Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novakovci, cetitam(o) nam/vam/njemu..
    Kako je nama dobro..

    Novak je ljudina!

    Svaka cast na slikama i klipovima koje ste postavili!

    Ziveli

    Comment


    • Cestitam vam ljudi, mogu da zamislim kako vam je danas bio lep dan
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        Cestitam vam ljudi, mogu da zamislim kako vam je danas bio lep dan
        Ih pa nama je cela godina prelepa
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Vladan i Miljan mnogo lice, miloolja, da im se pridruzimo?
          Da to je interesantno... kada smo ono nešto sl. uradili?
          Pa može, mada je ovaj moj extraaa, pa mi je frka da mi ga neko ne preotme dok je na standby-u
          Last edited by miloolja; 13-09-11, 20:08.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Iako ima jos dosta do kraja ove teniske sezone jasno je kao dan čije će se ime jedino spominjati kada se bude pricalo o 2011-oj godini. Ove godine je drugačija, nece se pominjati ni Federer ni Nadal , a glavni “krivac” za to je 24-godišnji beograđanin čije je ime zlatnim slovima upisano u listu “besmrtnih” tenisera.
            Njegovo ime je Novak Đoković.
            Ove godine je najzad sazreo, i to u potpunosti. Promenio je pristup igri, promenio je ishranu, promenio je….. i to mu se isplatilo. Momak koji je uvek bio u Rodžerovoj i Nadalovoj senci najzad je odlučio da izađe iz nje i pokaže svetu o kakvom fantastičom teniseru se radi. Pokazao je svetu da može u serijama da pobeđuje dva isto tako fantastična tenisera kojima je uvek gledao u leđa, pokazao je svetu svu svoju lepotu i gracioznost, pokazao je svetu da je pravi pravcati šampion.
            A sezoni kao iz bajke prethodilo je osvjanje Dejvis Kupa sa Srbijom ( i hvala ti Nole, Tipso, Viktore, Ziki beskrajno na tome). Posle toga se desilo ono što već mnogo dobro znamo i što još uvek traje.

            Počelo je sa Australian Openom, njegovom jedinom (do tada) GS titulom. Sjajne partije koje je pruzao, fantastične pobede nad Federerom u polufinalu i Marejom u finalu krunisane su drugom GS titulom u karijeri. Postavljalo se pitanje: Da li Novak može da zadrži takvu igru bar nekoliko meseci ?
            Odgovor na to pitanje došao je u vidu titula osvojenih u Indian Velsu, Majamijum, Rimu i Madridu.
            Skoro pola sezone je prošlo, a Nole je nastavio da teroriše svakog ko bi se našao na drugoj strani mreže.
            Ali ono što je fantastično bilo tada jesu pobede nad dva glavna rivala, Rodžerom ( 3 pobede) i Nadalom (4 pobede). U tako malom vremenskom periodu Novak je 7 puta savladao svoje najveće konkurente i poslao i poslao im poruku – “ Nisam više onaj stari”.

            Na drugom GS u godini, Rolan Garosu, Novak je nastavio tamo gde je stao, nije ima milosti ni za jednog tenisera, ali tome je došao kraj u polufinalu Rolan Garosa. Stari poznanik, večiti rival, čovek ko ga je Novak tri puta pobedio u 2011. izašao mu je na crtu spreman dag a pobedi, to mu se videlo u očima.
            Rodžer Federer je tada, prvi uzeo skalp Novaku, naneo mu prvi poraz u sezoni i prekinuo fantastičnu seriju pobeda. Krug se zatvorio, sve je počelo od Federera ( WTF 2010, polufinale, Federer pobedio 2:0 Novaka ) i završilo se s njim. Došlo do novog pitanja: Da li će Novak psihički da padne posle poraza ?
            Odgovor na ovo pitanje došlo veoma brzo, već na Vimbldonu. Novak nije pao, nije to onaj Novak iz prethodnih sezona, definitivno nije. Došao je do finala Vimbldona i peti put u 2011. pobedio Nadala i tako ostvario svoj najveći san – osvajanje Vimbldona. Treći GS u karijeri, drugi u sezoni. Već tada je svima bilo jasno - ovo je Novakova sezona, u potpunosti.

