Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Pa sta ga znas za lakat 2015 godine, haha On covek sa tim laktom uzeo jos brdo turnira. I nije se povukao na kraju na pauzu samo zbog lakta nego zbog sve ukupnih problema.

    Ako ima ozbiljan problem nece igrati, ako moze da se igra, igrace. Nema tu matematike neke.
    E pa onda se vrati na moje i Čačaninove postove iz tog perioda.

    Da, uzeo jeneke turnire ali na injekcijama...što je samo pogoršavalo povredu...Priseti se te 2016... i njegovih skorašnjih izjava o tom periodu...

    Isto kao Monika kada je imala povredu skočnog zgloba svojevremeno...Igrala pod injekcijama, na kraju morala na operaciju, pa onda nedeljama van terena itd. itd...

    Ti gledaš trenutak, ja gledam širu sliku i budućnost...

    Da si u istoj poziciji šta bi uradio?

    Igrao, pogoršao stanje umesto da batališ jedan turnir i središ se za 6 nedelja van terena i kreneš zdrav u pohod ka novim titulama ili uzmeš povređen ovaj jedan GS a onda zbog pucanja mišića budeš 6 meseci van terena i propustiš 2 GS? I gomilu turnia u međuvremenu...

    Originally posted by Beocca View Post
    maro,on je sledeće godine uzeo RG
    Znam, ali na injekcijama i otišao na W polupan...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ne vjerujem da je Novaku pukao misic. Tesko da bi zavrsio mec da je to slucaj. Prica da je folirao su cista glupost. Evidentno je na imaproblema sa kretanjem u desnu stranu. Pogotovo ako treba da se protegne. Cak i u petom setu, kad je odigrao nekoliko odlicnih FH-da, sve je to bilo ha lopticama koje je bilo lako stici.

      Bicu jako iznenadjen ako nastavi turnir. Sve osim titule je za njega nebitno. Za titulu treba da pobijedi 4 teska meca. Rizik da ce pogorasati povredu u bilo kojem od njih je veliki, cak ako i promijeni stil igre i bude igrao ultra agresivno kao protiv Ndala na USO 2011. u 5. setu. Protivnici ce shvatiti da mu je FH strana ranjiva i lako ce dolaziti do poena.

      Steta!

      Prebolice on ovo i doci spreman bilo za Maimi, bilo za Monte Carlo, zavisno koliko mu treba vremena da se oporavi.

      --------

      Marija,

      100% si u pravu.
      Last edited by NI; 12-02-21, 15:08.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        E .



        Znam, ali na injekcijama i otišao na W polupan...

        ali da nije igrao ne bi bilo karijernog..

        mism,svi mi možemo ovde oko markovih konaka,al najbolje je poći od toga šta igrač kaže i radi-em najbolje zna...

        trebalo je tog frica nabiti,uskurčili se ameri
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Beocca View Post
          ali da nije igrao ne bi bilo karijernog..

          mism,svi mi možemo ovde oko markovih konaka,al najbolje je poći od toga šta igrač kaže i radi-em najbolje zna...

          trebalo je tog frica nabiti,uskurčili se ameri
          A pošto je igrao upropastio je ostatak te sezone, OI i naravno 2017. i 2018...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • pa to sad ne možemo znati-šta bi bilo...

            a trofej je ipak tu
            Wizard

            Comment


            • Ja nisam ni gledao mec posle 2:0 u setovima mislio sam da je to to. Kaze da nece trenirati pred mec sa Raonicem, to nije dobar znak. Steta. Jos jedna sansa je propusetna. Prvo US Open pa sada AUS.
              https://sport.blic.rs/tenis/novak-dj...razvuk/rb655ht

              Comment


              • Komentatori Eurosporta su danas bili apsolutno sramni pogotov Sajmon Rid. Svako je mogao da vidi da je Novak povrijedjen i da se ZATO servira drugi servis kao prvi. Sama promjena taktike je sve govorila o stanju u kojem je Novak.

                To sto je Novak nastavio da igra je glupost, a to sto je pobijedi je herojski podvig. Da su Nadal i Federer bili u Novakovoj situaciji, pricali bi samo o njihovom sampionskom mentalitetu.

