Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alkaraz nije Rune i Museti. Prvo, preozbiljan je igrač. Drugo ima ozbiljan stručni štab. Novakovo kretanje u forhend stranu je idalje bez poverenja. A Karloz je prebrz, kao mungos protiv kobre. Sve mu je savrseno. Ovo izgleda kao Djokovic Federer 2016 Australija

    Comment


    • Novak igra grozno Igra bez prvog servisa, previše neiznudjenih grešaka….
      Tako je za Alkaraza laganica da prikazuje izvsrnu igru, (ne kažem da mali nije dobar) ali Novak nije ubacio ni drugu brzinu Kao da još uvek spava
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Upravo. Može da izlomi Novaka svim udarcima, da ga umori u jednom gemu za naredna 3.

        Comment


        • Čoveče, možda Alkaraz igra lucidno i jako zato što vidi da je ovaj u autu. 54% osvojenih posle prvog servisa na travi.

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Novak igra grozno Igra bez prvog servisa, previše neiznudjenih grešaka….
            Tako je za Alkaraza laganica da prikazuje izvsrnu igru, (ne kažem da mali nije dobar) ali Novak nije ubacio ni drugu brzinu Kao da još uvek spava
            Ej, nemoj to...

            Igra Novak koliko mu Karlos dozvoli. Čuda pravi bekhendom. Zna da je Novaku problem kretanje i to mu je strategija. Ne mozes da igras sa nekim ko servira svaki servis 210 i više. A pritom sa osnovne linije udara perfektno.

            Comment


            • Ovaj rezultat je 80% zbog Karlosovog nivoa 20% zbog lose Novakove igre.

              Comment


              • Od početka igra loše Nije jedan dobar poen odigrao, da se uključi u igru, ne bi ovaj drugi bio toliko dobar. Vidi ovu duplu…
                Ma ok nema veze… nego tako bez borbe predati meč mi je malo… meeek
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Ma dečko je predobar, igra vrhunski meč. Kraj priče.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Ovaj rezultat je 80% zbog Karlosovog nivoa 20% zbog lose Novakove igre.
                    A ovaj gem koji je izgubio na 4:2 jel i to bilo sve zbog Alkaraza?

                    Comment


                    • Ne kažem ja da Alkaraz nije odličan, ali Novak je katastrofa.

                      Comment


                      • Nisi u pravu. Novak ne igra dobro ali da bi pobedio ovakvog Alkaraza, treba mu 3 nivoa više. Novak je udarao na startu prilično dobro, malo slabiji servis ali okej nivo. Pratim Karlosa od 2022.god i nikad nije igrao ovako dobro. Ovo mu je najbolje izdanje. Pisao sam davno da kad bude unapredio bekhend da neće moći sa njim da se igra. Njegov bekhend je istog nivoa kao Novakovog.

                        Comment


                        • Alcaraz je nivoa Novaka iz najboljih dana i na sve to servira snažnije i brži je. Eto.

                          Comment


                          • Originally posted by Kule View Post
                            Ne kažem ja da Alkaraz nije odličan, ali Novak je katastrofa.
                            Totalno. Nije bilo ni jednog interesantnog poena, sve poizbacivao u aut ili zakucao u mrežu pred sobom

                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Nisi u pravu. Novak ne igra dobro ali da bi pobedio ovakvog Alkaraza, treba mu 3 nivoa više. Novak je udarao na startu prilično dobro, malo slabiji servis ali okej nivo. Pratim Karlosa od 2022.god i nikad nije igrao ovako dobro. Ovo mu je najbolje izdanje. Pisao sam davno da kad bude unapredio bekhend da neće moći sa njim da se igra. Njegov bekhend je istog nivoa kao Novakovog.
                              Jedno je da ne igra dobro, ali ovo je katastrofa

                              Bar da poginemo časno, majko mila… pogle te duple
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Novakove duple i promasaji potiču od toga što je frustriran i ne zna čime da probije Karlosa jer ima pred sobom jako težak zadatak. I to opet ima veze sa Karlosom.

                                Mislim, ti se slobodno zavaravaj. Videces sta ce reći Novak. U tenisu je tako, mentalna igra a Karlos je šampion RG i branilac titule na W i ima samopouzdanja da igra ovako

                                Comment

                                Working...
                                X