Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djkov View Post
    Mislim da je Novak ipak nasao recept.

    Ali ako treba izdvojiti jedan udarac kao oruzje koje je nanijelo najvise stete Nadalu sinoc, to je bez sumnje ccfh u Rafin bh. Reklo bi se da je Rafa stradao od sopstvene taktike kojom maltretira tour 15+ godina. Kraci fh sa teskim spinom, koji tjera lopticu na visok odskok i bijeg u tribinu.. Rafa tako spinovanu lopticu prosto nije mogao britko da usmjeri po paraleli, vec ili predvidljiv pokusaj napada po cc ili pak vrlo pazljivo po paraleli, sto bi Novak stigao da zakrpi i odmah usmjeri novi napad skroz u Nadalovu fh stranu.. ali daleeeko od njega... i Rafa na konopcima. Ludnica. Mislim da je taj udarac bio najzasluzniji i za fizicko slamanje Nadala.

    Dugo sam se pitao kako Novakov tim ne smisli nesto protiv Nadalove igre, kako se ne bi ponovilo proslogodisnje finale.Pritom nisam mislio na gomilu drop shotova.A onda sam procitao ovo sto je napisao #Joker, odlicno zapazanje, verovatno je to bilo resenje koje je Novakov tim pronasao.
    No je znacajna novina u Novakovoj taktici koja je iznenadila Nadala, tako da je u standardnim razmjenama Novak imao prednost. Otud potreba Nadala d aradi nesto ekstra. Ta novina sama za sebe ne bi donijela rezultat. Bez Novak sposobnosti da odrzava ravnotezu u CC razmjenama svojim BH Novak bi izgubio.

    Comment


    • Da Novak nema udarce koje ima izgubio bi. Briljantno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Долази Вимбледон, по први пут да се може рећи да је Новак апсолутно 1. фаворит за титулу.Не видим тренутно ко би могао да га победи у 5.сетова на трави.Једино што може поћи по "злу" је нека повреда или глупост као са УС ОПЕН-а да не узме 20ГС.Волео бих да нам Рогер буде у Новаковој половини и да дође до тог дуела у 1/4Ф.У 1/2Ф Стефанос,а у финалу Беретинија.Срећно Ноле!Идемоооо!

        Comment


        • Booo kakve povrede, ajde o tome se ne prica
          :izmislja rituale protiv uroka:

          Kako je ono obecao na SO2 kada je uzeo trofej:
          "Idemo po titulu NA ROLAND GAROSU!!" 😊 ❤

          Novak Djokovic's Greatest Grand Slam Victory



          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Comment


            • 😄

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Super žreb za Novaka. Anderson nije u ovom trenutku ozbiljna prepreka, a onda lagano hvatanje ritma do polufinala i Stefanosa. Ne možeš očekivati da u 1/2 GSa igraš baš sa laganim protivnikom. U 1/4 ni jedan od mogućih nije opasan na travi, možda malo opasniji Siner, ali ne bi trebalo biti problema, ipak je on mlad i još uvek neprilagođen podloz na kojoj se tako malo igra.
                    Iskreno mislim da je druga strana žreba mnogo teža. Medo, Zverev, Beretini, Izner, Amber, Fric, Nori, Hurkač, Marin, Griša.... Sve mina do mine.

                    Comment


                    • Lagan žreb za Novaka, nadam se da je spreman. Ne bih se brinuo za protivnike kakav god da je bio žreb. Nadam se da je mentalno, emotivno i fizički spreman stvarno. Verujem nije na 100% ali može da dođe do 100% kada bude trebalo.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • https://youtu.be/DFfLUSmDhMg

                          Comment


                          • Joj ja se i bojim tih laganih zrebova, prevelikih kvota etc
                            Da ne prodje ko Rafa na RG
                            premalih kvota Sam mislio
                            Wizard

                            Comment


                            • Joj ja se i bojim tih laganih zrebova, prevelikih kvota etc
                              Da ne prodje ko Rafa na RG
                              premalih kvota Sam mislio
                              Wizard

                              Comment


                              • Zreb je izbalansiran i ne bih rekao da je niti dobar niti los. Ako uzmemo u obzir da su trenutno 2 najveca Novakova konkurenta Cicipas i Medvedev, svakako da nije dobro sto ide na obojicu do titule, a mnogo bi bilo bolje da njih dvojica idu jedan na drugog u polufinalu a da Noletu padne Zverev. Takodje, moglo je bolje i u cetvrtfinalu jer Rubljev ume da bude zajeban na travi. Ne znam odakle nekom da je on los na toj podlozi. Znaci od toga tesko da je moglo da bude teze. Ono sto je dobro jeste sto do 1/4 finala nema neke teze protivnike i izrazene servere koji su ostali u drugoj polovini kostura, ali opet tu je i Kevin Anderson u drugom kolu, sto moze biti koska.

                                ​​​
                                Last edited by mmajstor; 26-06-21, 00:46.

                                Comment

                                Working...
                                X