verovatnije da ce oko pola pet-pet
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X