Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Koga mrzi od početka može od 7:30 da pogleda ...


    https://youtu.be/2o78wndZGLo
    U sinoćnom javljanju u studio SK Viško je prokomentarisao čestitku koju je uputio Federer. Iako je Federera nazvao džentlmenom, što uopšte ne sporim, znamo da mu nikad ranije nije čestitao, posebno ne 311. nedelju. E sad, kaže Viško da je to uradio da umanji efekte, kako kaže, skandalozne reklame Rolexa. Kaže Viško da zna da Federer nije pisao scenario za reklamu, ali da je sigurno mogao svojim autoritetom uticati na to da se reklama povuče. Ovo me šokiralo jer je Viško poznat kao "politički" korektan kad su Novakovi najveći rivali u pitanju, ali i dalo za pravo mom razmišljanju da je reklama stvarno skandalozna. Takođe, ako je Viško to ovako otvoreno rekao, siguran sam da se o reklami pričalo u novinarskim krugovima na W i to samo dokazuje da mi ovde nismo paranoiični i u svemu vidimo teorije zavere protiv Novaka. Iskreno, nikad nisam ni mislio da su ovakve smicalice teorije zavere, već kao privrednik sve to gledam kroz prizmu velikog novca koji se obrće u industriji sporta, pogotovo ovako globalno popularnog sporta. Rolex štiti svoju investiciju, samo što je ovaj put baš izabrao loš način vodeći negativnu, a ne pozitivnu marketinšku kampanju.

    Comment


    • "Iskreno, nikad nisam ni mislio da su ovakve smicalice teorije zavere, već kao privrednik sve to gledam kroz prizmu velikog novca koji se obrće u industriji sporta, pogotovo ovako globalno popularnog sporta. Rolex štiti svoju investiciju, samo što je ovaj put baš izabrao loš način vodeći negativnu, a ne pozitivnu marketinšku kampanju."

      Rolex je sebi ovom reklamom učinio "medveđu uslugu" ali ne samo sebi već i Federeru kojem je to jedan od retkih gafova u toku karijere al kao gaf pred kraj karijere koji će se pamtiti.
      Što se tiče zavere, tu je evidentno imalo materijala raspredati o njoj jer kao No 1 trebao bi imati određene povlastice kod satnice odigravanja i terena na kome se odigrava meč, njega su gledali da ometu nekim sitnim provokacijama, nekad su uspevali nekada i nisu. Publika je u glavnom bila većinski protiv Novaka i tu ima od statusa zemlje iz koje dolazi do toga da je publika uglavnom za underdog-a a proiv favoritta, i jedino kada je u pitanju velika trojka je prepoznatljiva netrpeljivost prema Novaku zato što je Srbin, Balkanac i što im ruši predstave da je to sport za bogate a ne za tamo nekog iz "trećeg sveta".
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Rolex je samo stitio koku koja nosi zlatna jaja. Nista vise. Uspjesno? Mozda!

        Federerova cestitka je vjerovatno povezana sa reklamom. Medjutim, ne mislim da je Federer poslao zato sto mu je neugodno zbog reklame. Prije je poslao da bi naglasio poruku iz reklame, u dogovoru sa Rolexom naravno. Sve je to biznis, nista licno.
        Last edited by NI; 12-07-21, 09:06.

        Comment


        • Ja mislim da fed nema veze sa tim svim, kakakb roleks, oni su ga platili oni vade štetu...
          pre mislim da ima veze sa tim što ih je obojicu prozvao u govoru na ceremoniji
          Wizard

          Comment


          • Al da mogu cestitke vise da smrde od ovih Feda i Nadala, stvarno nisam vjerovao hahahahahha Tuknu brate na kilometar.

            Ma svako nek nosi nesto. Fedu eto fan favorite i sponzori, Nadalu borbenost a Nole najbolji ikad. Fer raspodjela sta fali.

