Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ce da se zali, ali nesto sumnjam da ce promeniti odluku posle svega
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Polako nije jos kraj narod je sve zadovoljniji

      Comment


      • I sad radi glupost da se zali!

        Comment


        • Ma treba uraditi falsifikat vakcinacije i resio je sve muke. Niko nece dolaziti u Srbiju da to proverava.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Ma treba uraditi falsifikat vakcinacije i resio je sve muke. Niko nece dolaziti u Srbiju da to proverava.
            Gotvo je sad,ali da je to uradio svi bi mislil da se vakciniso on zeli da bude antivakser

            Comment


            • Najdostojanstveniji potez je da više nikada ne dođe na Australian Open.

              Ali najdostojanstveniji potezi su obično i najteži i malo je osoba koje su spremne postupiti tako kad imaju puno toga da izgube.

              S druge strane, upravo težina takvih poteza podiže i njihovu vrijednost, a samim tim i vrijednost principa i karaktera one nekolicine koji ih urade.

              Ne treba se žaliti, samo se pokupiti i nikada više i ne otići tamo.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Polako nije jos kraj narod je sve zadovoljniji
                HAHAHAHHAHAHAHA. Vlada donijela odluku nije mu dala ulazak, sud odobrio. Vuk sit, ovce na broju. Eto rjesenja

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post

                  Gotvo je sad,ali da je to uradio svi bi mislil da se vakciniso on zeli da bude antivakser
                  E jebiga mora nesto dati
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post

                    HAHAHAHHAHAHAHA. Vlada donijela odluku nije mu dala ulazak, sud odobrio. Vuk sit, ovce na broju. Eto rjesenja
                    Brz si! Munjevit si! Da li igras sah?

                    Comment


                    • Dođi brate moj u Srbiju da se družiš sa najmilijima..

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        I sad radi glupost da se zali!
                        Nisu gluposti. Nece ga pustiti, ali neko mora da odgovara za ovo. I to neko na visokoj poziciji. Nedopustivo je dati mu izuzece, a onda ga poslati kuci na aerodromu. Takodje teniska organizacija Australiju zasluzuje veliku kaznu.

                        Comment


                        • Mislim da mora da se zali, jer bi inace ispalo da su oni skroz upravu i da je on hteo da smuti nesto i udje u zemlju.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post

                            Brz si! Munjevit si! Da li igras sah?

                            Hvatam se za slamke spasa ahhaha Ali mazohisticki i od toga nema nista iako bi imalo smisla itekako. Jer ovo je cisto politicka odluka, covjeku je odobreno izuzece i ko je sad cijenio da ipak nema dovoljno dokaza za isto. Smijesne price, odluka donesena pod pritiskom klasicnim koja moze biti oborena

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post

                              Nisu gluposti. Nece ga pustiti, ali neko mora da odgovara za ovo. I to neko na visokoj poziciji. Nedopustivo je dati mu izuzece, a onda ga poslati kuci na aerodromu. Takodje teniska organizacija Australiju zasluzuje veliku kaznu.
                              Samo neki relativno niski sluzbenik koji je htio da pomogne moze da odgovara!

                              Svejedno, prihvatam da je u tom smislu tuzba razumna! Dvije odlicne ideje. Jedan tvoja, jedna Dinova.

                              Comment


                              • Treba tužiti organizatore..
                                Nije još kraj.. Očekujem da ovo potraje..

                                Comment

                                Working...
                                X