Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dusa od coveka. Kako je fino stavio do znanja ovim zezanjem i provodom sa ljudima da je na strani dobra, a ne kao ove psihopate sto bi da nas zatvaraju. Novak Djokovic je olicenje svega najboljeg, zao mi je sto sam ikada rekao jednu ruznu rec za njega. Osvestio se, cita prave stvari, uzdigao se duhovno. Uzor.

    Jos da postane predsednik Srbije i onda neka se svi vakcinisu, mi necemo. Nole mi te volimo!

    Vajda za ministra spoljnih poslova, on mu je desna ruka.

    Comment


    • Taman da je poludeo da se valja u ovom blatu i medju ovom neukom bagrom koja ga ne postuje, pljuje i nista ne razume!

      Bas bi me razocarao.

      Savrsen karakter, divan covek, emotivan, topao, empatican, naucio svasta, svemu moze da se prilagodi, i sve to podtigao samo svojim velikim radom i pametnom glavom, bez mrlje, tako i da i ostane

      Koliko mu je samo ovo znacilo [emoji173]



      Posle govora i ovacija sinoc na zatvaranju, dugo je drzao pognutu glavu [emoji173]

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kompletna ličnost i šampion. Protiv njega nema "protivkampanja" i "kontramitinga". Njega mogu samo da ubiju kada postane predsednik ove države, jer uprkos ma kojim pritiscima, on neće podleći. A imam jak osećaj da će krenuti tim putem.

        Jedino ako ne stigne savet sa najviših svetskih instanci jer bi Novak Djoković bio baš problem. Revolucija u školski sistem, pa nadalje.

        Mutavi Ristić apelaš autošovinista koji non stop priča na Pinku i omalovažava srpsku istoriju, onako poremećen, ostao bi bez ičega kao i svaka karikatura i marginalac u ovoj državi.

        Kako je bil dobro videti Jokera i Djokera zajedno, gospodini nesebični i gospodin pametnica. Jedan kad se vrati u Srbiju jaši konje u Somboru, drugi širi pozitivu u narodu.

        Legende

        Comment


        • Jaooo ne lupetaj, zivota ti.
          Gasis li se negde, nekad...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Hoćeš da se kladimo 300% će ući u politiku, to provereno znam.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Neka kmeče Nole, kraljino. Volimo te. Posto mi je obrisano moram ponovo.
                Neka si privolio malo na svoju stranu ove mladje igrace da ne budu pod poptunim uticajem Rogera i Rafe a konacni obracun protiv kmecavaca tek treba da krene kad se nastavi sezona, bice teze nego ikad al rekordi ce biti oboreni u inat kmečavcima, nakim Kolinsima i ostalim sto koriste svaku priliku da te šutiraju u glavu

                Last edited by DinoFC; 15-06-20, 20:23. Reason: recnik

                Comment


                • Sta je obrisano?
                  Ovo je vise za diskusije, ali vidim ja ti ostavio svog Rafinja i presao u suparnicki tabor -.-
                  Ides li da gledas Noksija?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nema sta u ovom finisu karijera sam definitivno u Novakovom taboru, nakon cijelog mog puta pracenja tenisa od 2006. godina kad sam imao 11. godina i navijanja za Rafu ludo, preludo. Otkako sam poceo biti objektivniji i da kazem zreli lako se mogu uvidjeti neke stvari i odnosi i ko je tu sta, ko je imao kakav put i na kraju krajeva ko je objektivno najbolji.


                    Planiram definitivno da idem na mec kada bude u Sarajevu, samo sto trenutno nemam nikakvih informacija ni gdje bi se moglo odrzati niti bilo sta, nadam se da ce uskoro izaci sa informacijama. Jedva cekam.

                    Comment


                    • Obrisano je ono sto nije za forum, posto vidim da su se mnogi opustili, niko na recnk vise ne pazi.

                      A Dino je ovim postom potvrdio ono sto sam mislila, nije on navijac ni Nadalov ni Novakov, on je navijac onog ko je u tom trenutku najbolji.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Obrisano je ono sto nije za forum, posto vidim da su se mnogi opustili, niko na recnk vise ne pazi.

                        A Dino je ovim postom potvrdio ono sto sam mislila, nije on navijac ni Nadalov ni Novakov, on je navijac onog ko je u tom trenutku najbolji.
                        Hahahahahah, dobra sala
                        Na kraju krajeva mogu primjeniti jednostavnu analogiju koga hejta neko kao Ben Rotenberg, ja ga moram podrzavati, ako cemo banalizovati hahahah Ne mogu protiv mog karaktera, dzaba.
                        Last edited by DinoFC; 15-06-20, 21:26.

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Hahahahahah, dobra sala
                          Na kraju krajeva mogu primjeniti jednostavno analogiju koga hejta nakvi kao Ben Rotenberg ja moram podrzavati, ako cemo banlizovati hahahah
                          Nije sala, to je cinjenica, ako si ikad svim srcem navijao za Nadala, ne mozes da predjes da navijas za drugog, a ti to upravo radis

                          ali da ne offujem vise ovde
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Dino je gospodin čovek i jedan od najboljih ljudi na ovom forumu. Da je više ovakvih humanih ljudi ovaj svet bi bio lepše mesto. Ne bi bili ljudi zatvoreni u kućama kao zveri. Kao takav ne sumnjam da poštuje svakog vrhunskog sportistu.

                            Ima li ko infromaciju u vezi RG i da li će se uopšte održati i ako bi se održao, da li bi bio na zatovrenom, i da li bi taj period godine više odgovarao Novaku? Npr ako bude u septembru i ne budu vrućinčine one

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Dino je gospodin čovek i jedan od najboljih ljudi na ovom forumu. Da je više ovakvih humanih ljudi ovaj svet bi bio lepše mesto. Ne bi bili ljudi zatvoreni u kućama kao zveri. Kao takav ne sumnjam da poštuje svakog vrhunskog sportistu.

                              Ima li ko infromaciju u vezi RG i da li će se uopšte održati i ako bi se održao, da li bi bio na zatovrenom, i da li bi taj period godine više odgovarao Novaku? Npr ako bude u septembru i ne budu vrućinčine one
                              Odrzao bi se naravno na otvorenom, s tim sto ove godine ima reflektora kao i krova na centralnom terenu. Doduse jako je bitno da se odrzi Us Open kako bi se sto vise skratila sezona na sljaci. Kako stvari stoje trenutno, izgleda da ce Us Open da se odrzi, i to ce da ga pomere za nedelju dana kasnije, da bude od 31. avgusta. To bi znacilo samo nedelju dana pauze izmedju Us Opena i RGa. Jako dobra situacija po meni za Novaka. Moze lepo da ode "all in" na Us Open, gde ima mnogo vece sanse za titulu, pa posle kako bude na RGu. Sa druge strane kako bi Rafa odreagovao? Da li bi mu se isplatilo da da sve od sebe u Americi.

                              U svakom slucaju odluka RGa da bez ikakve saradnje sa ATPom i igracima pomeri turnir daje US Openu za pravo da urade slicno, pa neka igra ko zeli. Cak i pomeranje za par nedelja kasnije ako ce da znaci za situaciju pocetkom sepmtebra.

                              Comment


                              • Ceo niz

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X