Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole
    Felt good tonight. It's always a pleasure to play on centre court in Rome. Such a great atmosphere! Thank you guys for your support! Oh, have you seen the latest HEAD Tennis video of me and Maria Sharapova? We had so much fun. I shared with you some photos from the shoot remember? So here is the video http://www.youtube.com/watch?v=9xTmU6N6J3Y

    Zadovoljan sam vecerasnjom igrom. Uvek mi je zadovoljstvo da igram pred publikom u Rimu Svaki put naprave sjajnu atmosferu! Hvala vam svima na podrsci! Secate se onih slika sa Mariom Sharapovom koje sam podelio sa vama pre par nedelja dok sam bio u Indian Wellsu? Mozete sada da pogledate i video i vidite o cemu se radi. Kliknite na youtube link koji sam postavio
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=9xTmU6N6J3Y
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Vrlo dobar mec danas naseg sampiona!!! Verujem da sad vise nema zezanja,sad se tempira forma za RG i ovaj turnir ce odlicno posluziti za to.Verujem da moze do samog kraja da ode,ali i da ne ode,zna se sta je najbitnije ;) A sto se tice opreme,meni je sasvim ok,mozda nekima ovde smetaju boje na majici,trn u oku ;) Nole Srbine u nove pobede!!!

      IMPERIJA UZVRACA UDARAC

      Comment


      • Al mu je dobra ova kombinacija..

        Comment


        • Beker: Đoković je daleko od Roda Lejvera
          16-05-2012 12:28 Napisao: Sportal.rs
          Legendarni nemački teniser Boris Beker izjavio je u intervjuu za specijalizovani portal Tennisspace.com da i u slučaju osvajanja Rolan Garosa, srpski teniser Novak Đoković neće moći da se poredi sa legendarnim Rodom Lejverom. U slučaju da Nole trijumfuje na grend slemu u Parizu, biće prvi teniser u istoriji posle Lejvera, koji je vezao sva četiri velika trofeja. Doduše, Lejver je to učinio u jednoj sezoni, 1969. godine.

          - Mislim da i u slučaju osvajanja Rolan Garosa, Novak Đoković neće moći da se poredi sa Rodom Lejverom. I on je igrao u izuzetno jakoj konkurenciji u to vreme, a uspeh je tim veći što je sva četiri grend slema osvojio u istoj godini. Ipak, ako osvoji Rolan Garos, Novak Đoković može da se pohvali da je ostvario veliki sportski uspeh posle mnogo, mnogo godina - rekao je Beker.

          - On živi i igra u eri Rodžera Federera i Rafaela Nadala, koji su definitivno među najvećim teniserima u istoriji, i do nedavno je bio "nesrećni treći". Ipak, uspeo je da preokrene stvari u svoju korist, osvojio je pet grend slem titula do sada, prvi je na listi, ali mora još da se dokazuje - dodaje legendarni as i najmlađi osvajač Vimbldona (1985. trijumfovao u Londonu sa 17 godina).

          Boris Beker smatra da sadašnja era ne može da se nazove najjačom u istoriji tenisa.

          - To je potpuno relativno. U prethodnom veku bilo je velikih generacija. Setimo se sedamdesetih godina, kada su igrali Borg, Mekinro, Konors, Nastase, ili osamdesetih koju su činili Lendl, Edberg, Vilander i ja, kao i devedesetih u vreme Samprasa, Agasija, Kurijera, Čenga... Dakle, svaka generacija imala je svoje veličine, kao što je sada slučaj sa Federerom, Nadalom, Đokovićem, pa i Marijem - objasnio je Nemac.

          Comment


          • Originally posted by draza View Post
            Mislim...alal vera domacine.Ubode ga u po sred srede.
            Novak veceras vise nego odlican.Super uvertira za nastavak turnira.
            KACAM RASAN!

            Extra mec, vidi se da ce da izgine za trofej, kao sto rekoh u temi Rim, srpski je inat to.

            Odora mu je izvrsna! Opako izgleda sa ledja, crna svuda, samo na desnici crveno, zna se gde lezi njegova pobeda!

            Comment


            • [QUOTE]
              Originally posted by Vanja #66 View Post
              KACAM RASAN!
              Idemo... I Sexy and I Know It

              Evo malo nove bluze...

              Last edited by draza; 16-05-12, 17:40.

