Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kad su je Švajcarci i imali. Izuzećemo Rajsa
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Ja sam ovde u Srbiji pre par godina upoznala par Spanaca koji su se upinjali da mi dokazu da je Djokovic bolji teniser.. jes smesno izgledalo Nisu ni o kakvim stavovima pricali, ni politici, prosto im se Novak vise dopadao kao teniser. Svuda toga ima, samo mi volimo da mislimo da su Srbi izdajnici jer eto ne navijaju za njega. Moz' misliti..
      13/13!

      Comment


      • Svidja mi se ovo sto svi polako iskljucuju Novaka iz trke.Pocele su novine silno to da rade, a to moze Novaka da motivise i nadam se da hoce.Mnogi ga vise ni ne spominju sa ovom dvojicom.Ako, neka samo tako nastave.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Svidja mi se ovo sto svi polako iskljucuju Novaka iz trke.Pocele su novine silno to da rade, a to moze Novaka da motivise i nadam se da hoce.Mnogi ga vise ni ne spominju sa ovom dvojicom.Ako, neka samo tako nastave.
          Koje trke, brojke sve govore i svaka od njih je segment za sebe. Ako misliš na to ko je najbolji svih vremena to ne može biti samo po jednom osnovu. Moje je mišljenje da će Novak tu negdje biti sa Nadalom po broju GS-a. Bolji u međusobnom skoru sa obojicom. Najviše sedmica kao prvi. Otprilike 3 najbitnije stavke. Đavolu malo bilo

          Comment


          • Originally posted by Sarafa View Post
            Ja sam ovde u Srbiji pre par godina upoznala par Spanaca koji su se upinjali da mi dokazu da je Djokovic bolji teniser.. jes smesno izgledalo Nisu ni o kakvim stavovima pricali, ni politici, prosto im se Novak vise dopadao kao teniser...
            Jel si sigurna da ti se nisu upucavali?

            Comment


            • Losa bi to taktika bila
              13/13!

              Comment


              • Originally posted by Sarafa View Post
                Losa bi to taktika bila
                Hahaha
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Pocetak prvog videa je najjaca fora ikad
                  da vam cestitamo na osvojenom drugom mestu u finalu RG
                  Zasto mislis da je fora? Finale GS je lep uspeh sam po sebi. Secam se izjave Federera 2012 kad je izgubio finale na OI 2012 od Mareja "Nisam izgubio zlato nego sam osvojio srebro"

                  Jaca fora mi je naslov na hrvatskom portalu sa slikom bosonogog Novaka na 3 stepena. "Nadal izuo Novaka iz cipela".

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Zasto mislis da je fora? Finale GS je lep uspeh sam po sebi. Secam se izjave Federera 2012 kad je izgubio finale na OI 2012 od Mareja "Nisam izgubio zlato nego sam osvojio srebro"

                    Jaca fora mi je naslov na hrvatskom portalu sa slikom bosonogog Novaka na 3 stepena. "Nadal izuo Novaka iz cipela".
                    OI nisu isto sto i redovan teniski turnir.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Naravno da nisu isti, GS su mnogo vazniji od OI. To je bila tvoja teza, zar ne?

                      Comment


                      • Osvojen GS je mnogo vazniji, ali finalista GS dobije tacnu, finalista OI dobije medalju, postoji ipak razlika.

                        A i ova je tacno rekla: Novace prvo da Vam cestitamo na osvajanju drugog mesta u finalu RGa, pa ahahahahahahaah
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Naravno da nisu isti, GS su mnogo vazniji od OI. To je bila tvoja teza, zar ne?
                          njena teza je da ne silazi sa novakove fan teme ovih dana
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Kilo soli View Post
                            njena teza je da ne silazi sa novakove fan teme ovih dana
                            Da komšiji crkne krava. Može ona da navija za Federera ali ne može iz svoje kože.

                            Ne vidim zaista ništa loše u tome što su mu čestitali drugo mesto. To je sport i nije loš rezultat biti drugi. On zna da je to samo sport i nema ljutnje. Morao je mnoge i da pobedi da bi došao do tog drugog mesta.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Da komšiji crkne krava. Može ona da navija za Federera ali ne može iz svoje kože.

                              Ne vidim zaista ništa loše u tome što su mu čestitali drugo mesto. To je sport i nije loš rezultat biti drugi. On zna da je to samo sport i nema ljutnje. Morao je mnoge i da pobedi da bi došao do tog drugog mesta.
                              Biće da si fulao poentu...

                              Prvo mesto se osvaja...drugo mesto znači da si izgubio prvo...i to se ne čestita...čestita se samo ono što je osvojeno, a ovi su se malo zaleteli i lupili...
                              Verovatno u neznanju, ne iz loše namere, ali svakako je bez veze.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Biće da si fulao poentu...

                                Prvo mesto se osvaja...drugo mesto znači da si izgubio prvo...i to se ne čestita...čestita se samo ono što je osvojeno, a ovi su se malo zaleteli i lupili...
                                Verovatno u neznanju, ne iz loše namere, ali svakako je bez veze.

                                Možda je tebi bezveze ali u sportu nije bezveze i siguran sam da Novak nije ni pomislio na taj način. Oni uopšte nisu napravili grešku ili lupili. To je iskrena čestitka.

                                Drugo mesto je drugo mesto. Od 128 učesniska to je odličan rezultat. Postoje ljudi koji prate sport i koji ga ne prate. Ali objektivno drugo mesto je odličan rezultat. Prošlo je nekoliko dana od kad se meč završio. Nije da su ga zvali u nedelju u 19h da mu se rugaju na osvojenom drugom mestu.

                                To je boljka savremenog društva, da ništa nije dovoljno dobro, uvek da imaš sve, da budeš najbolji i da sve manje od toga nije vredno.

                                Comment

                                Working...
                                X