Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post

    Neocekivano jeste,ali svaki pobednik je neocekivan na Rg osim Rafe,tako da treba da puca na Rg,a da nije steta da ga ne osvoji nije,ali je veliki udarac na Goat trku

    Sa druge strane ako kojim slucajem osvoji,to bi bio sah mat maltene,dupli karijerni i 20-19 umesto 21-18,razlika je ogromna
    Najbitniji slem u godini za Goat titulu je Rg,jer Rafa tesko moze vise da se nosi sa Nextgenom na betonu
    mnogo je optimisticno reci da ce Novak uzeti sva 3 slema do Rg 2022 i izjednaciti,i onda i ako se to desi opet na Rg treba da preda Rafi titulu tako sto se nece maksimalno spremiti?Zlata vredno bi bilo da neko ukrade Rafi Rg,a jos zlatnije da to bude Novak

    Na Wimbledonu je veliki favorit usudicu se reci jer Roger ima 40 godina,a nextgen nema iskustva na travi,pogotovo sa dvonedeljnim pripremama,mislim da ga sto se toga tice ne kosta nista da baci sve na sljaku
    Bravo.Zato i ja msm da novak puca i sve karte ulaže na ovaj RG.

    Međutim,msm da šta god uradio u Rimu Novaku ne treba BG2.

    Msm da pravo iz Rima treba u Pariz da se fino aklimatizuje, trenira i pripremi.Posebno kondiciono...mada ne bi trebalo da bude teško jer su uslovi u Rimu i Parizu vrlo slični...dodatni razlog zašto mu BG2 ne treba...

    U ovoj fazi karijere mora da nađe balans između odmora i igranja.

    Neko reče,Tim je u kanalu...Pa?

    Ima tu još ljudi koji mogu da iznenade...A biće mnogo jasnije kada dođe turnir i izađe žreb...

    Ok jeste GS jeste best of 5 ali svejedno ne bih rekla da je Novak apsolutni drugi faforit...

    Takođe i Rafa nije na 100%...svakakva iznenađenja su moguća na ovom RG...

    P.S. Rim će nam mnogo reći, naročito o Novaku...

    Zanima me stanje povrede jer to u BGu nije bilo još sanirano do kraja...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Marija,Novak je daleko iza Rafa drugi favorit,a tik ispred Tima(ako se makar donekle vrati)Cicipasa Zvereva...po meni,verovatno i kladionice slicno misle

      Ako osvoji Rim recimo,apsolutno mu ne treba Bg II

      Za ostalo se slazemo

      Comment


      • Novak je apsolutni drugi favorit na RG i to je zaslužio vrhunskim rezultatima na šljaci od kojih je samo Rafa bolji u ovoj eri tenisa. Novakov učinak je gledano nevezano za titule na RG bolji nego USO. Više finala i polufinala.

        ​​​Ima jedan twitt Yolite na temu Novak vs Thiem na šljaci. Komparacija. Dokle god Novak i Rafa igraju tenis moraće mnogo da se trenira da bi ih neko pobedio, tako da Thiem trenutno nije favorit ni protiv Zvereva ni protiv Tsitsipasa. Nije on dečko taj nivo da može da uzme slobodno par meseci i dođe na RG i da bude drugi favorit ili treći. Trenutno je Tsitsipas ispred njega.

        Comment


        • Prirodno je da Novak propusta Madrid. Gubi samo 500 bodova, Madrid nije dobra priprema za Pariz. Sve u svemu neracionalno trosenje energije. Rim je pravi test. Ako ga dobro prodje, igranje Bograda II ne bi bilo pametno.

          Comment


          • Ne znam, nekako sam stekao utisak da je Novaku pun klinac svega, pogotovo tenisa.Mozda se varam, ali ja nisam skoro video vise isfrustriranog coveka koji fura tu pricu o meditaciji i unutrasnjem miru.Svi su u fazonu da je ovaj RG presudan.Mozda jeste, a mozda i nije, mada siguran sam da ce Nadal dobiti titulu GOATA, a na Novaku je da li ce pokusavati jos uvek.Samo mislim da je jako besan na sve, ponajvise na sebe i postalo je ruzno jako gledati kako se ophodi prema svom boksu.

            Comment


            • Izađi na ulice Beograda i videćeš mnogo više isfrustrirane ljude. To je jedan od najlakših zadataka na svetu.

              ​​​​​​

              Comment


              • Nemoj da gubiš vreme..

                Drago mi je da je Novak posetio par mesta u otadžbini.. To je pravi način da napuni baterije i napadne RG..

                Inače wtf sa forumom?!

