Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije se Lekip izvinio, vec je kasnije ispravio tekst, a izvinio se novinar (???) na TW. Oni su inace sranje tesko i nije im ovo pri put, no na strsnu oni, sta je sa ostalima? Toliko uzelo maha ovo ludilo da ne mogu da ga ne pitam, ok muka ti je da angazujes advokate da se mlate i da lete tuzbe za ove svinjarije, pa da vidimo kako bi sledeci put dobro promislili pre namernog lupetanja i konstrukcija laznih, ali covece boziji... GDE TI JE PR TIM?
    Nikad ga nije imao, uvek sve radio na svoju ruku, mislim da ovom ludilu mora da se stane na kraj, jer nije slucajno nikako. I bice sve gore, naznake postoje odavno.

    Oni svi, mediji, tzv.novinari, vec o obicnim mrziteljima -navijacima da ne pricam (mada su oni najmanje bitni), jedva cekali nesto malicozno iza coska. Pa i neki teniseri. Sad se Rafa nasao prozvanim sa drzi Novaku slovo kako niegovo ponasanje nije prikladno, gledaju ga deca, a kaze nije ni gledao mec sa Bustom. Rafa kaze?? Novak to recimo nikad ne bi rekao, ali nikad. Naravno i Rafina brizna izjava o Simon Bajls, a covek nije ni ucestvovao na OI i to sve nekoliko dana od njenog odustajanja.
    Samo tuzbe, samo PR Novace, Novace.

    Comment


    • Hvala bogu, ima i normalnih
      https://sportske.net/vest/tenis/mnog...okovicu-444837
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Da, Rafa se brže bolje odazvao da mu skrene pažnju na ponašanje, jer se kao deca ugledaju na njega, broja jedan...

        E kakav si Rafaele, da se ne izražavam

        A pazi, on je, kao, neki primer deci, ne brinite se ništa, reklamira alkoholna pića i kladionice... A primer da se posle čačkanja dupeta tako, javno, pa posle pipanje lica i kose, onako sav znojav, to nikako ne radi..... fuj Ne do bog za primer nekom detetu!

        Nikad ga nisam volela, poštovala jesam, a sad mi se zgadio, ko čivava koja se usudjuje da laje na većeg psa samo dok njih dvadest laje u isto vreme... Kako ga ustvari još uvek hebe (sraman) poraz na RG....

        Neka, neka. Nek laju, pod prozor mogu da mu pljunu
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Samo neka ga zdravlje posluži. Ne bojim se ja za Novaka. Samo zdravlja a za ostalo će se Novak pobrinuti.

          Comment


          • Samo neka ga zdravlje posluži. Ne bojim se ja za Novaka. Samo zdravlja a za ostalo će se Novak pobrinuti.

            Comment


            • Ljudi dovoljno je jednom da kliknete na Post replay, pojavice se komentar sa zadrskom ili idite odmah na refresh strane i bice kom tu. Previse je duplih i troduplih komentara.

              A ne valja nikako, eno nekog mamlaza preti mu snrcu. Lik je nebitan, ali dovoljan je JEDAN ludak. Ufff!


              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koliko god on izvlacio iz svega ovoga neki inat i energiju. Ovo je bas razocaravajuce i ja mu se divim kako moze izgurati. Jer realno sve rade da ukanale covjeka i 99,99 posto ljudi bi ukanlila ovolika pljuvacina. Ali opet kazem ovo definitivno nema smisla.

                Ispuhat ce se oni kroz par dana do sljedece prilike, ali ovo nije zabiljezeno definitivno. Mrze ga kao nekog ratnog zlocinca, kriminalca. Za dublje psihoanalize. Mucno za citati i ne bi bilo lose da on sa svojim PR teamom napravi par poteza kao odgovor na ovo a ne da ceka da se smradovi ispusu

                Ima tu nekih stvari koje mogu iritirati ljude i smetati im. Ti izlivi emocija, bacanje reketa, slanje srca. Postujem ako to nekoga nervira i smeta mu ali da budi ovoliku kolicinu mrznje kod ljudi je apsolutno nerealno jer sve i da jeste on los covjek koliko moze biti los da zasluzi sve ovo. Niko nije toliko los hahahah


                Mada vidim i da je u Srbiji vise nego ikad ljudi pise da je on sam kriv za sve
                Last edited by DinoFC; 03-08-21, 18:04.

