Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by draza View Post
    Ovo vec mnogo bolje izgleda.Forma je u usponu,tj pivikavnje iliti prezivljavanje.Ne znam sta je bolje,da zapne,odustane...Ako se sastane sa Fed-om u polufinalu ovakvo kretanje nece piti vodu.Neka,nadamo se svi da je mozda nasao bolje patike,krampone..Danas sa Tipsom...Ne volim kada se sastaju nasi,nema mec onu car,i ja ne psujem,a to onda nije navijanje.U svakom slucaju neka pobedi bolji...


    Izeš takav sport.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bilo je potrebno da se mnogo (mozda bi na kraju ispalo i previse) zapne kako bi se Janko dobio, a u ovoj konfiguraciji nije rezulat koji nesto znaci u smislu priprema za RG. Janko je odigrao odlicno, drago mi je sto nema ni naznaka nekakvog moguceg pada kod njega nakon odlicnih poslednjih 6 meseci... Drugo SF Mastersa za njega, sjano!

      Nole, priprema za Rim odmah sutra da pocne, a na RG za 10 dana da se stigne! Bar 4 dana treninga su potrebna da se nadoknadi ovde izgubljeno vreme!

      I da, bitno da je, i pored svega, Srbin u polufinalu!

      Comment


      • Neka se ovaj cirkus konačno završio, hvala Bogu na prvom mestu bez povrede ;)

        Idemo dalje, tek sledi prava priprema za ono najvažnije i nema razloga biti nezadovoljan učinjenim, doći će sve na svoje koliko već u Rimu





        sigpic

        Comment


        • Nema veze,dobro je sto nije bilo neke povrede.Samo neka nama Nole bude zdrav i nasmejan.A sada na pravoj sljaci i idemo u Rim po titulu a kasnije najveci cilj pored Olimpijskih igara i Wimbldona,Roland Garros!
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment




          • "Nisam uzdrman zbog poraza, mislim da sam igrao dobro koliko su mi uslovi to dozvoljavali. Janko je bio bolji igrač na ovom meču, imao je fenomenalne udarce kad god je to bilo važno.Čestitam mu na pobedi i iskreno se nadam da će osvojiti ovaj turnir."
            Kao i većina tenisera, Novak nije zadovoljan terenom i istakao da ukoliko i sledeće godine ostane plava šljaka, neće učestvovati na mastersu u Madridu.

            “Način na koji su oni dobili ovu licencu je u najmanju ruku diskutabilan, to je odobrio prethodni direktor koji je znao da njegov ugovor neće biti obnavljan. Šta god oni radili ili odlučili za sledeću godinu ako se ne vrati crvena šljaka ja se u Madrid ne vraćam. Ako veći deo meča moram da razmišljam da li ću doskočiti kako treba ili ću proklizati onda nema potrebe da vam bilo šta pričam. Za dobitnike ne znam, ali najveći gubitnici na ovom turniru su igrači“, rekao je Đoković
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ako je od nekoga morao da izgubi, onda je Janko najbolje rešenje..

              a sutra-svim srcem uz Janka..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Apsolutno (u oba slučaja)
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Panchev9... vraćaj patike!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jedini brat nas Novak Nema veze za poraz navijamo za Jankelu dalje ;) Pusti bre Madrid greota bi bila da se kojim slucajem povredio na onom plavom s*anju
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Svaka cast Janku kako je servirao,ali odusevio me je njegov prvi udarac posle serve.To je odlucujuca stvar u ovom mecu,jer je tako Novaka izbacivao iz balansa uvek.Krivo mi zbog Novaka jer je igrao najbolji mec od pocetka turnira i bio agresivan ali za nijansu manje od Tispe,sto meni nije nista cudno.Brine samo losa realizacija brejk lopti u kojima je on najbolji na svetu,ali to traje vec neko vreme.Danas me je najvise obradovao Novakov bekend jer ga ne gura kao u finalu Monte Karla i protiv Travera.Samo me plasi sto je Novak izgubio gomilu bodova i sada mislim da nece uspeti da zadrzi prvo mesto do kraja Wimbledona.MIslim da Rozer uzima ovaj turnir mnogo ubedljivo,jer stvarno ne vidim da moze Del Po da mu naudi.Meni je Berdih cak i opasniji po Rodzera.Steta jos jednom za NOvaka,nadam se da ce odigrati dobar Rim i RG,jer u suprotnom ode prva pozicija....

                      Comment


                      • a cekajte vi ne polazete nade u janka
                        odma pricat da ce rodzer da osvoji
                        pa dajte malo podrske za janka
                        idemo janko , do titule
                        Last edited by Lord Aleksoni; 12-05-12, 00:42.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Društvance,
                            na moju žalost nisam "pozajmio" Novakove patike, inače bih ih rado nosio onako zavezane oko vrata kao "kajlu".. Još kad bi se Novak potpisao na iste..
                            Nisam bio u mogućnosti da pratim turnir u Madridu , tako da nemam pojma šta je i kako bilo( osim da vidim rezultate)..
                            Dovoljno mi je što je Novak rekao da se sledeće godine neće vraćati u Madrid ako bude plava šljaka..

                            Uzdravlje

                            Comment


                            • Znaci nikad nisam lakse podneo poraz od ovog u Madridu...Prvo zato sto se zavrsila ova sprdnja od terena,leda ili cega god vec,a drugo,pa tu nam je Tipsa da nas obraduje danas.Verujem u to.Idemo Rim da se sto bolje pripremi,a ovo ludilo kome odgovara neka ga igra.Meni je frka kad gledam,a mogu misliti kako je njima kad ne mogu da se opuste i igraju svoju igru.Nesto debelo ne valja...
                              Evo par reci o tome...
                              Organizatori turnira u Madridu angažovali su Gastona Klua, koji je dugo godina nadgledao terene na Rolan Garosu, ali na kraju nisu iskoristili njegove savete.

                              - Šljaka je ista koja se koristi i za "obične" terene, ali je realizacija potpuno promašena. Materijal je previše "slobodan", ne vezuje se. Nisu pratili moje savete, ima previše materijala, sve je promašeno. Ne koristi ništa ako dodate tri džaka šljake umeto jednog, kada se ni prvi milimetar ne hvata za podlogu. Tereni su previše suvi, nedostaje im vode. Da li su uopšte tereni bili dobro utabani pre nego što je po njima bačena šljaka? Da li su ih dovoljno zalivali? Postoji problem sa terenima, to je evidentno, a to sam im i rekao početkom nedelje, izjavio je Klu.
                              Last edited by draza; 13-05-12, 07:48.

                              Comment

                              Working...
                              X