Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi. Takav tenis se ne igra vise. Odavno je dominantan onaj sa osnovne linije. Ima tu igraca koji igraju voleje i napadacki, oni iz starije skole, ovi mladji se pa trude da budu univerzalci, ali protivnik mora da bude na mnogo visokom nivou da bi to Novaku pravilo problem, uostalom njegova igra na mrezi i voleji su vidno napredovali poslednjih godina. Nema njega ko u kontinuitetu da muci na takav nacin, niti je to realno uopste, plus na sve uvek ima odgovor. To sto se ubode tu i tamo poneki smec to je smesno, ti udarci su najredji danas u jednom mecu.

    Uistalom dva puta protiv Rafe na RG ga je smec ukanalio i opet izasao kao ubedljiv pobednik.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Šta pričaš na RG je ubijao dropovims i svojim i kontradropovims
      Wizard

      Comment


      • Na današnji dan pre 10 godina

        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Druga nedelja Wimbledona. Vreme je za podizanje forme.

          Comment


          • Ludaci

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • 19. uzastopna pobeda na W🍓
              315. pobeda na GS
              41. GS PF
              10. W🍓 PF
              100. pobeda na travi

              ❤❤❤ Malo li je ❤

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne igra Novak ni blizu nivoa iz Australije i Rolan Garosa. Vidi se i kroz igru i kroz izjave da ima dosta mentalnog i emotivnog umora. Šteta jer zbog toga ne gledamo vrhunski tenis. Realno mečevi mu nisu kvalitetni za gledanje ali su u službi rezultata.

                Ne bih voleo da ide na Olimpijske igre ali će verovatno ići.

                Comment


                • Kad možemo očekivati polufinala sutra, koja satnica ?

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Ne igra Novak ni blizu nivoa iz Australije i Rolan Garosa. Vidi se i kroz igru i kroz izjave da ima dosta mentalnog i emotivnog umora. Šteta jer zbog toga ne gledamo vrhunski tenis. Realno mečevi mu nisu kvalitetni za gledanje ali su u službi rezultata.

                    Ne bih voleo da ide na Olimpijske igre ali će verovatno ići.
                    Ma ide na OI 100%, garantujem da su mu bitnije od Vimbldona.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Kad možemo očekivati polufinala sutra, koja satnica ?
                      Nisu još izbacili raspored, ali msm da će prvo polufinale biti oko 15h po lokalnom vremenu tj. 16h po našem...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Imam 53 god i verovatno pratim tenis duže nego što neki od vas imaju godina, ali prvi put neću gledati jedan Novakov meč, a ako daj Bože pobedi, neću gledati ni finale. Prosto ne mogu. Ubeđen sam da su sutrašnji i eventualno meč u nedelju najbitniji mečevi njegove karijere. Nikad pre nije bio pred tako važnim rekordima. Ako pobedi ta dva meča, postaje usamljen na listi najboljih svih vremena, prestaje postojati i taj poslednji argument nekih u toj diskusiji, a to je broj osvojenih GSova, sve drugo je na njegovoj strani. Plus, ostaje u trci za sva četri GSa u kalendarskoj godini, a time i za besmrtnost. Kažem, oborio je brdo rekorda, ali nikad nije bio pred ovakvim. Neka mu je Bog u pomoći i neka, ako osvoji W, odmah otkaže OI. Em će ga omesti u nameri da osvoji USO, em OI nikome u svetu tenisa nisu bitne, osim valjda njemu. Treba tim da sedne i objasni mu to. A i da se ne lažemo, šta on to pa duguje Srbiji.
                        Što se mene tiče, ubedio sam se, a ubedila me i supruga da sam maler Novaku kad gledam, pa dižem ruke. Jedino što još ne znam gde i šta po ovih 40 stepeni napolju. Ne mogu ni kao Srđan da šetam kera, crknuće jadna životinja napolju po ovome za tri sata koliko traje meč.
                        Neka nam je svima sa srećom sutra. Da ne malerišem sa prognozama.
                        Last edited by Bimbo; 08-07-21, 16:58.

                        Comment


                        • Opušteno ljudi, šta Vam je?!
                          Danas sam uplatio 300 dinara na Šapovalova, kvota 7. Pri put u životu da se kladim, a da nije za nekog drugog. Kako sam ja neviđeni baksuz, koji u životu nije dobio ni lizalicu na nagradnim igrama i sl., budite uvereni da Novak dobija Denisa. Za finale ću da vidim, ali verujem da Novak neće da ga izgubi...zato što je finale...protiv čoveka kome će to biti prvo GS finale...

                          Comment


                          • Opušteno ljudi, šta Vam je?!
                            Danas sam uplatio 300 dinara na Šapovalova, kvota 7. Pri put u životu da se kladim, a da nije za nekog drugog. Kako sam ja neviđeni baksuz, koji u životu nije dobio ni lizalicu na nagradnim igrama i sl., budite uvereni da Novak dobija Denisa. Za finale ću da vidim, ali verujem da Novak neće da ga izgubi...zato što je finale...protiv čoveka kome će to biti prvo GS finale...

                            Comment


                            • Raspored za sutra.
                              Po našem, prvo SF počinje u 14:30. Prvi meč igraju Beretini i Hurkač, a nakon njih će Novak i Denis na teren...Znači 16:30/17:00h...
                              cacanin
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Čekanje da se završi meč, nervoza... Mora dati sve od sebe. Deluje mi da je mislima šta i kako već oko OI...

                                Comment

                                Working...
                                X