                S druge strane, Fric je razocaran. To je razumljivo. Mislio je da ce zabiljeziti pobjedu. Mnogo je bolji od Novaka kad Nole igra sa 40% snage. Jeste se Novak preporodio u 5. setu ali to je bilo tek 70% od uobicajenog Novaka. Nije valjda mislio da Novak ostaje na terenu da bi on imao zadovoljstvo "pune" pobjede.
                Last edited by NI; 12-02-21, 23:30.

                Comment


                • Sajmon Rid je odavno sraman kada prenosi Novaka i to ne krije, pogotovu na svojim drustvenim mrezama


                  Jedno je najvaznije da bude ok i zdrav, sve ostalo, sta da se radi. Kad bude bice.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    A pošto je igrao upropastio je ostatak te sezone, OI i naravno 2017. i 2018...
                    I ja se slažem sa tim da nije gurao, ne bi bilo 4 Slema za redom i konačno taj RG. Olimpijske igre nemaju veze sa tim, bila je druga povreda. A i nije zbog toga ispao. Izgubio je regularno.


                    Smešne su mi te priče, kad uzme trofej onda sve top, najzdraviji itd. A kad povremeno igra pod nekom povredom i ispadne onda kao "nije trebao".

                    Nisu 2017 i 2018 ispaštale samo zbog lakta.
                    Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-02-21, 16:12.

                    Comment


                    • poručio bih sajmonu nek jede govna

                      a lepo mi inije dobro kad vidim rafin žreb
                      Wizard

                      Comment


                      • Moram da kažem da su Španci (naročito Alex Corretja) bili izuzetno korektni i puni razumevanja, tokom prenosa i emisije posle meča, niko nije dovodio u pitanje povredu, jedino im nije bilo jasno o čemu se tačno radi, toliko o tome.

                        A što se našeg čoveka tiče... ufff

                        Da sačekamo diagnozu
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Meni je ovo do jaja danas. Kao da je uzeo Slem. Zbog ovoga ga pratim a ne zbog broja titula. Način na koji se odnosi prema tome što radi.

                          Do titule može ako povreda nije ozbiljna i ako postoji šansa da se stvari poboljšaju kako vreme odmiče.

                          Ako je probao protiv Vavrinke, probaće i sada. Uvek postoji nada da stvari mogu da se okrenu. Zato treba igrati do kraja.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jedno je najvaznije da bude ok i zdrav, sve ostalo, sta da se radi. Kad bude bice.
                            Potpisujem.
                            Danas je treba da preda zbog rizika da moze pogorsati povredu. nadam se da nece ponoviti isto u nastavku turnira,

                            Neka se koncetrise na oporavak i onda ga vidimo ne sljaci za dva mjeseca.
                            Last edited by NI; 12-02-21, 16:22.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Potpisujem.
                              Danas je treba da preda zbog rizika da moze pogorsati povredu. nadam se da nece ponoviti isto u nastavku turnira,

                              Neka se koncetrise na oporavak i onda ga vidimo ne sljaci za dva mjeseca.
                              Teske je reci sta Novak treba da uradi. Sve zavisi koliko je teska povreda. Ako ne rizikuje previse treba da igra. Posle ovog turnira manje vise nije bitno sta ce da uradi do Wimbledona, posto nema previse sansi na RGu.

                              Inace u jednom trenutku danas je kvota na Novaka bila 5. Kladionice su poprilicno pogresile i brzo spustile tu kvotu na blizu 2. Cak i sada daju Novaku oko 20% da osvoji turnir. To nije malo. U svakom slucaju ni kladionice nisu sigurne koliko je ozbiljna povreda.

                              Zdravlje je najbitnije naravno, ali samo on zna kako se oseca i koliko je teska povreda.

                              Comment


                              • Uz onu glupost koju je napravio na US Openu ovo je drugi GS u nizu kojeg kao favorit gubi.
                                Očigledno da ne može izdržati pritisak da stigne do tih 20GS.
                                Bez obzira što je sada vjerovatno završio sa GS titulama on će ostati najbolji srpski sportista u istoriji, a to nije mala stvar.
                                Bravo Nole!

                                Comment

                                Working...
                                X