Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kozice naša, živce mi pokida, dušu pojede, ali volim te najviše! ❤



    Kakav tenis, koliko je bio bolji na momente, iako je ocajno poceo, mada se u prva dva gema videlo da je sve tu, a onda ona dva smesa u dva gema i ode na 5:0, i onda krece prava borba i sve to BEZ SERVISA.
    Ovo je bila strasna metalna borba, videlo se i po zicerima koje je brljao. Ali kakav borac, kakav tenis i mec, Cicipas i Zverev onako nece igrati nikad kao ova dva majstora.

    😍

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kapa dole i za Rafu. Borio se. Gledaću obavezno večeras reprizu... Nadam se da ima snage za finale.

      Comment


      • Prvo i najvažnije, najiskrenije čestitke svima! Iako se osećam izuzetno loše, moram biti veliki u porazu u čestitati boljem, kapa dole.

        Ovde je definitivno završena dilema za BOATA, odnosno najboljeg svih vremena. Tući Rogera na WBu i Rafu na RGu i to prsa u prsa, slomiti ga fizički, trka za Najboljeg je završena, osvojio je Novak i to sasvim zasluženo.

        Ostaje još samo trka za najvećeg, za to su mu potrebni GSovi i pobeda nad Cicijem je imperativ, verujem da će biti pod ogromnim pritiskom i da će odigrati dosta lošije nego danas, ali ovaj meč mora izvući na suvi kvalitet i napraviti ozbiljan korak napred za najvećeg ikada.

        Sve čestitke još jednom, svaka čast, kapa dole.

        Ne mogu vam poželeti sreću u finalu, jer logično navijam za Cicija Medjutim, verujem u Novakovu pobedu, razlika u nivou igre koji su pokazali u polufinalima je nebo i zemlja.

        ​​​​
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Finale se igra u tri? Ako je tako kako će se Nole privići na dnevni termin posle dva večernja.

          Comment


          • Kako igraju obojica.... To je za knjige. Rafa veliki šampion. Nikad se ne predaje. Znao sam da fizički nema snage. Ali borio se. Veliki sportista.

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Finale se igra u tri? Ako je tako kako će se Nole privići na dnevni termin posle dva večernja.
              Treniraće sutra u to vreme?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Prvo i najvažnije, najiskrenije čestitke svima! Iako se osećam izuzetno loše, moram biti veliki u porazu u čestitati boljem, kapa dole.

                Ovde je definitivno završena dilema za BOATA, odnosno najboljeg svih vremena. Tući Rogera na WBu i Rafu na RGu i to prsa u prsa, slomiti ga fizički, trka za Najboljeg je završena, osvojio je Novak i to sasvim zasluženo.

                Ostaje još samo trka za najvećeg, za to su mu potrebni GSovi i pobeda nad Cicijem je imperativ, verujem da će biti pod ogromnim pritiskom i da će odigrati dosta lošije nego danas, ali ovaj meč mora izvući na suvi kvalitet i napraviti ozbiljan korak napred za najvećeg ikada.

                Sve čestitke još jednom, svaka čast, kapa dole.

                Ne mogu vam poželeti sreću u finalu, jer logično navijam za Cicija Medjutim, verujem u Novakovu pobedu, razlika u nivou igre koji su pokazali u polufinalima je nebo i zemlja.

                ​​​​


                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Hvala MareLFC

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jeste mi dobro, kako zivci?

                    Comment


                    • Bravoooo legendooooo....
                      Šta da se kaže posle ovakvog izdanja Novaka.Nema dalje.
                      Najbolje opisuje njegovo stanje izjava ruskog komentatora..."Novaka bi trebalo posle meča poslati na medicinsku ekspertizu da utvrde da nije možda u pitanju robot".

                      Comment


                      • Dobro jutro svima.
                        Preteško za gledanje bar meni, kakav atomski tenis.
                        Kakav šampion, do poslednjih granica, do poslednjeg atoma.
                        Treba se sad emotivno napuniti i resetovati na najbitniji meč u karijeri.

                        Idemooo Nole, idemooo šampione 👏💪🇷🇸

                        Olja, Maki vama poseban pozdrav uz ⏬



                        Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

                        Attached Files

                        Comment


                        • Pogledao sam snimak onoga sto nisam gledao. Ma idemooooooo breeeee!!! Dobio je Rafu na RG 2x, Rogera na W 3x, tukao ih je na US Openu, tukao ih je u Australiji. Svuda. Bravo majstore. Neverovatno tezak mec. Zeludac me boleo.

                          Gazi breee. Nadam se da ima snage za finale. Drhtao sam u 3.setu, znao sam da su drugi i treci set najbitniji za pobedu. Pobedio je jer je fizicki jaci od Rafe. Rafa je realno pruzio vrhunsku partiju. Ne mogu da ulazim u analize, mrtav sam. Sve ih zgazi Novace. Direktno na RG je resio ko je najbolji. Prsa u prsa, nije bezao.

                          Nek se odmori najbolje sto moze i napadamo Stefanosa u nedelju.

                          Tako je breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Centurion View Post
                            Jeste mi dobro, kako zivci?


                            Nijedan mec u zivotu nije bio ljepsi od ovoga!

                            Comment


                            • Kako bi moja mama danas bila srećna....

                              Ona te ne bi pljuvala u prvom setu, dragi Nole, uvek je apsolutno verovala u preokret, bila je novakovac do srži

                              Eto ima nas svuda, tvojih vernih navijača.

                              Divno jutro, uživajmo u njemu, mi smo srećni ljudi
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Predlazem anketu, koji je mec Novak-Nadal najbolji.

                                Evo sto kaze ESPN:

                                Code:
                                [FONT=Calibri]10. 2014 French Open finals Winner: Nadal 3-6, 7-5, 6-2, 6-4[/FONT]
                                [FONT=Calibri]9. 2011 Miami finals Winner: Djokovic 4-6, 6-3, 7-6[/FONT]
                                [FONT=Calibri]8. 2011 Wimbledon finals Winner: Djokovic 6-4, 6-1, 1-6, 6-3[/FONT]
                                [FONT=Calibri]7. 2010 US Open finals Winner: Nadal 6-4, 5-7, 6-4, 6-2[/FONT]
                                [FONT=Calibri]6. 2012 French Open finals Winner: Nadal 6-4, 6-3, 2-6, 7-5[/FONT]
                                [FONT=Calibri]5. 2021 French Open semifinals Winner: Djokovic 3-6, 6-3, 7-6, 6-2[/FONT]
                                [FONT=Calibri]4. 2009 Madrid semifinals Winner: Nadal 3-6, 7-6, 7-6[/FONT]
                                [FONT=Calibri]three classics:[/FONT]
                                [FONT=Calibri]3. 2018 Wimbledon semifinals Winner: Djokovic 6-4, 3-6, 7-6, 3-6, 10-8[/FONT]
                                [FONT=Calibri]2. 2013 French Open semifinals Winner: Nadal 6-4, 3-6, 6-1, 6-7, 9-7[/FONT]
                                [FONT=Calibri]1. 2012 Australian Open finals Winner: Djokovic 5-7, 6-4, 6-2, 6-7, 7[/FONT][LIST=1][*][/LIST]

                                Comment

                                Working...
                                X