Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Alcaraz je nivoa Novaka iz najboljih dana i na sve to servira snažnije i brži je. Eto.
    Jeste peak to peak . U proseku ne jer ima mnogo više padova i oscilacija. Da li možeš zamisliti da oduzima 2x servis na travi u setu Rodiku, Federeru, ma Kevinu Andersonu.

    Comment


    • Otišo bi 5m iza osnovne i sredio bi ih...
      Dođe i dan kad ne ide ništa, hbga

      Comment


      • Jbg, Novak nije servebot kao Rodik i Anderson. Novak igra tenis. Federer bi slicno prosao kao Novak. Mislim da je Novak frustriran jer ne moze da parira i zato gresi. Alkaraz je perfektan. Novaku trebaju 2 nivoa vise a nema gde da ih nadje. Osim na mreži.

        Comment


        • Prolazilo mi je kroz glavu da je lažirao povredu da bi se spremio za W, ali sam bio u krivu, kretanje to pokazuje...

          Comment


          • Ma de lažirao... Ali pazi, ovo nije nista novo. Svaki poznavalac tenisa znao je pre meča da sa osnovne linije Novak ne moze da parira. Samo je malo veci odnos snaga. 6 2, 6 2. Ali 6 3 6 3 bi svako rekao. Ne mozes da se nadigravas sa Alkarazom sa osnovne linije. Novak nema godine za to.

            Jednostavno Karlos igra 3x bolje nego na celom turniru. Ovo je blic krieg. Ovo je Novak uradio Federeru 2016 u Australiji.

            Comment


            • Novače, zamotaj se u tu hebenu mrežu i skoči u bunar
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Novak nema nivo i to je to. Nema nivo jer Alkaraz ima previsok nivo. Neko ce sad da kaže "a ovaj volej u mrezi?". A nije video u prethodnom poenu da Novak 2x udari i gleda gde ce da padne lopta i nije spreman i zato kasni i zato gresi na voleju.

                Comment


                • Šta ima on da gleda gde će da padne lopta?! Neka igra a sudije će da gledaju

                  Comment


                  • Originally posted by Kule View Post
                    Šta ima on da gleda gde će da padne lopta?! Neka igra a sudije će da gledaju
                    Pa to ti je anomalija. Ali video sam to. Gleda i kasni na sledeci udarac. Sve je to od manjka koncentracije, tenzije itd.

                    Jbg brate ali za Alkaraz mora da se igra kalendar. Novak ima samo 2 top10 meča cele sezone.

                    Comment


                    • Nek ulazi on i dalje u finala GS-a, ubošće taj 25-i kad tad...

                      Comment


                      • Evo ...sta nije mogao da igra ovako kao ova zadnja dva gema na pocetku? Ma daj. Lako je da neko izgleda nesalomivo kad je sa druge strane mreže bezopasan protivnik.

                        Comment


                        • Originally posted by Nesic View Post
                          Nek ulazi on i dalje u finala GS-a, ubošće taj 25-i kad tad...
                          Kako? Ovoliko sreće sa žrebom više neće imati, ovo mu je poslednja linija odbrane(Vimbledon) i biva razoren.

                          Comment


                          • Ma teško će Novak dobiti Bog zna koliko prilika za finale. Na betonu imas Medu, Sašu, Sinnera, Alkaraza. Na šljaci sve to isto bez Mede. Ostaje samo trava. Novak nema kalendar, nema trenera. Ima godine. Ima povrede. Iskreno zadovoljan sam i ovim.

                            Comment


                            • Evo ga ende...

                              Comment


                              • jbt kakav pad nakon prošle godine. Barem sam očekivao taj 25. slem

                                Comment

                                Working...
                                X