            A ona Rolexova reklama je nesto najgnusnije sto sam ikad vidio

            Comment


            • Nisam video tu reklamu. Jel sa TVa? Ako je ima online neka neko pusti link. Lepo je biti Novakov navijač sada. I u proteklih 10 godina. Definitivno je on najbolji teniser koji je do sada igrao tenis. Ali ne bi on tako igrao da nije takva ličnost. Igra je odraz njegovog mentalnog sklopa. Ne samo u pogledu u pogledu borbe sa tolikim pritiskom već u pogledu emocionalne inteligencije da takvu energiju sjajno kanališe, da takve poraze i nepravde pretvara u oblik energije koji ga može motivisati. Biti uvek skroman, da se nikad ne ponese u dobru i ne ponizi u zlu. Pomaže i ljudima oko sebe. Imao je gomilu privatnih problema, ima porodicu. Sve to je mnogo obaveza i koliko god da se podele odgovornosti treba sačuvati svoj mir.

              Zaista se najiskrenije nadam da neće otići u Japan jer ono tamo nisu Olimpijske igre. Već je poprilično umoran i zaslužio je odmor. Veliko ostvarenje je uzeti prva 3 Slema. On je sada ludo samouveren ali kada bude došao u Ameriku to će biti takav pritisak na njega za taj četvrti Slem da će to biti izuzetno teško. Svi će igrati da mu skinu glavu. Svi će biti odmorni i svi će biti u vrhunskoj formi.

              Ako ode na igre, mislim da neće moći da se osveži lepo.

              Zaslužio je da uživa u svom dosadašnjem poduhvatu i da spremi plan kako će ih sve iznenaditi.

              Imam osećaj da će kao hijene da probaju da ga osujete u Americi.

              Comment


              • efo: https://www.youtube.com/watch?v=OKO881UPjFc

                Comment


                • Ma pustite reklamu, odgovor je vrhunski

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Činjenica je da se ovde radi samo o lovi. Nije Federer ničiji miljenik, on je mašina za pravljenje para. Ukoliko bi se na bilo koji način pronašla računica da se više isplati sponzorima da im Novak bude zaštitno lice, većina bi okrenula leđa Federeru.

                    Evo sad na sva usta hvale Novaka, hvalili su ga i pre diskvalifikacije. Kad je diskvalifikovan, bilo je ''možda ipak neće biti nikad GOAT'', pa sad ipak već to jeste.

                    Svi žive od medija a mediji žive od velike vesti koje čitaju ljudi svaki dan. Ako je danas najbolji Novak a sutra neko drugi, neko drugi će biti GOAT.

                    Federer i Nadal polako blede, a obzirom da vreme jede sve, samo se brojevi računaju.

                    Svi oni to znaju, za 30 godina ostaće samo rekordi, samo jedan može biti rekorder i to će biti Đoković.

                    I nije bitno što je iz naše zemlje, pitanje je da li će se ikada više takvi sportisti rađati.

                    Comment


                    • I Sampras je mislio da niko nece da mu obori rekord, pa njih trojica 15 godina kasnije to ucinila, a ti mislis da za 30 godina niko nece da se priblizi Djokovicu

                      A sto se tice reklame, mozete samo da mu pljunete pod prozor, vas igrac je osvojio slem, a vi raspravljate o reklami, to govori sve
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • E pa sad baš pod prozor da mu pljunemo.... sačekaćeš malo

                        A što se reklame tiče, u pravu si, ne kapiram hype

                        Nisam je ni videla dok je niste ovde objavili... (A gledala sam sam i bolje)

                        Neka, Fedu Rolex i reklama, Noksiju GOAT, može, ne vidim u čemu je problem
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Pet minuta za uživanje

                          https://www.wimbledon.com/en_GB/vide...270840001.html

                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            I Sampras je mislio da niko nece da mu obori rekord, pa njih trojica 15 godina kasnije to ucinila, a ti mislis da za 30 godina niko nece da se priblizi Djokovicu

                            A sto se tice reklame, mozete samo da mu pljunete pod prozor, vas igrac je osvojio slem, a vi raspravljate o reklami, to govori sve
                            Moguće da je tako. Videćemo. Zapravo se nadam da će biti još igrača koji će ovako dobro da igraju.

                            Comment


                            • Ovaj vaš miljenik samo gura i ne zaustavlja se. Lijepo je biti Novakov navijač. Čestitke i naklon velikanu.

                              Comment


                              • О каквој реклами ви трућкате у дану када је Новак исписао нову историју тениса!?Кога занима нека реклама у овом тренутку!?

                                Comment

                                Working...
                                X