Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • да ли може да игра рим на пример? која су правила у италији?

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post

      Mislim da Makrona podrzavaju zbog vakcinacije,to sto ti vidis na tv to je sacica ljudi koi su protiv svi ostali su za,ali ajde videcemo
      Nije toliko što je većina “za”, mislim jeste, ali ne neka ogromna većina, ipak čak i da dodje do neke drastične promene u vladi, ona ne može nikako da vodi neku svoju nezavisnu politiku mimo sveta, pa da recimo “puste na miru antivaksere” ili se izbore za neko dobrovoljno vakcinisanje ili sl. Problem je u tome što danas svi moraju da poštuju odredjene smernice koje veze nemaju suštinski ni sa politikom, ni sa zakonima a još manje sa brigom za “javno zdravlje”. Tu se jednostavno radi o velikim novcima i o moći da se upravlja dešavanjima i životima...
      demokratija je odavno jedna precenjena pantomima
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Pandemija nece nestati sigurno, a i da naglo oslabi, sigurno nece da ukinu vakcinaciju.Opet kazem, ima on velika sponzorstva, mozda to jedino presudi, jer ko zna koliko je ugovora potpisao do 2025 god.

        Comment


        • Originally posted by gandra View Post

          њихова министарка здравља и председник рг турнира су давали до пре неки дан изјаве да ће моћи да се игра уз карантин, сад причају другу причу, кроз који месец нешто опет супротно - није то толико заковано као што нам се чини - зависи и од развоја пандемије...итд.
          O tome vam pričam, kako su zinuli protiv mainstreama, dobili su naredjenje da kušuju i odmah menjaju ploču

          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by gandra View Post
            да ли може да игра рим на пример? која су правила у италији?
            Moguce da moze uz prelezan ali su i oni blizu uvodjenja zabrane po vestima,neverovatno je dokle to ide u zapadnim zemljama ovde je ladovina

            Na zapadu je 90% odraslih vec vakcinisano,Novak je izrod i ostace izrod dokle god se krona spominje to je najveci problem

            Comment


            • најбоље игра кад га мрзе, кога они сматрају изродом тај је по дефиницији вредан поштовања, маса је увек стока била и остала

              Comment


              • Originally posted by gandra View Post
                најбоље игра кад га мрзе, кога они сматрају изродом тај је по дефиницији вредан поштовања, маса је увек стока била и остала
                Jeste ali ako mu dozvole da igra,uvek moze neki ministar na nagovor naroda da ga otera

                Ako se ne vakcinkse u najboljem slucaju imace velikih problema u zapadnim medijima moguci su skandali ponovo itd,postace ikona antivaksera bukvalno ako vec nije,a to je najbolji slucaj,najgori je da ne igra nista do kraja karijere

                Comment


                • Ne znam šta će da radi jer je vakcina apsolutni apsurd. Dakle vakcinisani mogu da šire virus samo je pitanje koliko to rade slabije u odnosu na nevakcinisane.

                  Zamislite dođe Federer posle godinu i po dana na Wimbledon npr. i ima isti broj antitela kao nevakcinisani Đoković? I Feđa može da igra a Nole ne može.

                  Toliko rupa ima kad su te protokolarne stvari u pitanju da je to šou.

                  A na kraju krajeva, ima čovek izbor. Može da završi karijeru.

                  Nije lako kad voziš Ferari i onda treba sipaš nešto za Alfa Romeo.

                  Comment


                  • Mislim da je odnos kraj karijere / vakcina nekih 70% / 30 %, zbog sponzora i GOAT trke je ovih 30%, inace bi bilo daleko manje.

                    Comment


                    • Mislim da će se igrati i turniri bez obavezne vakcinacije, ali bih se ja na njegovom mestu vakcinisao da izbegnem maltretman.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nek uzme kineza ako prolazi i ako je must, on dođe ko vodica destilovana

                        Comment


                        • Kinez nije svuda priznat, jeste u Australiji i USA, ali u EU nije, tj. nije u svim zemljama.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • No, bilo kako bilo, ja ovakvu hajku na jednu javnu ličnost nisam videla još od one za Osamu Bin Ladena posle atentata 11/9

                            Činjenica koja sama po sebi može stvoriti neki hint o ulogu koji je u pitanju. Ali apsolutno svaka šuša, koja za Novaka dosad čula nije, nezainteresovana za tenis a ni za sport uopšte, danas ima nešto o njemu da kaže, da ga navede kao neki izuzetno loš primer neodgovornog ponašanja, nadmenosti, antivakserskog stava i negacionizma
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Kinez nije svuda priznat, jeste u Australiji i USA, ali u EU nije, tj. nije u svim zemljama.
                              Ako bude vakcina prolaz ka sutrašnjici, nadam se da će proširiti izbor. Zamisli nevakcinisane, a moraš 4 kom do 1. juna. Rame - Rame - Butka - Butka
                              Ma nek gurne 20-30 eur sestri i nek saspe to sa strane... Ko to više prati. Ima i ovih što primaju umesto tebe, Mega Hype Marvel DC Busteri.

                              Comment


                              • Moze lako da se vakcinise ako hoce. Kada napravi to sto treba, samo kaze sljdece: "Suocen sa izborom, da prerano zavrsim karijeru i ostavim igru koju toliko volim i kojoj sam posvetio cio zivot ili vakcinacije, izabrao sam vakcinaciju. I pored toga sto u mom slucaj vakcinacija ne smao nepotrebana nego i stetna jer remeti moj nacin ishrane i holisticki pristup treningu i zdarvlju. U zivotu ponekad moras napraviti nezeljeni izbor!" Samo da Jelena pristane.

                                Comment

                                Working...
                                X