Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post

    Bio si u jednoj u najslobodnijih država Evrope i nisi se javio.. Ne družiš se sa nevakcinisanima?
    Sada sam 99% siguran da Novak brani titulu.. I odbraniće je..
    Samo je pitanje šta će mu australijski fašisti napakovati.. Moraju za nešto da se uhvate.. Meni je prosto neverovatno koliko je ovaj svet postao sranje.. Ne mogu da verujem da se nijedan teniser nije javio i rekao : ne želim da igram dok se ne pozitivno reši situacije sa Novakom.. Niko nema muda.. Današnji sportisti nemaju pozitivni bezobrazluk, nemaju svoje ja.. Ovi uspešniji su "projekat".. Dobar si u tome što radiš i ima da ćutiš.. Svi su u strahu od kazne, od provakcinaškog lobija, uskraćivnju sponzora.. Kao da će to neko pamtiti za 20-30 godina.. Setite se samo slučaja Nikole Pilića i Vimbldona.. Iz sadašnje prizme to izgleda neverovatno..
    Uglavnom je ok sve to što kažeš, posebno za svet u kojem živimo, gde se ja nalazim, stopa vakcinacije je izuzetno visoka, i samo je to važno, da se vakcinišemo svi do poslednjeg, i to po treći put, deca... A nenormalna stopa porasta zaraze, obolelih, hospitalizovanih - who cares? To je “sporedna” stvar u fazonu nema to veze samo da se proizvodnja ne zaustavlja i samo se priča o vackini, ne preduzimaju se nikakve druge mere.

    Niko više nema svoje ja, svoj čvrst stav, karakter, m***a da se suprotstavi sistemu. Odnosno ima, ali cena za tako nešto je previsoka, retko ko može da je podnese, a najveća ceh se plaća u vidu izopštenosti. Tako da me nimalo ne čudi (pravo da ti kaźem, ni na pamet mi palo nije da se neki igrač uzjoguni i stane uz Novaka da neće da igra kao podrška) ne čudi me nimalo i ne očekujem ništa slično, čak su me prijatno iznenadile mnogobrojne reči podrške od strane mladjih i starijih tenisera i to mi je sasvim ok.
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Eto vam. Dao je izjavu. Verovatno jer je dobio informaciju da je to pametno da uradi.

      Napravio je ozbiljnu pometnju ali izgleda da ga Bog čuva.

      Naravno iz aviona se vidi da se peglaju stvari, onoliko koliko je to moguće.

      Comment


      • Gde je izjava?

        Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

        Comment


        • Ima je na njegovom instragramu.Kasno je za peglanje, Djordje je rekao da imaju info da ga pakuju za avion i pokusavaju sada bilo sta, ali je gotovo.

          Comment


          • Gde je izjava Đorđa? Ako je tako, može ponovo na sud, već je bilo priče o tome...

            Comment


            • Malopre sam negde na fejsu naleteo, pazljivo sam gledao da li je od pre par dana ili pre par sati i pisalo je fazon "3hr" ago.Vidi, mozda je neka bajata izjava, ali cisto sumnjam, jer posle te izjave je usledilo Novakovo obracanje preko insta.Ma brate...Usrao je sebe i ukaljao ugled, vise GOAT prica nema ni smisla posle ovoga.Neverovatno glup covek, koji je okruzen jos glupljim ljudima.

              Comment


              • Fuck... Dakle ide nazad.

                Comment


                • Pa i treba da ide nazad i da moli Boga da moze da igra tenis, a da ne popije neki uzasan ban.Sta bre da igra ovde, bilo bi skandala svaki mec, sta je bre sa vama, kakva crna titula?Lik ne zna gde bije koliko se upleo u svim lazima.Zato je Dijana molila da ga ne deportuju, zna da su odlucili i ocajni su.Ona place na televiziji, a on uputio ono retardirano objasnjenje na instagramu, koje opet nista ne objasnjava.Pakuj kofere i resi sa sobom, je l' zelis da se bavis tenisom ili da okacis reket o klin.Shvati da je svet poludeo i pristani da zivis u njemu ili se povuci lepo i ne vakcinisi se, sto ce i uraditi najverovatnije.Toliko je izblamirao sebe da je i mene sramota.

                  Comment


                  • Žile nemoj da širiš dezinformacije. Očigledno se ne snalaziš na internetu i to je to. Nema ničeg zvaničnog osim Novakove izjave preko interneta.

                    Očigledno je da je Novak nešto muljao. I sada ga stižu posledice toga. Imao je veliku sreću ali ovaj turnir neće biti dobro iskustvo za njega. Nažalost imao je pregršt dobrih opcija da se pojavi tamo, čak i nevakcinisan.

