Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos 3 meca Nole. Korak po korak. Prvo Has pa ostali. Ali ko god dodje na crtu ja znam da ces ti moci da se nosis sa time...

    Napreeeeeeed. Ovo je nesto sto svi zelimo... Ovaj RG.

    Nadam se da ce osvojiti zbog Jelene, zbog nas navijaca i na prvom mestu zbog njega samog. Za istoriju!
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      Olja ti za ovo znas
      pitanje za Novakovce: STA je Novak posle meca imao za uzinu
      Bezglutensku uzinu
      A ti ledeni da ides u persun,znas vec zasto,i nemoj tu kao zafaljivati kao ne treba
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • jbg takav sam ja da ne bude posle
        a sto se tice uzine koji je 1 nas kolac ima u prezimenu onog svabe sto ga je danas pobedio Novak tkr 1 tri slova

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          jbg takav sam ja da ne bude posle
          a sto se tice uzine koji je 1 nas kolac ima u prezimenu onog svabe sto ga je danas pobedio Novak tkr 1 tri slova
          Da nije-koh
          Fin si sto jes-jes,a znas i da zvizdis
          I na kraju idemooooooo Noleeeeeee
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Noleeee
            hm netko nas posmatra
            Last edited by ledeni 80; 03-06-13, 21:06.

            Comment


            • Originally posted by Petra View Post
              ...a znas i da zvizdis...

              Comment


              • Još 3 do titule.

                Comment


                • У среду неби требало да буде кише.

                  Comment



                  • Srecno sutra Nole,ti znas najbolje kako treba da igras,tvoji navijaci su uz tebe
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Adeline A. ‏@adel1609 1h
                      Djokovic working on his serve at practice. slow motion. He just had his shoulder being worked on by trainer.
                      Djokovic's practice is over. Served much better at the end of the practice but was always moving/stretching right shoulder. #RG13

                      Izgleda da Noleta muci desno rame,valjda nije nista strasno...
                      Last edited by MiljanVR; 04-06-13, 15:24.
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Originally posted by MiljanVR View Post
                        Izgleda da Noleta muci desno rame,valjda nije nista strasno...
                        O, Boze ima li kraja,ne mogu da verujem sta mu se sve desava
                        Nadajmo se da ce sve biti u redu.
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • mozda je regularno istezanje, da opusti misice u ramenu.

                          Comment


                          • Ja se više plašim Hasa nego eventualno Rafe..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by jagodica View Post
                              Ja se više plašim Hasa nego eventualno Rafe..
                              Pa dobro, normalno je to, jer je izgubio skoro od njega, ali Novak je bio stvarno ocajan tada, a ovo je sljaka, tri seta. Verujem da bi mnogo faktora trebala da se poklope da bi Haas uopste mogao da namuci Novaka. Ne znam, bas sam optimista u vezi tog duela..

                              Comment


                              • samo da novaku nije nista sa ramenom i ne brinem se za njega. Has ne moze da dobije djokovica u 5 setova jer ce godine eventualno doci do izrazaja. novak mora od pocetka da nametne jak tempo i umori nemca. Hasu je jedina sansa da dobije novaka 3:0 ili 3:1 sto nije realno.

                                Comment

                                Working...
                                X