Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Veći skandal od samog deportovanja bi bilo da mu sada (malo pre žreba ) ne dopuste da ostane u zemlji.. Imali su dovoljno vremena da sprovedu svoju odluku..
    Očekivao sam da će se danas sve razjasniti.. Nažalost nije tako bilo..
    Imali su vremena a sad iz ove perspektive mi se čini da im i nije nešto krava bila stala na nogu, pa su pustili da prodje vreme a strasti se stišaju u nameri da ga ne diraju.

    Medjutim, Nole je opet uspeo da sjebe sve Prvo ko je ta dileja što mu je popunila formulare i napravila tu idiotsku grešku? Kapiram da nije bila namera da ikome utaji da je putovao u Španiju, pa pobogu sam je objavio slike. (Jeboga Ig) to je jasno. Ali kako su mogli sebi dozvoliti takav propust?

    A drugo i ono najgore je što je sinoć javno priznao da je svesno preskočio karantin 18-og, to ni pod razno nije smeo sebi da dozvoli a kad već jeste, trebao je da prećuti, ili ja stvarno više ništa ne kapiram. Pa kako možete da očekujete da progutaju govno tolikih razmera?

    Zasrao je sve, šta sad da radimo
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment




    • Originally posted by Larisa View Post

      šta sad da radimo
      Da se smirite.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Odlicno je sto u poruci nije rekao da nije ni za sta kriv jer bi bio sumnjiv previse,ovako je rekao da je neodgovoran,ali ne previse nego samo za taj 18 i slikanje,bitno da niko ne sumnja na lazni test,a sta je stvarno bilo nemamo pojma

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post



          Da se smirite.
          Pa smiren si ti za sve nas, stvarno ti se divim
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • https://www.telegraf.rs/sport/tenis/...erera-i-nadala

            Comment


            • https://twitter.com/PaulBongiorno/st...v_id%3D2087095

              Izgleda da ga nocas deportuju.
              Last edited by Zile90; 12-01-22, 20:19.

              Comment


              • Paul Bongiorno

                Columnist for The Saturday Paper and veteran political journalist. His views contestable but his own.


                Comment


                • Evo, sada i Spanija pokrenula istragu kako je usao u zemlju, a nije prijavio da je zarazen.

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Evo, sada i Spanija pokrenula istragu kako je usao u zemlju, a nije prijavio da je zarazen.
                    Za to ne znam sta ima da prijavljuje? Bio je negativan 22.12 a u Spaniju je usao oko 30. 12, dakle 2 nedelje posle pozitivnog testa. Mislim da mu oni nista ne mogu.

                    Comment


                    • Originally posted by Nesic View Post
                      Paul Bongiorno

                      Columnist for The Saturday Paper and veteran political journalist. His views contestable but his own.

                      Nijedan ozbiljan novinar ne upotrebljava nadimak (Joker) umesto imena i prezimena.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ne znam kako on uopšte može da uđe u Španiju nevakcinisan. Kapiram da to ima veze sa diplomatskim pasošem.

                        Ali izgleda da će biti ipak loš ishod...

                        Comment


                        • Da u Spaniju moras biti vakcinisan cini mi se,osim za esencijalne i hitne potrebe,sta uopste taj diplomatski Srpski pasos znaci u svetu?

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Ne znam kako on uopšte može da uđe u Španiju nevakcinisan. Kapiram da to ima veze sa diplomatskim pasošem.

                            Ali izgleda da će biti ipak loš ishod...
                            Može uz dokaz o preležanom kovidu, na snazi je 6 meseci posle zaraze
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Da u Spaniju moras biti vakcinisan cini mi se,osim za esencijalne i hitne potrebe,sta uopste taj diplomatski Srpski pasos znaci u svetu?
                              Ne mora vakcina za Španiju
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post

                                Ne mora vakcina za Španiju
                                Vazi onda je ok mislio sam da je obaveza

                                Comment

                                Working...
                                X