                    Skot Morison je izjavio da je AO veći od svakoga i to je to. Niko neće dirati Đokovića u smislu deportacije ali će blatiti njegovo ime najviše što mogu.

                    Jel zna neko da mi kaže kako može da procuri onaj audio koji je Novak poslao Đorđu?

                    https://sportklub.rs/tenis/grand-sla...nju-djokovica/
                    Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-01-22, 07:07.

                    Comment


                    • Jel ro na kraju treba da se desi da bude izbacen ko zadnji lazljivi klosar iz drzave.
                      Svaka saga sa njim.zavrsi njegovim javnim izvinjenjem i priznavanjem gresaka ili greskica. Pa kako jebemu sve. Nemam vise rijeci, nek odluce kako odluce. Ako ga izbace to ce biti nepopravljivo ali ako ostane opet to kao sportista na terenu i van njega se moze malo.ispeglat. tuzno

                      Comment


                      • Covek je neverovatno tvrdoglav i nazalost nesvestan situacije gde se nalazi. Dovoljno je bilo da da dodje ovde na forum i poslusa moje savete for free za koje bi mu razne PR agencije uzele grdne pare ali jbg.
                        Znaci posle pobede na sudu, velike pobede, trebao je odmah da se spakuje i ode kuci i da stavi tacku na ovu australijsku sagu. Ne, on i dalje tera po svome i hoce da igra AO po svaku cenu iako ga domacin i javno mnjenje ne zele i sada daje saopstenje koje je nategnuto, gde se pravda i ostavlja prostora za nove napade.
                        Sto kaze Dino umesto da ode sam kao pobednik posle pobede na sudu sada treba da strahuje da bude izbacen kao poslednji lazljivi klosar, da mu se podsmevaju oni koji mu nisu ni do kolena. Ne razumem ni njegovu majku koja umesto da kaze "Sine, vracaj se" ona moli da ga ne deportuju. Pa koje je to ponizenje da GOAT mora da molo da ostane. Neverovatne stvari.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Žile nemoj da širiš dezinformacije. Očigledno se ne snalaziš na internetu i to je to. Nema ničeg zvaničnog osim Novakove izjave preko interneta.

                          Očigledno je da je Novak nešto muljao. I sada ga stižu posledice toga. Imao je veliku sreću ali ovaj turnir neće biti dobro iskustvo za njega. Nažalost imao je pregršt dobrih opcija da se pojavi tamo, čak i nevakcinisan.

                          Skot Morison je izjavio da je AO veći od svakoga i to je to. Niko neće dirati Đokovića u smislu deportacije ali će blatiti njegovo ime najviše što mogu.

                          Jel zna neko da mi kaže kako može da procuri onaj audio koji je Novak poslao Đorđu?

                          https://sportklub.rs/tenis/grand-sla...nju-djokovica/

                          Ne sirim dezinformacije.Idi na B92 da pogledas zadnju vest.Odluka nece ni biti doneta danas, sada hoce da mu napakuju za ovo sto je priznao da je neko "greskom" uneo ono.Ne znam, kazu da mu preti kazna zatvorom od 5 godina

                          Kakav cirkus napravi covek sebi, da ne poverujes.

                          Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post


                            Ne sirim dezinformacije.Idi na B92 da pogledas zadnju vest.Odluka nece ni biti doneta danas, sada hoce da mu napakuju za ovo sto je priznao da je neko "greskom" uneo ono.Ne znam, kazu da mu preti kazna zatvorom od 5 godina

                            Kakav cirkus napravi covek sebi, da ne poverujes.
                            Druže nemoj da lažeš

                            Prvo si rekao da si našao na fejsbuku izjavu Đorđa za koju nisi siguran a piše pre 3h, a sada menjaš priču na B92.

                            No nije ni bitno. Na kraju će se ispostaviti da nije trebao da ulazi. Ima mnogo sreće da ga teniski svet podržava.

                            Samo je pitanje da li će pri odlasku dobiti neku zabranu ili neće.

                            Comment


                            • Majku mi milu neka ide više kući da se ovaj cirkus završi već jednom
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ma druzim se sa vakcinisanim. U Beogradu sam bio 7. novembra. Bili smo u jednom jako finom restoranu, ali su nas izabacili u 22:00. Jedan moj prijatelj nije bio vakcinisan. Po mom misljenju su pravilno postupili. Sutradan nismo isli u restoran. Izbacivanje pocinjalo u 20:00.

                                Prije nego sto su nas izbacili ja sam dokazivao da ljudi treba da se vakcinisu on da ne trebaju i svak je ostao pri svome. Ja mu nisam prigovarao a tako sam htio jos jedno pivo da popijem.
                                Pivo ispred diskonta.. Ne treba ti pcr..

                                Comment

                                Working...
                                X