Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je vec ikona antivaksera u Srbiji NI,pitam se jel su mu roditelji vakcinisani i baba i deda ako ih ima...

    Pustice ga nema sanse da ne,hoce da smire narod,ali svakako nece biti dobrodosao i psihicki bi ja bio deprimiran da znam kako me svi gledaju tamo a o ovome kroz sta prolazi da ne pricam

    Vakcinisao bi se na njegovom mestu,verovatno ce korona zavrsiti do wimblija pa mozda i zavrsi sa samo ovim losim iskustvom

    Comment


    • Koliko ja znam, Srki je vakcinisan jos pocetkom godine, cim su dosle fajzer vakcine, a verujem da je i mama.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Šta njih briga za zviždanje Novaku. Ako on to može da podnese neka igra. Ovde realno nema drugog pravednog rešenja osim da ga puste. Pod uslovom da viza može da se izmeni. Ako ne može, paljba. Ako može, puštaj. Što se tiče javnog mnjenja to je gotovo onog trenutka kad su napravili prostora za izuzetak... Tj. Celu situaciju je zajebao Novak jer je objavio izuzeće a sad pride nema dobra dokumenta. Mnogo je ispao glup. Mislim da će leteti nazad

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Koliko ja znam, Srki je vakcinisan jos pocetkom godine, cim su dosle fajzer vakcine, a verujem da je i mama.
          Onda je ok,razumem to da kao mlad i zdrav nije ljubitelj vakcinacije protiv covida,ali ako vec mora onda ga ne razumem,sam sebi pravi problem

          Ovo je kao mala kompenzacija zato sto je dobio izuzece morali su nesto da izmisle pa eto ta viza mislim glupost totalna ali ajd

          Comment


          • Kladionice pokazuju da ce ga pustiti.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Kladionice pokazuju da ce ga pustiti.
              Bili bi ludi da ga ne puste kad je vec sleteo

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Situacija je dovedena pred svrsen cin, logicno ako se do ovoga doslo da ga puste. Dobio dozvolu da se zaputi ka Australiji, bice drzan oko 9 sati i to nocu u ekstradicijskom centru i nakon svega toga da ga vrate. Ne mogu nikako u to povjerovat, da su htjeli mogli ranije sprijeciti da do ovoga dodje, on se ne bi ni zaputio ka Australiji i to bi bilo to. Kad je vec doslo do ovoga, pusti ga jebemu mater

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Šta njih briga za zviždanje Novaku. Ako on to može da podnese neka igra. Ovde realno nema drugog pravednog rešenja osim da ga puste. Pod uslovom da viza može da se izmeni. Ako ne može, paljba. Ako može, puštaj. Što se tiče javnog mnjenja to je gotovo onog trenutka kad su napravili prostora za izuzetak... Tj. Celu situaciju je zajebao Novak jer je objavio izuzeće a sad pride nema dobra dokumenta. Mnogo je ispao glup. Mislim da će leteti nazad
                    Da nije rekao da ima izuzece ispalo bi da je vakcinisan a on ocigledno je okoreli antivakser pa nece da ga ljudi tako posmatraju,zasto?Ne znam

                    Comment


                    • Ha, baš me zanima šta će se promeniti u sledećih 2 sata

                      Last edited by Nesic; 05-01-22, 20:10.

                      Comment


                      • Ljudi vec staju na Novakovu stranu po drustvenim mrezama misle da je ovo previse(i van srbije) ali na kraju krajeva ljudi ce biti zadovoljni(kolko tolko)i Novak ce igrati

                        Comment


                        • Ovaj je neki novinar

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Mislim da jeste ovo bajato i staro 8 sati ali ovo je neka civija u njihovoj vladi i ovako nesto napisala. Sad vec ne vjerujem da ima sansi za ulazak, ljudi su se zainatili i to je to

                            Comment


                            • To je bila prva vest, tek sto je sleteo ili tako nesto
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ma vidio sam ali sam preletio i mislio da je neki novinar prenio sa nekog izvora. Kad ono ministrica licno objavila...tuzna prica ce ovo da bude.

                                Comment

                                Working...
                                X