Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Bojana! Mislio sam da je reket bio bacio tada.

    Comment


    • Volim kada maske padnu skroz. Ono bas.
      Sajmon je Endijev navijac i nije krio cesto netrpeljivost prema Novaku, pogotovu kada ovaj ima probleme ili u vreme Marijeve konkurentnosti.

      Sram ga bilo.

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Volim kada maske padnu skroz. Ono bas.
        Sajmon je Endijev navijac i nije krio cesto netrpeljivost prema Novaku, pogotovu kada ovaj ima probleme ili u vreme Marijeve konkurentnosti.

        Sram ga bilo.

        E crci ce ovi Britanci od muke.
        Pa ovo je strasan kompliment za Novaka. Sajmon, koji je vrhunski poznavalac tenisa, crce od muke jer zna da je po onome sto je dosad pokazo i osvojio Novak najbolji u istoriji.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Precizna definicija GOAT-a ne postoji i nece postojati. Otprilike to je onaj koga se u teniskom svijetu smatra najboljim igracem svih vremena. Dugo je to bio Federer. Medjutim, u zadnje vrijeme Nadal i Novak su ga sustigli.

          Kad bi danas pitao 1000 teniskih strucnjaka ko je najbolji igrac svih vremena. (Misljenje bilo koga na forumu nije bitno.) Ako bi bili iskreni vise od 50% njih bi odgovorili Novak.

          Generalno se uzima broj slemova kao mjera. Po mom sudu, uz odredjenu dozu srece, jos prije dva dana, 25 slemova nije bila nemoguca misija za Novaka. To bi zavrsilo diskusiju. Smatram da je Novak, iz ovih ili onih razloga, do sad izgubio 7 slemova koje je trebao osvojiti. Recimo da je osvojio 3 koje nije trebao. Za sada je jedno 4 slema u minusu. Moguce da je iao potencijal da osvoji 30 slemova u najostrijoj konkurenciji u istoriji. Ov

          Neka mijenja svijet, ako ima volje i zna kako, jednom kad postane GOAT!
          Pa kako da postane nešto što nema ni preciznu definiciju
          Sve i da se ljudi slože šta je način vrednovanja za tako nešto je potrebna vremenska distanca, proglašavati nekoga najboljim u eri dok su svi aktivni je mlaćenje prazne slame.

          Comment


          • Zanimljivo je kako su kritičari nekad pričali da ne može da bude GOAT pored Rafe i Rogera jer su ovi osvojili sve što se može osvojiti, a Novaku je falio RG, pa onda ne tako dobar skor u Slem finalima, pa nedovoljno nedelja na prvom mestu itd. Čovek je sve to štiklirao za relativno kratko vreme ili će uskoro i sada kad se bliži trenutak da ima najveći br. Slemova kreću priče kako nikad neće biti GOAT jer nije voljen i ne ponaša se kao ona dvojica poltrona.
            Šta je sledeće, ne može biti GOAT jer je ružniji od Rogera?
            Jedno je sigurno, plaše ga se jer su svesni da im unistava idole, naročito posle ovakvog starta sezone.

            @torpedo Nema definiciju ali je opšteprihvaćeno da je broj Slemova glavni argument u toj priči.
            Last edited by Pikaso; 08-09-20, 12:32.

            Comment


            • Sada, kada mi se glava malo ohladila, a bila je usijana par dana mogu lepo da razmislim...Novaka nikada javnost nece prihvatiti kao GOAT-a, koliko god slemova osvojio, mada to smo negde i mi znali ovde na forumu, ali je velika razlika kada imas najvise titula, nego kada dominiras u medjusobnim susretuima sa glavnim rivalima.Vrlo je verovatno da ce se Nadal odlepiti sa jos dva slema, jer kako cujem, postoje velike sanse da ce se RG igrati dva puta zaredom i stvarno je nemoguce da Novak to stigne u 33 i 34 godine.Budimo realni, prosuo je najvecu sansu za slem do sada i to na slemu gde je toliko konstantan, a tako "malo" titula, svega tri.Ne znam kakav ce Novak biti posle ovoga, mozda totalno padne i nikada se ne povrati, a mozda i zaboravi ovo kroz mesec dana, sto neko rece, vreme ce pokazati.Posle ovoga na US Openu, Novakove sanse da stigne Rodzera i Nadala su jako malo, gotovo nepostojece, a sam je kriv za to...Neverovatno mi je kako gledate na ovo da je samo "jedan turnir", ali u njegovim godinama ovo je mnogo vise od jednog turnira.Sto se tice RG-a, glupo je bilo sta ocekivati, kada ce Nadal da pokolje sve, cak i da se nije desilo ovo Novaku.Lik trenira na sljaci mesecima vec, dajte ljudi, budite realni malo...

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Volim kada maske padnu skroz. Ono bas.
                Sajmon je Endijev navijac i nije krio cesto netrpeljivost prema Novaku, pogotovu kada ovaj ima probleme ili u vreme Marijeve konkurentnosti.

                Sram ga bilo.




                Pfff, znao sam da ovo svi misle i ovo su pricali navijaci Feda, Rafe i ostali zlobnici. Ali ovo cuti na Eurosportu je sasvim drugi nivo kampanje. I to mi je sasvim ocekivano i mislim da nema vise odbrane protiv ovoga. Moze se samo skloniti dok se pljuvaci ne umore jer im je dao previse materijala. Tuzno kakvoj torturi ce biti izlozen, jedva su docekali.

