Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.rudan.info/djokovic-na-kr...Zsvch_8c28YxWc

    Vedrana u svom maniru..

    Comment


    • Originally posted by Kulambara View Post
      fala za dinu radju,ja sam mislio da si korigovala moj post,jer sam ga ja postavio sa FB,ali neispravno...
      a da se ocisti tema od ovih nepotrebnih postova,posto je ovo FAN tema
      Ma neka sve se odnosi na Noksija, sta da ocistim?

      Aha, pa nisam mogla sa tt da otvorim to sto si postavio, nisam ni znala, a fotku/ss sam skinula sa tw.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        https://mondo.rs/Sport/Tenis/a134050...arikature.html

        Ciganšture uvek sa tobom. Da dodješ na Marakanu da igraš sa braćom, da dodje ko protiv Ferencvaroša 120k ljudi da poskidamo stolice, a dušmani neka crknu od muke.
        Ma, da je srece, Partizan isto da ga zakloni svojim plećima. Brate, ja jesam iz Titograda, ali sam Grobar od kad znam za sport (1985). Jos uvijek u jednoj koverti imam preko 30 ulaznica sa juzne tribine 90-ih, sve vjeciti derbiji i evropski kupovi.. Ali Novaka volim ni da mi je iz kuce. Ni brat rodjeni da mi je. Ovo je bas stravicno kako se svijet obrusio na njega. Da je to jedan hladan temperament Lendla, pa da covjek kaze: "Pala muva na medjeda.." Ali znamo koliko je taj covjek emotivan. Vidjeli smo svi kako je plakao na zavrsnici Adrie u Bg. Bas me je frka da ovo ne ostavi trajne posledice.

        Comment


        • Sve što rade je obično pišanje uz vjetar mogu samo da ga mrze kao i do sada.

          Comment



          • Ma ok
            Nek on slobodno zbori i dajte mu Vučića u PR, neka ga brani
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Ma, da je srece, Partizan isto da ga zakloni svojim plećima. Brate, ja jesam iz Titograda, ali sam Grobar od kad znam za sport (1985). Jos uvijek u jednoj koverti imam preko 30 ulaznica sa juzne tribine 90-ih, sve vjeciti derbiji i evropski kupovi.. Ali Novaka volim ni da mi je iz kuce. Ni brat rodjeni da mi je. Ovo je bas stravicno kako se svijet obrusio na njega. Da je to jedan hladan temperament Lendla, pa da covjek kaze: "Pala muva na medjeda.." Ali znamo koliko je taj covjek emotivan. Vidjeli smo svi kako je plakao na zavrsnici Adrie u Bg. Bas me je frka da ovo ne ostavi trajne posledice.
              To se dešava samo tako dobrim ljudima kao što je on.

              E ali pazi, svuda po Srbiji i Hrvatskoj narod cirkuliše normale, da li bili na Adria tour-u ili u klubu, isti k.

              Baš je bilo vreme da se igra sada. I baš u pravim državama koje dozovljavaju.

              Kako misle inače ljudi da se oni vrate u takmičarski ritam? Pola bi ih se ispovredjivalo na GS u 5 setova jer nisu ni u kakvoj formi.

              Korona je kao i virus običan tu, bežati od nečega neminovnog je debilitet.

              Ljudi non stop lupetaju gluposti o mladim ljudima koji umiru od covid19 i onda dodje statistika i neumoljivo ih ućutka.

              Comment


              • Da li je neko procitao Djoletov interviju koji je dao za neku nasu tv (mislim da je Prva), u kojem kaze da su bili sokirani kad je Dimitrov OBJAVIO... Zar ne bi bilo fer da je prvo nazvao Novaka i saopstio mu, pa tek onda kacio na drustvene mreze? A i tajming je, po meni, skroz sumnjiv. Objaviti to 15 minuta pred pocetak finala! Teniseri i ljudi iz organizacije su vec komunicirali i bili zajedno par dana, publika je tu bila cijeli dan... Zar bi nesto promjenilo da je sacekao jos sat vremena dok se finale zavrsi? Ne kazem da je bugarin apsolutni krivac, al tu nisu cista posla...

                Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                Comment


                • Sad ce ti Bojana replicirati, kao sto je i meni, da je Grigor uradio pravu stvar u praaavo vrijeme, jer.. da je sacekao kraj turnira, izginula bi četa djaka u istom danu i desio bi se masakr od korone. Ovako je sve ispalo mnooogo, mnogo bolje...

                  Vjerujem da i odredjeni Novakovi fanovi dijele to misljenje, jer.. korona....

                  Comment


                  • Djokovic je pozitivan, a on je trebao da igra finale, pa sad vi izvucite zakljucke
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pozdrav drustvo..Imam osecaj da moram nesto reci.Osule se sve moguce otrovne strelice orema Novaku, koji je opet nekako negativac u citavoj prici....a nije.Svi znamo ko treba da snosi svu odgovormost i ko nas je ladio svo ovo vreme da je sve ok.Evo u ovim trenucima se igra fudbal sa gomilom publike...to moze.Jbg, arsina na sve strane.Volim ovog momka i krivo mi je sto mu se to desava, ali ne sme biti naivan i verovati ovoj bandi na vlasti...pogotovo u ovim skakljivim vremenima za njih.Znam da je sve iz dobre namere to Novak uradio, ali lisice samo cekaju da negde zapne pa da nasrnu...Tuga...

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Djokovic je pozitivan, a on je trebao da igra finale, pa sad vi izvucite zakljucke
                        Ako je bio pozitivan u nedelju, velike sanse su da je bio i u subotu. Vec se susretao sa sudijama, linijskim sudijama i skupljacima loptica. Sa ostalim igracima je svakako vec bio u kontaktu. Ko je jos mogao da strada? Nije koncert pa da se baca u publiku... A jos koji slucaj gore-dole, neka velika razlika!

                        Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Rublev je negativan, a mozda bi pokupio virus posle rog meca jer bi se izgrlili sigurno.
                          A svaciji organizam je drugaciji, otkud znas da bi bilo bezazleno?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ok sam, pre cu da se zarazim od ludaka oko sebe koji zuje svuda i ne cuvaju se uopste, nego sto bih se na teniskom mecu.

                            Inace sve vise ljudi je zarazeno, ali niko jos direktno, bar ne da znamo (oni ili ja) recimo od drugarice tetka i nejna familija, od kolege brat sa zenom i tog tipa. Nemaju teske simptome, ali su slomljeni svi, sa ne tako visokim T.

                            Cuvajte se, jer em se ceka po vise dana na testiranje, em je po zdravstvenim ustanovama totalni kolaps.
                            Treba se čuvati ali nije virus kao što je bio, dosta je blaži od sezonskog gripa.
                            Drugar sa ocem je bio na derbiju pre par dana, loža donekle izolovan, posle 4 dana temperatura, par dana, prebačen za svaki slučaj u KG klinički, sad je dobro čovek, niko iz porodice niti njegovog okruženja nema simptome niti je pozitivan a 11 je testirano.
                            Da napomenem da je čovek iste simptome imao pre par godina, došao je do kiseonika, otežano disanje.

                            Novače ne daj se, ne daj na sebe.



                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Djokovic opet na naslovnoj strani CNNa. Ajde juce razumem, ali danas su ga preterali. Ovoliko nisu pisali o njemu kada je vezao 4 slema...

                              Comment


                              • Znas kako.. toliko me ovo iscrpilo, da.. I treba da se seru po njemu! I treba, kad svoje drzave nema! Kad svog naroda nema! Kad si niciji, onda si svaciji! Kad si svaciji, onda te svi skubu i razvlace kao tranju! I tako i treba...

                                Bas me zanima sta bi rekli ljudi kada bi on, kao i Selesova, sad odlucio da promijeni drzavljanstvo. Pretpostavljam da bi se javila armija moralista da ponovo sere kako je izdajnik, kako nikad nije ni bio patriota, kako je to djubre jedno....

                                Comment

                                Working...
                                X