Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojanu nisam nikad nikad videla i nemam pojma da li nosi kacket, ona se sama prepoznala u mom komentaru.
    Ne znam zasto se nije prepoznala u onom drugom delu, da pljuje po Novaku na fan temi..

    Comment


    • Originally posted by Donna View Post
      Bojanu nisam nikad nikad videla i nemam pojma da li nosi kacket, ona se sama prepoznala u mom komentaru.
      Ne znam zasto se nije prepoznala u onom drugom delu, da pljuje po Novaku na fan temi..
      Zato sto se ne secam kad sam pljuvala po njemu na njegovoj temi...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pocetak prvog videa je najjaca fora ikad
        da vam cestitamo na osvojenom drugom mestu u finalu RG
        Izvini nisi pljunula na njegovoj temi.. samo si se malo sprdala
        Last edited by Donna; 14-10-20, 13:03.

        Comment


        • Originally posted by Donna View Post
          Izvini nisi pljunula na njegovoj temi.. samo si se malo sprdala
          Ako mislis na poslednji komentar, sprdala sam se sa novinarkom koja mu cestita drugo mesto u finalu....da ta ima veze sa sportom i sa tenisom, znala bi da se to ne cestita
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kompleks zapada se moze i delimicno dopuniti kad bi pokusali da nadjemo Spance i Svajcarce koji navijaju za Noleta a ne za Rafu ili Federera. Ja mislim da bismo takav fenomen tamo jako tesko nasli.

            Comment


            • Za Svajcarce sumnjam, uzuzev onih nasih kolonija tamo, a u Spaniji ima, evo sacu da ih nadjem
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • U Spaniji ih ima, ja sam bila prisutna u kaficu u Madridu gde smo gledali finale Federer-Nadal i vecina je bila za Feda.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Kompleks zapada se moze i delimicno dopuniti kad bi pokusali da nadjemo Spance i Svajcarce koji navijaju za Noleta a ne za Rafu ili Federera. Ja mislim da bismo takav fenomen tamo jako tesko nasli.
                  Evo ja mogu da ti garantujem za (neke) Špance, koji ne samo što ne podnose Rafu, nego ih ima koji čak i navijaju za Roleta i oh surprise, pazi, za Novaka Ili im nije čak ni malo antipatičan, naprotiv

                  Mislim da bi nam zaista bilo mnoooogo lakše kad bi imali samo malo opušteniji pristup generalno svemu. Ništa u životu nije tako bitno, relax bro
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • To su sve Katalonci.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Zato sto se ne secam kad sam pljuvala po njemu na njegovoj temi...
                      Ali se sećaš da si ga pljuvala na drugoj temi koja nije njegova?

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Ali se sećaš da si ga pljuvala na drugoj temi koja nije njegova?
                        Da, ali to nije protiv pravila.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Današnji dan nešto čudno nosi... Gde god se okrenem neki problemi, nezadovoljstvo i napetost [emoji51]

                          Comment


                          • Nijedan Katalonac, ne mogu vise da ceprkam evo dvojicu: Madridjanin i Malagista.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Znaci za Svajcarce niko ne zna, a za Spance neko od vas ih poznaje.....ako ima neki snimak bilo bi interesantno pogledati. A da li je Nadal Katalonac? Ako jeste to se moze mozda objasniti nacionalnim podelama u Spaniji gde neki Spanci ne dozivljaju Katalonce kao svoje....

                              edit: sad videh da nije
                              Last edited by mmajstor; 14-10-20, 13:48.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Znaci za Svajcarce niko ne zna, a za Spance neko od vas ih poznaje.....ako ima neki snimak bilo bi interesantno pogledati. A da li je Nadal Katalonac? Ako jeste to se moze mozda objasniti nacionalnim podelama u Spaniji gde neki Spanci ne dozivljaju Katalonce kao svoje....
                                Porodica Nadal jesu polukatalonci, to je pričao Toni na onom Ted talku u Malagi kada se našalio da ga je Rafa zato angažovao jer je kao fora jeftinije. Našalio se.

                                Onaj drugi stric je bio desni bek Barselone. Miguel Anhel Nadal mislim.

                                Comment

                                Working...
                                X