Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko procitaj Novak sutra zadnji igra na CC posle Halep

    Comment


    • Jaka fotografija

      Comment


      • Veliki si šampione, veliki si NOLE!!!

        Kakva psiha i kakvo pražnjenje na kraju.

        Nadam se da će magnet pokazati samo istegnuće.

        Idemooo NOLE 💪👏🇷🇸

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Veliki si šampione, veliki si NOLE!!!

          Kakva psiha i kakvo pražnjenje na kraju.

          Nadam se da će magnet pokazati samo istegnuće.

          Idemooo NOLE 💪👏🇷🇸

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
          Daće Bog. Ako nastavi turnir, ovo je veliki psihološki napredak.

          Comment


          • Mozda je i bolje sto mu je u sledecem kolu serv-botina od Raone, a ne neki trkac.. ne znam...

            Bas nas nervira covjek.

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Veliki si šampione, veliki si NOLE!!!

              Kakva psiha i kakvo pražnjenje na kraju.

              Nadam se da će magnet pokazati samo istegnuće.

              Idemooo NOLE ������������������������

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
              Ne bih da paničim, ali meni ovo jako liči na onaj problem sa međurebarnim mišićima koji je imao na USO 2011... ali tada je bio mlađi i povreda je došla u kasnijoj fazi turnira...
              Po meni šta god da je u pitanju treba da se povuče sa turnira i fino to zaleči pa onda u nove pobede...
              Džaba i AO i da ga osvoji ako posle toga bude van terena duži vremenski period...
              Zabrinulo me je ono što je on sam rekao, da je već imao ovakvu povredu i da je ubeđen da je mišić naprsnuo...
              Odigrao je i dobio ovo ali bilo bi užasno da ovo bude Pirova pobeda...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Mene nimalo ne nervira. Zapravo sam vrlo ponosan da je jedan takav čovek iz naše zemlje.

                Prevalio je pola sveta da bi se takmičio. Izdržao karantin 14 dana. Igrao za svoju zemlju na ATP Kupu. Povredio se, nije predao, borio se do kraja i pobedio.

                Čovek je velemajstor. Taman se povukao sa turnira, on ostaje doktor.

                I u pravu je. Mi ne možemo da razumemo to kroz šta on prolazi.

                Comment


                • Comment


                  • Da li ce Novak imati pres konferenciju danas ili ne ? Misim da nije pogresio sto nije predao, ali sada treba dobro da vidi koliko je opasna povreda i da li da igra za 2 dana ili ne.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Mene nimalo ne nervira. Zapravo sam vrlo ponosan da je jedan takav čovek iz naše zemlje.

                      Prevalio je pola sveta da bi se takmičio. Izdržao karantin 14 dana. Igrao za svoju zemlju na ATP Kupu. Povredio se, nije predao, borio se do kraja i pobedio.

                      Čovek je velemajstor. Taman se povukao sa turnira, on ostaje doktor.

                      I u pravu je. Mi ne možemo da razumemo to kroz šta on prolazi.
                      Naš, jedan jedini

                      Samo da ostane zdrav
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Mediji se utrkuju sa senzacionalizmom, niko ne zna stepen povrede pa ni Novak.
                        Verujem da je naprsnuce malo preterana dijagnoza.

                        Comment


                        • Originally posted by Centurion View Post
                          Mediji se utrkuju sa senzacionalizmom, niko ne zna stepen povrede pa ni Novak.
                          Verujem da je naprsnuce malo preterana dijagnoza.
                          Ne gledam na medije, gledam na Novaka...a znam ga kao džep...
                          Kao i onomad na USO 2015. i onaj pad kada sam rekla da je stradao lakat što se u narednoj godini i pokazalo i otkrilo...
                          Kao i USO 2011. i međurebarni kada sam bila u fazonu da ne treba da igra DK...
                          Isto i sada...treba da se povuče sa turnira.
                          Izeš sve ako napravi veći problem igranjem, a hoće sigurno...

                          Jedino ukoliko je istegnuće pa da proba protiv Miloša...ali ne verujem da je "samo" istegnuće...

                          Način na koji disao dok je sedeo na klupi u pauzama govori u prilog tome da nije uopšte naivno...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ja mislim da će biti sve OK.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Ne gledam na medije, gledam na Novaka...a znam ga kao džep...
                              Kao i onomad na USO 2015. i onaj pad kada sam rekla da je stradao lakat što se u narednoj godini i pokazalo i otkrilo...
                              Kao i USO 2011. i međurebarni kada sam bila u fazonu da ne treba da igra DK...
                              Isto i sada...treba da se povuče sa turnira.
                              Izeš sve ako napravi veći problem igranjem, a hoće sigurno...

                              Jedino ukoliko je istegnuće pa da proba protiv Miloša...ali ne verujem da je "samo" istegnuće...

                              Način na koji disao dok je sedeo na klupi u pauzama govori u prilog tome da nije uopšte naivno...

                              Pa sta ga znas za lakat 2015 godine, haha On covek sa tim laktom uzeo jos brdo turnira. I nije se povukao na kraju na pauzu samo zbog lakta nego zbog sve ukupnih problema.

                              Ako ima ozbiljan problem nece igrati, ako moze da se igra, igrace. Nema tu matematike neke.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ne gledam na medije, gledam na Novaka...a znam ga kao džep...
                                Kao i onomad na USO 2015. i onaj pad kada sam rekla da je stradao lakat što se u narednoj godini i pokazalo i otkrilo...
                                Kao i USO 2011. i međurebarni kada sam bila u fazonu da ne treba da igra DK...
                                Isto i sada...treba da se povuče sa turnira.
                                Izeš sve ako napravi veći problem igranjem, a hoće sigurno...

                                Jedino ukoliko je istegnuće pa da proba protiv Miloša...ali ne verujem da je "samo" istegnuće...

                                Način na koji disao dok je sedeo na klupi u pauzama govori u prilog tome da nije uopšte naivno...
                                maro,on je sledeće godine uzeo RG
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X