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Sada, kada mi se glava malo ohladila, a bila je usijana par dana mogu lepo da razmislim...
                  Samo da ti kazem da ti se uopste nije ohladila, isti si kao i kobne noci.

                  Comment


                  • Treba gledati iz drugačije perspektive, nije sve tako crno. Meni je mnogo važnije da se nije povredio na US openu, posle onog pada kada se uhvatio za rame. Da se povredio propustio bi ostatak sezone a sada se ipak možemo nadati da može osvojiti RG.

                    Više mi je žao propuštenog Vimbldona ove godine nego usranog Us opena, jer da se turnir održao ne znam ko bi ga mogao zaustaviti.
                    Last edited by Pikaso; 08-09-20, 12:54.

                    Comment


                    • Zile je super kakav je bio, smeksao je sa godinama. Srecom nijedna se njegova mracna i crna slutnja nikad nije ostvarila
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • RG da se igra 2 puta za redom?? To je stvarno ludilo nevidjenih razmera.

                        Ja samo strahujem da Noletu nece namestiti pozitivan test na Covid.... ili mozda ne njemu nego nekome sa kime je bio u kontaktu pa da prodje kao Kristina Mladenovic. Mnogo im se zamerio sa ovom asocijacijom igraca.

                        Comment


                        • Kako da se RG igra dva puta zaredom?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Pikaso View Post
                            Treba gledati iz drugačije perspektive, nije sve tako crno. Meni je mnogo važnije da se nije povredio na US openu, posle onog pada kada se uhvatio za rame. Da se povredio propustio bi ostatak sezone a sada se ipak možemo nadati da može osvojiti RG.

                            Više mi je žao propuštenog Vimbldona ove godine nego usranog Us opena, jer da se turnir održao ne znam ko bi ga mogao zaustaviti.
                            Naravno da nije sve crno.

                            Novak ima igru, ima formu, siguran sam da u njemu plamti inat! Dolazi na prijateljski teren. Talijani i Rim su uvijek bili prijateljski prema njemu. Ni Francuzima nece biti zao da Novak dodje spreman na RG. Finale Rafa Nole bi bilo bez zvjezdice. Mogli bi se malo nasaliti sa AMerikancima: "Ko je ono igrao u vasem finalu?" Tu i te kako postoji konkurencija. Time sto ce Rg imati publiku, vec je malo bolji od USO.

                            Novak treba da iskljuci twit, da ne cita novine, ne gleda televiziju... Provodi vrijeme sa familijom.

                            Osim toga, mozda se nadje neko rjesenje za taj sindikat. Angosaksnoci lako prelaze iz zestoke kampanje protiv u spremnost na konstruktivne razgovore. To su racionalni ljudi koji procjenjuju sto je unostije... Mozda je cijela kampanja upozorenje: "Nemoj da se igras, nemoj da je sindikat previse tvrd! U protivnom, vidis sto mozemo."
                            Last edited by NI; 08-09-20, 13:19.

                            Comment


                            • ali ta martina,i ostali,dok je debela i divljala,SVI su bili na njenoj strani...

                              sad potpuno suprotno...

                              pazi,pijani mekinro ti drzi lekciju

                              a glede te konferencije,pisao sam-ako si diskvalifikovan,onda su te izbacili-kakve bre konfencije...
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Naravno da nije sve crno.

                                Novak ima igru, ima formu, siguran sam da u njemu plamti inat! Dolazi na prijateljski teren. Talijani i Rim su uvijek bili prijateljski prema njemu. Ni Francuzima nece biti zao da Novak dodje spreman na RG. Finale Rafa Nole bi bilo bez zvjezdice. Mogli bi se malo nasaliti sa AMerikancima: "Ko je ono igrao u vasem finalu?" Tu i te kako postoji konkurencija. Time sto ce Rg imati publiku, vec je malo bolji od USO.

                                Novak treba da iskljuci twit, da ne cita novine, ne gleda televiziju... Provodi vrijeme sa familijom
                                Slažem se za Rim i Italiju, mislim da mu taj turnir može dati potrebnu energiju da pregura sve ovo, jer je prilično popularan tamo a biće odlično dočekan, naročito posle finansijske pomoći koju je uputio Italiji tokom pandemije.

                                Ne bi me začudilo da ga Francuzi takodje zgotive posle ove situacije, a još ako bi osvojio RG likovaće samo tako na čelu sa njim.

                                Zaboraviće se ovaj US open mnogo brže nego što mi mislimo. Ovo je trenutno jedan jači turnir iz serije 500, samo što se igra na 3 dobijena seta. Pobedniku se takodje pravi medvedja usluga jer ako pomisli da je dostigao taj nivo da bi osvojio Slem brzo će ga realnost ošamariti kad se bude susreo sa trojicom vanzemaljaca.

                                Jedino što me brine je taj sindikat, to mu zaista nije trebalo i bojim se da će tek početi sa nameštanjem smicalica protiv njega.
                                Last edited by Pikaso; 08-09-20, 13:50.

                                Comment

                                Working...
                                X