              Comment


              • Originally posted by n.aleksa View Post
                Beker: Đoković je daleko od Roda Lejvera
                16-05-2012 12:28 Napisao: Sportal.rs
                Legendarni nemački teniser Boris Beker izjavio je u intervjuu za specijalizovani portal Tennisspace.com da i u slučaju osvajanja Rolan Garosa, srpski teniser Novak Đoković neće moći da se poredi sa legendarnim Rodom Lejverom.
                Mislim da i u slučaju osvajanja Rolan Garosa, Novak Đoković neće moći da se poredi sa Rodom Lejverom. I on je igrao u izuzetno jakoj konkurenciji u to vreme, a uspeh je tim veći što je sva četiri grend slema osvojio u istoj godini. Ipak, ako osvoji Rolan Garos, Novak Đoković može da se pohvali da je ostvario veliki sportski uspeh posle mnogo, mnogo godina - rekao je Beker.
                Zanimljiva je ta prica oko GS-a i mislim da ce biti sve aktuelnija kako se RG bude priblizavao dok ce svoju kulminaciju doziveti ukoliko Djokovic pokori i Pariz kao 4. Major u nizu. Odmah da kazem da njegovo dostignuce nece biti nista manje od Lejverovog, bez obzira sto se proteze na dve kalendarske godine, tako da je poredjenje itekako moguce. Izmedju CYGS-a i NCYGS-a postoji samo jedna, sustinska razlika i ona se odnosi na broj pokusaja koje igrac u toku svoje karijere ima da dodje do jednog ili drugog ostvarenja. Ako uzmemo period od 10 godina kao okvir onda igrac za kalendarski GS ima isto toliko pokusaja dok za ovaj drugi ima skoro 3 puta vise. Dakle, stepen verovatnoce da se u toku karijere ostvari NCYGS veci je nego u slucaju CYGS-a, pa opet nijednom igracu to nije poslo za rukom dok kalendarska imamo 3, s tim da je Don Budge osvojio cak 6 za redom, odnosno spojio je i jedan i drugi, ali u amaterskoj konkurenciji bez ucesca najboljih igraca tog doba. Sto se tice drugih stvari, Lejver je do svog dosao igrajuci na dve razlicite podloge, sljaci i travi. Danas imamo tri i ma koliko neki to osporavali razlike postoje, pa cak i izmedju USO-a i AO-a, te je s te strane Novakov eventualni poduhvat dosta tezi. Vezano za konkurenciju samo cu reci da Djokovic nastupa u eri dva igraca koji konkurisu za titulu GOAT-a i nikako ne moze biti slabija nego u to doba, mada je i tada bilo sjajnih tenisera.

                Dodao bih jos i da zbog podela na touru neki sjajnii igraci nisu bili u prilici da igraju na svim Slemovima, pa nisu ni mogli da konkurisu za GS, najvise je tu ostecen Konors 1974. AO je bio skroz zapostavljen jedno vreme, Borg ga je igrao svega jedanput, mada je nedavno izjavio da bi ga sigurno igrao cesce ukoliko bi mu eventualni trijumf doneo GS, ali posto bi izvisio na USO-u onda nije ni imao zelju da putuje Down Under. No, bilo kako bilo, mnogi veliki sampioni prodefilovali su teniskom scenom od Lejvera do danas i nijedan od njih nije uspeo da veze 4 uzastopna Slema sto samo po sebi dovoljno govori o tezini tog poduhvata.
                Djokovic je sada na korak do cilja, na korak do ostvarenja ultimativnog teniskog izazova, na korak od istorije... To be continued
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • GazzettaTV: Djokovic tra i bambini: "Troppo forte"

                  Last edited by miloolja; 16-05-12, 22:18.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Svega je bilo danas, nervoze, vetra, previše defanzive, uspona i padova ali biće to sve dobro kako turnir odmiče

                    Sada je najvažniji prolaz dalje











                    sigpic

                    Comment


                    • Bas tako,bitno je da se proslo dalje,tj proguralo dalje.Videlo se po njemu da hoce,da mu je stalo,ali kad ne ide,ne ide.BH da ne pominjem u prvom setu,a to mu je omiljeni udarac.Najbitnije je da se igralo srcem,da je pozitivan stav prisutan,pa se sa opravdanjem nadam da ce sutra biti bolje...Ali moram da napomenem,uh kad bi moglo bez tog vetra,majku mu.

                      Comment


                      • Užasno težak meč i frustrirajući, pre svega za nas sa ove strane.
                        Iskreno, nadam se da je ovo bio samo loš dan, jer je ovakva igra (bez obzira na vetar) došla posle jednog skoro pa savrenog meča u prvom kolu protiv Tomića, tako da me po malo zabrinjava.

                        I Panchev9, vraćaj više te patike.



                        EDIT: A što reče Draza, vidi se da želi i grize, a to može samo da ohrabri i donese dobre rezultate, na kraju.
                        Last edited by miloolja; 17-05-12, 14:10.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • miloolja
                          Neću da vraćam, nego ću i ove od danas da mu zdipim.. Jedne za oko vrata, a druge za noge(iako su boje današnjih OUT)..
                          Istina je da mi Novak još nije poslao "omiljene", a adresa je spremna..;)

                          Jako težak meč(više faktora)..
                          "Princ od Monaka" prvih sat i nešto ki da je "nabildovan".. Igrao kao da su mu tik pred meč stavili one nove Duracell baterije( ultra mega giga long trajanje itd.)..
                          Idemo dalje..
                          Vetar pravi pometnju.. Toliko da mi je žao igrača..

                          I dva detalja..
                          Kako je Novak profesionalno polomio reket.. Za ono treba neki prirodni fakultet..
                          I koliko vidim Nadal (j)opet ne udara na dvojac pre finala.. Njemu je svejedno koji je na listi..
                          Last edited by Panchev9; 17-05-12, 14:45.

                          Comment


                          • Novak se pretvorio u velikog mucenika...jedva cekam sledeci mec,bice to pravi test i da definitivno mozemo zakljuciti da li je za RG i bilo sta drugo dalje u tekucoj godini..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Miljane, pa vi ste presli sad vec na neki novi nivo frendovanja, šta se ne hvališ

                              Comment

                              Working...
                              X