Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocete li odgovoriti aman kakva dva RG zaredom??

    Konferencije su obaveze, diskvalifikacija ih ne iskljucuje.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • pa nece da bude.,vis da ne mora

      zajebi pravila koja uvek idu njima na vodenicu

      edit-pa misli valjda na nadalova 2 ,ne znam,ja mislim da nece uzeti ni ovaj
      Wizard

      Comment


      • Kako ne mora kada je kaznjen novcano sto nije prisustvovao?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • pa jeste,ali nije prisustvovao-dakle,platis i ne mora
          Wizard

          Comment


          • Boze o cemu ti pricas...

            Mnoge stvari koje nisu po propisu, ili su cak zabranjene, pa ih se ljudi ipak ne pridrzavaju.
            Ali zna se kako se to obicno zavrsi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Wizard

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Boze o cemu ti pricas...

                Mnoge stvari koje nisu po propisu, ili su cak zabranjene, pa ih se ljudi ipak ne pridrzavaju.
                Ali zna se kako se to obicno zavrsi.
                nisam rzumeo
                Wizard

                Comment


                • Uzeli mu 250.000 tako da ta kazna za nedolazak na konferenciju je simbolična naspram ostalog. Pametno što nije otišao, provocirali bi ga i rekao bi nešto za što bi se kajao. Provociraće ga i na svakoj narednojsamo se treba pozvati na peti amandman i ne diskutovati na tu temu.

                  Comment


                  • ma da,pazi...


                    a vis kako debela mudro odovara
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Uthred View Post
                      Huhuh, ovaj ugao je najtuzniji. Sva nesreca svijeta prikazana na 2 sekunde i cak uopste ne djeluje iznervirano toliko

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kako da se RG igra dva puta zaredom?
                        Pa ako se ne odrzi AO zbog trenutne situacije, mada kako se prica, bice odrzano samo za domacu publiku ili bez publike, ali postoji sansa i da ne odrze, sve zavisi kakva ce biti situacija.

                        Comment


                        • A too, ma kakvi.

                          Bice AO.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Samo da ti kazem da ti se uopste nije ohladila, isti si kao i kobne noci.
                            Veruj mi buraz, kobne noci sam i devojku poslao kuci, bio sam bas full retard mode , sada nije strasno.

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Sada, kada mi se glava malo ohladila, a bila je usijana par dana mogu lepo da razmislim...Novaka nikada javnost nece prihvatiti kao GOAT-a, koliko god slemova osvojio, mada to smo negde i mi znali ovde na forumu, ali je velika razlika kada imas najvise titula, nego kada dominiras u medjusobnim susretuima sa glavnim rivalima.Vrlo je verovatno da ce se Nadal odlepiti sa jos dva slema, jer kako cujem, postoje velike sanse da ce se RG igrati dva puta zaredom i stvarno je nemoguce da Novak to stigne u 33 i 34 godine.Budimo realni, prosuo je najvecu sansu za slem do sada i to na slemu gde je toliko konstantan, a tako "malo" titula, svega tri.Ne znam kakav ce Novak biti posle ovoga, mozda totalno padne i nikada se ne povrati, a mozda i zaboravi ovo kroz mesec dana, sto neko rece, vreme ce pokazati.Posle ovoga na US Openu, Novakove sanse da stigne Rodzera i Nadala su jako malo, gotovo nepostojece, a sam je kriv za to...Neverovatno mi je kako gledate na ovo da je samo "jedan turnir", ali u njegovim godinama ovo je mnogo vise od jednog turnira.Sto se tice RG-a, glupo je bilo sta ocekivati, kada ce Nadal da pokolje sve, cak i da se nije desilo ovo Novaku.Lik trenira na sljaci mesecima vec, dajte ljudi, budite realni malo...
                              Zicoli kralju kako ono bi, show must go on!!!

                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Zile90 View Post
                                Veruj mi buraz, kobne noci sam i devojku poslao kuci, bio sam bas full retard mode , sada nije strasno.
                                Blago tebi.. ja sam bio ogorcen na macku sto nije htjela oka da sklopi.

                                Comment

                                Working...
                                X