            Zasićenja, kod Novaka, nije bilo. Osvojio je Montreal , zamalo i Sinsinati (povreda ramena u finalu ) i bez ikakve sumnje bio je glavni favorit za USO. Najzad je došao i poslednji GS u sezoni i prilika da Novak na pravi način ulepša ovu magičnu sezonu. Pobedom nad Federerom ( četvrtom u 2011.) u polufinalu je po mom mišljenju već osvojio titulu, što je i potvrdio dva dana kasnije kada je osvojio svoj četvrti GS u karijeri pobedivši šesti put u 2011. Nadala.
            Još je ostalo 1/4 sezone da se odigra i biće pravo uživanje videti šta će i da li će Novak još nešto osvojiti.

            I šta na kraju reći, a da nije rečeno u ovom tekstu ?
            Trenutno postoji samo jedan teniser. Njegovo ime je Novak Đoković. Uživajte…..
            p.s. Verujem da većina zna da navijam za Rodžera Federera, ali i pored toga naravno da mi je itekako drago da je neko ko dolazi iz moje države, iz Srbije, tako uspešan u svom poslu. Hvala ti Nole na svemu i sve najbolje u nastavku karijere, drago mi je što postojiš.
            p.s.s. Jedini teniser koji trenutno može da pobedi Novaka je definitivno Rodžer i to mi je itekako drago ;)


            Izvinjavam se na greskama u tekstu, trudicu se da ih ispravim.
            Last edited by Mr. Wolf; 13-09-11, 21:00.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Novaka Roger moze da pobedi samo ako Novak to dopusti... Jedina ispravka. Lepo si sumirao, svaka cast...

              Comment


              • ^ Ovo je nesto sa cim nikako ne mogu da se slozim, ali to je tvoje misljenje. ;)
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ono je bilo jace od mene, nisam bas hteo da ispadam zakeralo, ali nesto u meni nije mi dalo mira... Nista na tvoj racun, nadam se da ti je jasno, vise je to zbog mog misljenja o Gospodinu... Nadam se da se drugi nece ukljuciti u ovakvu jednu dskusiju, nemam zelju da se objasnjavam...

                  Comment


                  • 10-1 protiv federera i nadala ove godine...impozantno
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • ne mogu da odolim
                      Spoiler
                      sigpic

                      Comment


                      • Nas Nole na krovu sveta i ceo svet bruji o njemu . Svi pisu o famoznom Novaku iz tamo neke male Srbije... Ono sto on radi je fantasticno i stvarno ne znam kako recima da opisem osecaj koji imam cele godine... Samo zelim da se ovo sto on radi nastavi i da ce uspeti da osvoji jos mnogo GS-ova i da obori jos mnogo rekorda .

                        Comment


                        • Gde sve nije bio, šta sve nije radio

                          http://espn.go.com/video/clip?id=6966271

                          A ovo je nastavak

                          Last edited by miloolja; 14-09-11, 00:49.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Wow!




                            John McEnroe: "Djokovic is having the greatest year in the history of our sport."
                            Last edited by miloolja; 14-09-11, 07:04.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • http://www.atpworldtour.com/News/Ten...c-US-Open.aspx

                              Tek da se jos malo prikaze sta je sve ucinio, a sezona jos nije gotova... ;)

                              Comment


                              • Novak igra tenis kao niko nikada..Imao je Roger svoje najbolje vrijeme,imao je i Nadal,ali ovo kako igra Novak to nije imao niko,zbog toga se moze konstatovati da Novak igra kao niko nikada!Jedini koga se i dalje plashim je Federer,koji jedini moze da nesto pokusha..ostalima ne dajem ni promil


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X