Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora znaciti da je neka ekstremno duga pauza, npr. bez Olimpijade i Toronta bolja opcija. Covjek je 2019. pauzirao 5 sedmica pa dosao rastimovan i igrom i fizikom.
    Sto se tice fizickog aspekta sumnjam da ce biti problema, jedino taj mentalni al opet njemu su do kraja godine ostala 2 maksimalno 3 turnira na kojima ce gristi. Pa nek ide jos all in mjesec i toeto

    Comment


    • Ja pohlepna 😑 a Novak nije

      Ma naravno da fizicki nece imati kao i sto nema problema, samo mentalno moze i to iz vise razloga: zelja, neverovatan rekord u najavi, ambicija, i nedajboze neuspeh. Recimo ne uzme zlato... kako ce to da se odrazi na USO. Ok ima mesec dana, ali imace i naspanovanog Rafu tamo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post

        Ma naravno da fizicki nece imati kao i sto nema problema, samo mentalno moze i to iz vise razloga: zelja, neverovatan rekord u najavi, ambicija, i nedajboze neuspeh. Recimo ne uzme zlato... kako ce to da se odrazi na USO. Ok ima mesec dana, ali imace i naspanovanog Rafu tamo.
        Можда ће га изостанак злата са олимпијаде разбеснети па му онда нико више не може стати на пут. У Јабуци, мислим.

        Comment


        • Novak ni blizu nije završio svoju priču o rekordima. Ima barem još tri, četiri godine vrhunskog tenisa i osvajanja GS.
          I da, to će biti nedostižno kad završi karijeru.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Mnogo razlicitih misljenja o Novakovom ucescu na OI.Nema nikakvih garancija da bi Novak neigranjem na OI svakako osvojio US Open.Isto tako ne mora da znaci da igranjem na OI Novak ne moze da osvoji US Open.Meni se cini da kod Novaka nije toliko prisutan fizicki zamor koliko mentalni.Uostalom, Novak najbolje zna sta treba da radi.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Novak ni blizu nije završio svoju priču o rekordima. Ima barem još tri, četiri godine vrhunskog tenisa i osvajanja GS.
              I da, to će biti nedostižno kad završi karijeru.
              Има ли он душу?
              По мом мишљењу, освајањем тог великог слема би требао објавити повлачење из активног играња које би уследило у Аустралији где је најтрофејнији. Да оде као цар а не бедно као Роџер.

              Comment


              • Originally posted by djkov View Post
                Mnogo razlicitih misljenja o Novakovom ucescu na OI.Nema nikakvih garancija da bi Novak neigranjem na OI svakako osvojio US Open.Isto tako ne mora da znaci da igranjem na OI Novak ne moze da osvoji US Open.Meni se cini da kod Novaka nije toliko prisutan fizicki zamor koliko mentalni.Uostalom, Novak najbolje zna sta treba da radi.
                Мислим да је НИ више у праву сматрајући да је после Вимблдона психички добрим делом растерећен. Сада је већ друга прича.

                Comment


                • Originally posted by BratBugarin View Post

                  Мислим да је НИ више у праву сматрајући да је после Вимблдона психички добрим делом растерећен. Сада је већ друга прича.
                  Slazem se za OI ali za US Open ce biti nabijanja pritiska, bez obzira kako prodje u Tokiju.Ipak ce to biti sansa za kalendarski slem, a osvajanjem zavrsena prica ko je GOAT.

                  Comment


                  • Ljudi vi svi kao da ste pali sa Marsa kada pricate o umoru. Ako ode na OI bice umoran za US. Hoce malo morgen. Pa jel pogledao neko od vas kalendar hebem mu sve??? Jel znate vi uopste koliko vremena ima od zavrsnice teniskog turnira na OI do pocetka US Opena??? Ako ne znate, a verujem da ne znate - pogledajte. Ne bi me iznenadilo da Djokovic odigra i Sinsi izmedju.
                    Veci, mnogo veci problem je kratka pauza izmedju W i OI. To moze da se odrazi na Djokovica i da ga stigne i fizicki i mentalni umor.

                    Vidite kako na primer ovaj Grk srlja. Ide u Hamburg na sljaku (juri ranking) pa onda trk u Japan pa se vraca na americki beton. Njemu je cilj N1 i to se vidi. Ambiciozno, nema sta i za svaku pohvalu. Medjutim glupo da gluplje ne moze biti. On zeli da kvantitetom nadoknadi ono sto ne moze kvalitetom. Ova sljaka mu nije trebala nikako. Kod Novaka takve stvari se ne mogu videti. Takvi prenatrpani rasporedi. Nisu se mogli videti ni pre 10 godina. On je teniser iz svetskog vrha sa ubedljivo najmanjim brojem nastupa na turnirima iz serije 250 i 500. Znaci, stedi energiju, cuva se za ono bitno. To je radio i kada je imao 24 godine, a radi isto i sada sa 34.
                    Ovi mladji bi trebali da se ugledaju na njega, i pokusaju nesto slicno da naprave. Ko zna mozda bi u tom slucaju i uzeli neki slem...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Nisam o tome razmisljala, ja samo na USO

                      Otvaram na tenis pdf jel da, necemo poseban za OI?
                      Uostalom ako se ikad slucajno popravi forum 😑 do OI ili za vreme, moze uvek sve da se prebaci.

                      I pisite o OI na Opstoj temi.
                      Malo je bezveze da svi postovi o OI idu u Novakovu stranicu.

                      Comment


                      • Može li direktan link ka OI, hvala.

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=zQmvCBj-5Dg

                          Kakav ludak, trenira po pljusku.

                          Comment


                          • Last edited by talicni; 18-07-21, 07:53.

                            Comment


                            • Originally posted by talicni View Post
                              Ne volim da vidim te rogove (verujem ni on sam), nekako asocira na nešto demonsko a on nije i nikada neće biti takvog stava i viđenja sveta. Lepše i prirodnije je bez toga, ima dovoljno epiteta ovaj naš jezik koji ga mogu opisati. Najveći, najbolji, neonovljivi.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • pa nije nas lik napravio niti je pjesma na nasem nego na engleskom.

                                Comment

                                Working...
                                X