Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio je Novak favorit pre meča. I on je to znao. Ponovo su kao 2020.god naseli na trik Nadala i njegovog tima. Plus ono eskiviranje duela u Rimu. Pa je Nadal tankovao 2 seta protiv Ožea. Verovatno za kladionicu. Stvorila se lažna slika. Svi smo naseli.

    Plus očajna selekcija udaraca. To su sve Novakove odluke. Nisu Goranove. I nije ispoštovao dogovor. Kad se vratio u meč nije imao snage za taj jedan pišljivi gem koji bi ga odveo u 5.set.

    To je realno podbačena partija. Plus ceo teniski medijski svet je protiv njega.

    Comment


    • Mislim da je bilo bolje da su igrali u dnevnom terminu i da bi tada lakše probijao Nadala.Međutim to je RG i Rafa ovdje rijetko kad kiksne.Nekako mi porazi na šljaci od Rafe nisu strašni jer ipak je ovo njegova kuća.Mnogo mi je teže palo što mu ona gamad nisu dozvolila da igra AO želeći da na Novaku prikupe političke poene.
      Na kraju krajeva Novak jeste najbolji teniser svih vremena samo što neće biti i najtrofejniji.
      P.S. Vidjeli smo da za Novaka važe posebna pravila( nigdje mu se ne gleda kroz prste) dok za istu stvar za druge važe druga pravila.Najsvježiji primjera je Irina Begu,nema diskvalifikacije samo novčana kazna.Treba se izboriti sa tom nepravdom i ostati normalan.
      Ma Novak je stijena u kakvim okolnostima igra.

      Comment


      • I da ganci osvoji RG, 2 slema razlike nije nedostižno, samo je Novaku potreban reset u vidu osvajanja W.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • I na vreme se dogovorite ko će otvoriti Wimbledon temu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            I na vreme se dogovorite ko će otvoriti Wimbledon temu.
            Ja bih rado,ali završava mi se školska godina i imam administracije preko glave.🙄

            Comment


            • To je bukvalno manje od pet minuta posla. Ne treba sad zatrpavati post informacijama koje ionako svugde na netu mogu da se pročitaju, više neki lični ugao, možda impresija koju ostavlja turnir na autora teme. Svega par rečenica.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                I na vreme se dogovorite ko će otvoriti Wimbledon temu.

                Ja mislila da otvaraš ti
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Siguran sam da se Novak ziv jede zbog onoga sto se desilo u Australiji I sada na RGu. Pitanje da li ce dobiti sansu u zivotu to da ispravi.

                  Comment


                  • Za RG je sam kriv. Ako hoće da se vrati u trku, formula je jasna - tenis, tenis i samo tenis!

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Siguran sam da se Novak ziv jede zbog onoga sto se desilo u Australiji I sada na RGu. Pitanje da li ce dobiti sansu u zivotu to da ispravi.
                      Što je pitanje?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Što je pitanje?
                        Da znam da Novak moze da igra sve slemove I dalje bih verovao u njegov povratak. Medjutim kako stvari stoje to su puke zelje. Jedini vakcinacija posle Wimbledona moze da promeni nesto. Bez toga I na Wimbledonu nece moci da pruzi svoj maksimum. Eventualno ako Amerika promeni uslove za ulazak do tada, mada sumnjam.

                        Comment


                        • Wimbledon može da igra sigurno, USO - videćemo, to je tek krajem avgusta.
                          Last edited by dekkard; 05-06-22, 17:43.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post

                            Da znam da Novak moze da igra sve slemove I dalje bih verovao u njegov povratak. Medjutim kako stvari stoje to su puke zelje. Jedini vakcinacija posle Wimbledona moze da promeni nesto. Bez toga I na Wimbledonu nece moci da pruzi svoj maksimum. Eventualno ako Amerika promeni uslove za ulazak do tada, mada sumnjam.
                            Do 1.jula se nadamo. Posle teško.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                              Do 1.jula se nadamo. Posle teško.
                              A zašto baš 1. jul?

                              Comment


                              • Originally posted by Kule View Post

                                A zašto baš 1. jul?
                                1.jula se obično donose odluke za letnje mere.

                                Kanada sam video da je odložila ublažavanje do 1.jula.

                                Comment

                                Working...
                                X