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Marija,Novak je daleko iza Rafa drugi favorit,a tik ispred Tima(ako se makar donekle vrati)Cicipasa Zvereva...po meni,verovatno i kladionice slicno misle

                  Ako osvoji Rim recimo,apsolutno mu ne treba Bg II

                  Za ostalo se slazemo
                  Možda Novak na papiru deluje kao siguran drugi favorit, ali i dalje msm uzevši sve u obzir da realno stanje i nije baš tako...

                  BG2 je prijavljen iz sasvim drugih razloga...u to vreme svakako treba da bude u BG pa hajde kada je već tu da ne bi odgovarao na pitanja zašto ga ne igra, odigraće ga da otalja...osim ako se ne izgovori umorom isl...ali kao što rekoh te nedelje je svakako u BGu...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Jeste bas je tako. Svake godine mu je RG prioritet i uz Nadala ima najvece sanse da ga osvoji. Prosle sezone nije imao srece sa onom povredicom vrata (jel vrat bese?) po jesenjoj hladnoci, pa je i takav uspeo nekako da dobije Cicipasa u polufinalu. U finalu nije mogao ljudski da servira pa ga je Nadal sljustio sa 3-0, i bas zbog tog ubedljivog poraza ljudi smatraju da on nema sansi, a prenebregava se cinjenica da je bio povredjen. Tako da, ako bi obojica igrala na svom maksimumu bez ikakvih povredica, ja mislim da Nole moze da dobije bilo koga i na sljaci ukljucujuci i Nadala. Cilj je samo doci do finala u fit stanju, i to je ono sto je u sustini glavna prepreka.

                    Comment


                    • Novak je prvi favorit na RG.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        Ne znam, nekako sam stekao utisak da je Novaku pun klinac svega, pogotovo tenisa.Mozda se varam, ali ja nisam skoro video vise isfrustriranog coveka koji fura tu pricu o meditaciji i unutrasnjem miru.Svi su u fazonu da je ovaj RG presudan.Mozda jeste, a mozda i nije, mada siguran sam da ce Nadal dobiti titulu GOATA, a na Novaku je da li ce pokusavati jos uvek.Samo mislim da je jako besan na sve, ponajvise na sebe i postalo je ruzno jako gledati kako se ophodi prema svom boksu.
                        mene jako zalosti kad vidim da neko ovako pise o svom igracu i miliji su mi otvoreni hejteri,nego ovo-njanjanjanjanja frustriran i o

                        ima puno pravo da bude frustriran kad ga njegovi ne podrzavaju kad mu ne ide-e tu stvarno fedfanovcima svaka cast-samo im je nacin pogresan

                        od kako je gorum puko slabo pisem i po tviteru,nekako sam bio navikao da citam i pratim tamo,pa onda trk ovde da nesto postavim....sad uglavnom samo pratim...

                        to sto je novak tebi frustriran...pa probaj ti druze da plivas 15 godina uzvodno,pa cemo pricati...

                        mislm,nije to nikakva senzacionalna vest,ali ovo mi sad postaje spektakularno-o porazima se drvi danima,rekordi se i ne pominju,cak se umanjuju

                        za slucaj da se prestigne grafova po broju nedelja (A MIKAD SE TO NIJE POMINJALO KAD JE FED BIO REKORDER) sad su iskopali jednog od dvojice brace brajant koji je eto bio prvi 506 nedelja

                        pa na TPF nije napisano 8 postova o dublovima,kamoli rekordima

                        i tako...ja njemu skidam kapu,iskreno verujem da je najbolji covek od ove trojice,ako ne i na turu a ti pominji njegovu kurcobolju,posto samo tebi za ljubav igra

                        ima fala bogu rezultate,porodicu,oprao je srbiju i balkan vise nego iko drugi,moze mu se da radi sta zeli

                        novak je GOAT
                        Wizard

                        Comment


                        • Колико видим сви су у пензији.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema goreg hejtera od prikrivenog hejtera.
                            Novak će biti GOAT i po broju slemova uskoro i tada će se ugasiti teniski pdf, ne kad se penzioniše Deda, pa Nadal, pa Novak.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ma dajte ljudi, Žile je... Ko da se ne znamo

                              Ne dirajte Žileta, jeste čuli
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nema goreg hejtera od prikrivenog hejtera.
                                Novak će biti GOAT i po broju slemova uskoro i tada će se ugasiti teniski pdf, ne kad se penzioniše Deda, pa Nadal, pa Novak.
                                Nece se ugasiti teniski pdf zato i ako Djokovic postane rekorder, nego zato sto vecina ljudi ne prati tenis nego samo Djokovica i kad on ode u penziju i njih vise nece zanimati taj sport.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X