                Comment


                • Ti ljudi po Srbiji su likovi koji ili ne prate sport ili mu zavide na uspehu iz milion jednog razloga.

                  Comment


                  • Nikada nisam video ovoliku hajku na nekoga i ovo neko sigurno finansira.Posle ovoga imamo dva moguca scenarija, ili ce Novak svima .ebati mater(pod uslovom da je zdrav) ili ce ga ovo dokrajciti.Vise verujem u prvi scenario i nadam mu se vec u New Yorku, ali plasim se da mozda nece ni ici tamo zbog ovoga

                    Comment


                    • Gde nece ici, u NY?
                      Nema trika, ako je zdrav.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Wish&Go: Ne okreći se sine



                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Gde nece ici, u NY?
                          Nema trika, ako je zdrav.
                          Nadam se da je zdrav, mislim da ce se izolovati sa drustevnih mreza nikada duze do sada i to je dobra stvar.U NY ce ga doceati nikada gore, a mozda i nece, otkud znam.Ovoliko su samo Trampa tovarili, stvarno je postalo odvratno.Jezivo je sta jedan glupi Amer sa nekim twitom uradi.Na to se nadoveze jos 20 hiljada idiota i SJW ratnika...Jaaako bih voleo da im se najebe svima keve sa tuzbom, da poslednji dinar izvuce svima...

                          Comment


                          • Zna li se gde je Novak trenutno?
                            Last edited by Weltschmerz; 04-08-21, 11:47.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Wish&Go: Ne okreći se sine
                              Super su! Sve su rekli sto treba! I tonom i sadrzajom. Pogotovo Govedarica!

                              On je dosao sa idejom da je Novak bacio reket na tribine u znak protesta sto nema publike. Moguce da je u pravu!

                              -------


                              Trejsi Ostin i Kris Evert!
                              Dvije legende tenisa, uz to uticajne komentatorke, su na pravi nacin podrzale Novaka.

                              MekNami je u pravu. Nikad se ne kometarise ponasanje drugoog tenisera. Nekad su Australci bili dzentlmeni. Sada imaju Kirjosa.

                              -------

                              Novakov dodatni problem je da su neupuceni komentatori, ljudi koji ne zanju nista o Novaku, iskoristili sansu da se "USPJESNO" ukljuce u kampanju za prava crnaca. Kao Novak bijelac kritikuje dvije crne sportiskinje. Tokom godina, Novak je pokazao izuzetan odnos prema svi sportistima druguh rasa. Puno uvazavanje i postovanje.

                              Bilo bi fino ako bi Osaka rekla nesto u njegovu korist.
                              Last edited by NI; 04-08-21, 16:42.

                              Comment


                              • [QUOTE=miloolja;n2870399
                                Samo tuzbe, samo PR Novace, Novace.


                                [/QUOTE]

                                Valjda ti je jasno do sada kako Novak svoj PR koristi. Uzme reket u ruke i delje na terenu. Pa on će ovo da pretvori u strašnu motivaciju. Setite se samo svega od poslednjeg USO. Prvo su ga linčovali za PTPA. Pa je diskvalifikovan. Sad dolazi kao ''luzer'' sa Olimpijskih igara i pljuju ga.

                                Čovek ih pusti da pričaju, kao što i sam kaže na reklami, uzme reket i bije. Izađe na Rolan Garos i kaže ja ovo osvajam, pobediću Rafu, verujem da to mogu, verujem da sam najbolji, ne bih tako pričao o osvajanju Slemova da mislim drugačije.

                                Razmišljao sam, da nije otišao na Igre, do Sinsinatija sigurno ne bi igrao a to je isto ogromna pauza. Preko mesec dana. Izgubio je za bronzu 31.07.2021 a prvi meč u singlu Sinsinatija bi mu verovatno bio 17.08.2021.

                                Ne znam šta da mislim. Sigurno idalje ima mnogo samopouzdanja. Beton je teren gde je on favorit uvek. Ali ovo je US Open. Mesto gde ima najviše iznenađenja. Najveća pobeda u sezoni mu je protiv Rafe na Rolan Garosu.

                                On je u najboljoj formi tokom karijere pravio pauze tipa 2 do 3 nedelje posle Nitto finala i kreće spremanje za Australiju.

                                Jel zna neko gde se sada nalazi?

                                Comment

                                Working...
                                X